SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Sebastian Hejnowski szefem MSL Group w Europie Środkowo-Wschodniej

Sebastian Hejnowski, CEO polskiego oddziału MSL Group (należącej do Publicis Groupe), awansował na stanowisko CEO tej agencji w Europie Środkowo-Wschodniej. Będzie przy tym nadal pełnił swoją dotychczasową funkcję.

Article

Na nowym stanowisku Hejnowski będzie kierował działalnością MSL Group także w Rumunii, Bułgarii i Słowenii. Będzie odpowiadał m.in. za optymalizację współpracy różnych biur i usług Publicis Groupe na tych rynkach, rozwój stałych partnerstw oraz wyznaczenie zasad obsługi klientów międzynarodowych.

- Tempo rozwoju naszego warszawskiego oddziału pod kierownictwem Sebastiana świadczy o jego zorientowaniu na rozwój i wyznacza podobne możliwości na innych rynkach w Europie Środkowo-Wschodniej - uzasadnia awans Hejnowskiego Andres Kempe, szef MSL Group w regionie Europy, Bliskiego Wschodu i Afryki. - Widzimy wielki potencjał do rozwoju w regionie Europy Środkowo-Wschodniej, mamy też już w nim podstawy solidnej organizacji sieciowej - podkreśla Sebastian Hejnowski.

Hejnowski jest związany z MSL Group (wcześniej działającą pod markami Ciszewski MSL i Ciszewski PR) od 2004 roku. Funkcję CEO pełni od października 2013, kiedy Ciszewski MSL i Ciszewski MSL Financial Communications połączyły się w MSL Group, a z funkcji prezesa tej pierwszej agencji odszedł Jerzy Ciszewski. Wcześniej był dyrektorem zarządzającym Ciszewski MSL. Przed pracą w tej firmie kierował własną agencją reklamową

Specjalizuje się w komunikacji kryzysowej i społecznej, komunikacji firm z sektora turystycznego oraz public affairs. Był wiceprezesem Związku Firm Public Relations, jest członkiem Polskiego Stowarzyszenia Public Relations, uczestniczył jako juror w polskich i zagranicznych konkursach branżowych (Złote Spinacze, Pravda Awards). Ukończył Akademię Ekonomiczną w Poznaniu.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Sebastian Hejnowski szefem MSL Group w Europie Środkowo-Wschodniej

5 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Agnieszka Nowak-Kozicka
Gratulacje Sebastian! Powodzenia :)
11 8
odpowiedź
User
Magdalena Czaja
Fju fju - gratulacje ;)
10 8
odpowiedź
User
Edyta Bach
Gratulacje Sebastian - duża rzecz!
9 8
odpowiedź
User
Wojciech Borowski
Gratulacje:)
9 8
odpowiedź
User
Jakub Dmitrowski
No, no...! Sebastian, gratulacje, gratulacje!
10 8
odpowiedź