SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Sigma Bis, Starcom i Carat walczą o 22,1 mln zł budżetu mediowego Tauronu

Sześć agencji zgłosiło się do przetargu na obsługę mediową spółki Tauron Sprzedaż - wynika z informacji Wirtualnemedia.pl. O 22,14 mln zł budżetu walczą m.in. Starcom (Publicis Media), Carat (dentsu), UM (Mediabrands) i Sigma Bis (wspólna agencja mediowa PKN Orlen i PZU).

fot. materiały prasoweArticle

Przetarg dotyczy zawarcia umowy ramowej na świadczenie kompleksowej obsługi w zakresie planowania, zakupu czasu antenowego i powierzchni reklamowej w mediach oraz wsparcia w efektywnej realizacji kampanii reklamowych w mediach.

Oferty w nim złożyło sześć agencji: UM (Mediabrands), Starcom (Publicis Media), Carat (dentsu), Sigma Bis (wspólna agencja mediowa PKN Orlen i PZU), Euvic Media, Media Group.

Tauron Sprzedaż zamierza wybrać w tym przetargu maksymalnie 2 agencje. Umowy z nimi zawrze na okres 2 lat. Budżet mediowy, jaki powierzy im do obsługi wynosi 22,14 mln zł.

>>> Praca.Wirtualnemedia.pl - tysiące ogłoszeń z mediów i marketingu

Obecnie obsługą mediową Tauronu zajmują się domy mediowe Starcom (Publicis Groupe) i Carat (dentsu), które wygrały przetarg prowadzony pod koniec 2021 roku.

 

 

 

Dołącz do dyskusji: Sigma Bis, Starcom i Carat walczą o 22,1 mln zł budżetu mediowego Tauronu

1 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Brawo girl
Euvic vs sigma bis. Starcie gigantów. Jedni dadzą prowizję 0,0001%, a drudzy dostaną 100pkt w kategorii „preferowany dom mediowy”. Zastanawiam się tylko po co reszta agencji tu startuje.
odpowiedź