SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

RMF FM bezkonkurencyjne w Aglomeracji Śląskiej. AntyRadio wiceliderem

Pozycja zdecydowanego lidera rynku radiowego w Aglomeracji Śląskiej w okresie od czerwca do listopada br. należała do RMF FM. Na podium znajdują się jeszcze AntyRadio i Radio ZET - wynika z badań słuchalności radia.

W okresie od czerwca do listopada 2023 roku na pozycji lidera rynku radiowego w Aglomeracji Śląskiej uplasowało się RMF FM. Stacja zanotowała średni dobowy udział słuchania na poziomie 35,6 proc. (spadek o 0,7 pkt. proc. względem analogicznego okresu rok wcześniej) - wynika z raportu Radio Track Kantar Polska, opracowanego przez portal Wirtualnemedia.pl.

Drugie miejsce zajęło AntyRadio (spadek z 9,5 proc. do 7,3 proc.). Podium uzupełnia Radio ZET, które awansowało z piątej lokaty (wzrost z 5,5 proc. do 6,9 proc.). Oczko niżej uplasowało się RMF MAXX, które w analogicznym okresie rok wcześniej było trzecie (spadek z 6,6 proc. do 5,8 proc.). Taki sam wynik miało TOK FM (wzrost z 4,9 proc. do także 5,8 proc.).

Dołącz do dyskusji: RMF FM bezkonkurencyjne w Aglomeracji Śląskiej. AntyRadio wiceliderem

5 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Andrzej
Zastanawia mnie tak wysoka słuchalność tego gniota z Kopca. To jest jakiś dramat, przecież jest parę fajnych stacji na Śląsku, nie rozumie tych ludzi tam mieszkających , jak można słuchać jednej stacji i mieć totalnie wyprany mózg.
4 4
odpowiedź
User
X
Na Górnym Śląsku z pełną mocą 60 kW nadają tylko PR1, PR2, PR3, PR Katowice, RMF FM i katolickie EM. Reszta stacji ma pierdziawki często zakłócane przez nadmiar częstotliwości genewskich z Czech.
4 0
odpowiedź
User
mario
Na Górnym Śląsku z pełną mocą 60 kW nadają tylko PR1, PR2, PR3, PR Katowice, RMF FM i katolickie EM. Reszta stacji ma pierdziawki często zakłócane przez nadmiar częstotliwości genewskich z Czech.


Reszta stacji nie ma pomysłu na program i muzykę, ale lepiej zwalić winę na czechów. Dawniej Piekary miały trzecie miejsce w aglomeracji, Fest też był swego czasu bardzo wysoko ,a teraz szkoda gadać.
1 4
odpowiedź