SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Sigma Bis zajmie się dla kancelarii premiera kampanią dotyczącą referendum

Agencja mediowa Sigma Bis, należąca do Orlenu i PZU wygrała przetarg Kancelarii Prezesa Rady Ministrów na zakup powierzchni reklamowych do kampanii dotyczącej referendum. Pokonała w nim 7 konkurentów proponując w postępowaniu najniższą cenę za usługi. 

Kancelaria premiera, fot. gov.plArticle

Przetarg Kancelarii Prezesa Rady Ministrów dotyczył zakupu powierzchni reklamowych w okresie od dnia zawarcia umowy do 15 października br (wtedy odbędą się wybory parlamentarne i referendum).

Dokładnie chodzi o zakup powierzchni reklamowych na billboardach i nośnikach typu digital OOH w okresie od 1 do 15 października br., zakupu powierzchni reklamowej w prasie w okresie od 2 do 13 października br. oraz zakupu powierzchni reklamowej w social mediach i internecie oraz emisji spotów wideo w kinach w okresie od 29 września br. do 13 października br. Budżet zaplanowanych przez KPRM działań wynosi ok. 3,5 mln zł.

W odpowiedzi na przetarg wpłynęło 8 ofert. Złożyły je następujące agencje: Fabryka Marketingu (z ceną 1,59 mln zł), Tarraya (1,9 mln zł), Euvic Media (1,33 mln zł), 38PR & Content Communication (1,9 mln zł), Sigma Bis (988,9 tys. zł), Media Group (1,08 mln zł), Cityboard Media (1,87 mln zł) Mastermind Media (1,84 mln zł).

Kancelaria premiera do współpracy wybrała Sigmę Bis. 

Przetarg prowadzony był w trybie przyspieszonym. Kancelaria premiera wyjaśniła, że skrócenie terminu składania ofert (2 tygodnie łącznie z weekendami) wynika z konieczności przeprowadzenia działań informacyjnych na temat ogólnopolskiego referendum, które odbędzie się 15 października.

KPRM podkreśliła, że chodzi w szczególności o przedstawienie ogółowi społeczeństwa informacji mających na celu wyjaśnianie treści pytań i zaproponowanych wariantów rozwiązań oraz udzielenie odpowiedzi na najczęściej pojawiające się pytania obywateli na temat referendum.

Dołącz do dyskusji: Sigma Bis zajmie się dla kancelarii premiera kampanią dotyczącą referendum

6 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
funny
co za nius! ze tez jeszcze ktos chce tracic czas na udzial w takich przetargach :) Sigma najlepsza przeciez jest buhahahaha
odpowiedź
User
weremil
Niesamowite!
Partyjna agencja zrobi partyjną robotę na zlecenie partii za pieniądze obywateli.
odpowiedź
User
Bla, bla, bla
Na sianie propagandy, kasa jest, a na normalność, nie ma.
odpowiedź