SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Sigma powiększa zespół konsultantów PR

Zespół konsultantów PR agencji Sigma International (Poland) Ltd powiększył się o kolejne cztery osoby: Dorotę Pilot, Katarzynę Giedrojć, Piotra Kabałę i Martę Stachowską, które wcześniej pracowały w znanych agencjach światowych Burson-Marsteller i Weber Shandwick.

"Ogromnie się cieszymy, że nasz zespół powiększył się o konsultantów, którzy posiadają tak interesujące doświadczenie" - mówi Ryszard Solski, dyrektor generalny agencji. - "Jestem przekonany, że dzięki ich umiejętnościom wzmocni się pozycja konkurencyjna naszej agencji i że będziemy mogli oferować klientom jeszcze lepsze i nowocześniejsze usługi."

Dorota Pilot, Key Account Director, ma dwuletnie doświadczenie w pracy dziennikarskiej w "Gazecie Wyborczej", oraz ośmioletnie - w PR, głównie w warszawskim biurze agencji Burson-Marsteller. Była odpowiedzialna za współpracę z mediami oraz komunikację korporacyjną w kilku złożonych projektach finansowo-giełdowych (jak np. wejście na giełdę KGHM Polska Miedź S.A. czy przejęcie PeKaO S.A. przez UniCredito Italiano/Allianz) oraz za realizację projektów PR związanych z przejęciem Polifarbu Cieszyn-Wrocław przez Brytyjski koncern Kalon) oraz Elektrowni Warszawskich przez szwedzki Vattenfall. Pracowała również dla takich klientów jak Unilever, Philip Morris, Nestle. Ostatnio zatrudniona w firmie marketingu precyzyjnego Claritas Polska na stanowisku Communication and Corporate Affairs Manager.

Katarzyna Giedrojć, Special Events Manager, w latach 1996-2001 pracowała w warszawskim biurze agencji Burson-Marsteller, gdzie zajmowała się organizacją ważnych wydarzeń dla takich klientów, jak Unilever, Philip Morris, Citibank, Visa International i Inteligo. Od roku współpracowała z Sigmą przy różnych projektach, obecnie dołączyła do zespołu zajmującego się organizacją wydarzeń specjalnych dla klientów agencji.

Piotr Kabała, Account Manager, w latach 1995-1998 pracował w firmie Hewlett-Packard, a następnie - aż do chwili zamknięcia jej warszawskiego biura w 2001 r. - w agencji Burson-Marsteller. Jego doświadczenie obejmuje także pracę w agencjach PR Feedback/Hill & Knowlton i PRisma Communications (McCann-Erickson Worldgroup) oraz obsługę takich klientów, jak Unilever, Danone, Nestlé, czy Discovery Networks Europe.

Marta Stachowska, Account Executive, w latach 2001-2002 była zatrudniona w Weber Shandwick - GJW Public Affairs w Londynie, gdzie uczestniczyła m.in. w kampaniach Public Affairs dla Labour Party i merostwa Londynu. Wcześniej prowadziła działania PR i Public Affairs związane z wyborami do Sejmu R.P. w 2001 r. W Sigmie dołączyła do Zespołu Public Affairs, który obecnie pracuje dla czterech klientów, zajmując się monitoringiem ich otoczenia makroekonomicznego i politycznego, w tym procesów legislacyjnych, a także udziałem w polskim życiu publicznym i kontaktami ze środowiskami biznesowymi.
Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Sigma powiększa zespół konsultantów PR

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl