SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Simon Macfarlane dyrektorem wykonawczym ds. technologii w VMLY&R

Simon Macfarlane objął stanowisko dyrektora wykonawczego ds. technologii w agencji VMLY&R na region Europy, Bliskiego Wschodu i Afryki (EMEA). Przechodzi z IBM iX, a wcześniej pracował w wiodących agencjach i firmach konsultingowych w Wielkiej Brytanii, Europie, APAC i Ameryce Północnej.

Simon Macfarlane będzie ściśle współpracował z dyrektorem generalnym regiony EMEA Andrew Dimitriou, dyrektorem ds. rozwoju EMEA Karen Boswell i dyrektorem wykonawczym ds. wzrostu w Europie Emmą Storer, aby budować relacje z dostawcami technologii i wzmacniać ofertę transformacji cyfrowej VMLY&R w całym regionie.

Koncentrując się na klientach i partnerstwie, ma dokładniej określić możliwości VMLY&R i opracować strategiczny program dla oferty sieci. Będzie współpracował z klientami, aby rozpoznać, w jakim stopniu technologia odgrywa rolę jako kanał rozwoju, pomagając im mapować ich wizje biznesowe i cele.

Simon Macfarlane, który przechodzi z IBM iX, od ponad 16 lat pracuje w przestrzeni cyfrowej w wiodących agencjach i firmach konsultingowych w Wielkiej Brytanii, Europie, regionie Azji i Pacyfiku oraz Ameryce Północnej, koncentrując się na pomaganiu organizacjom i markom w zapewnieniu, że dostarczają produkty w oparciu o ich doświadczenie, klienta i zobowiązania biznesowe.

Dołącz do dyskusji: Simon Macfarlane dyrektorem wykonawczym ds. technologii w VMLY&R

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl