SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Sarah Scholefield prezesem agencji Grayling w Wielkiej Brytanii i Europie

Agencja Grayling łączy pod nowym kierownictwem swoją działalność w Wielkiej Brytanii i Europie. Sarah Scholefield objęła stanowisko prezesa, a Richard Jukes pełni funkcję przewodniczącego rady dyrektorów Grayling na obszar Wielkiej Brytanii i Europy.

Article

Wprowadzone zmiany mają przynieść większą integrację działań Grayling na 17 rynkach - od Wielkiej Brytanii po Rosję. Mają pomóc zacieśnić współpracę między biurami agencji, wzmocnić współdziałanie poszczególnych działów oraz zapewnić synergię między dostarczanymi usługami.

- Sarah i Richard odnieśli znaczne sukcesy w Wielkiej Brytanii w rozwoju działalności agencji oraz we wprowadzaniu zmian, dzięki którym możemy odpowiadać na pojawiające się potrzeby klientów. Dlatego ogromnie cieszę się, że od teraz będą wspierać swoim doświadczeniem wszystkie biura Grayling w Europie - powiedział Paul Taaffe, dyrektor wykonawczy w grupie Huntsworth PLC.

Richard Jukes dodał, że obecnie klienci w coraz większym stopniu potrzebują wsparcia sieciowej agencji zapewniającej kompleksowe usługi z zakresu public affairs i corporate affairs, dostarczane przez zespoły pracujące na tych rynkach, gdzie działają klienci.

- Poprzez dalsze wzmacnianie naszej sieci w Europie, zyskujemy szansę poszerzenia zakresu naszych usług, stając się dla naszych klientów partnerem, który będzie ich kompleksowo wspierał w zakresie doradztwa korporacyjnego i zarządzanie reputacją marki czy w radzeniu sobie z pojawiającymi się wyzwaniami - powiedział Jukes.

Sarah Scholefield w Grayling pracuje blisko 6 lat. Ostatnio pełniła funkcję CEO agencji w Wielkiej Brytanii i Irlandii. Wcześniej pracowała m.in. w agencjach Fleishman-Hillard i Edelman.

Richard Jukes z kolei z Graylingiem związany jest od 2010 roku. Najpierw pełnił funkcję managing directora, potem był prezesem agencji w Wielkiej Brytanii i Irlandii.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Sarah Scholefield prezesem agencji Grayling w Wielkiej Brytanii i Europie

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl