SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Skype obniża ceny

Od 27 lipca od godziny 13:00, połączenia z OnetSkype na telefony stacjonarne w całej Polsce zostaje obniżona do 0,017 Euro (ok. 7 groszy) za minutę.

W ten sposób Polska dołącza do grona krajów objętych tak zwaną globalną taryfą Skype. Spadają też nieznacznie stawki za połączenia do sieci komórkowych.

Połączenia między komputerami wyposażonymi w  OnetSkype są zawsze darmowe - użytkownicy muszą jedynie płacić za połączenia na tradycyjne telefony przy pomocy usługi SkypeOut.

27 lipca Skype świętuje pierwszą rocznicę wprowadze-nia tej usługi na rynek. Z tej okazji firma postanowiła zrobić prezent użytkowni-kom usługi obniżając stawki połączeń - czytamy  w komunikacie prasowym.

Od 27 lipca globalną taryfą Skype zostają objęte także Chiny, Grecja, Tajwan, Hong-Kong i Szwajcaria. Skype obniża też ceny za połączenia do 20 krajów poza globalną taryfą, miedzy innymi do Czech (komórki), Bułgarii, Słowacji, Chorwacji i Finlandii.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Skype obniża ceny

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl