SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Ogromny spadek Trójki w Szczecinie. Radio Szczecin nowym liderem

Nowym liderem rynku radiowego w Szczecinie w czwartym kwartale ub.r. i pierwszym kwartale br. zostało Radio Szczecin. Na podium znalazły się jeszcze RMF FM i Radio ZET - wynika z najnowszej fali badań słuchalności radia.

Article

Z raportu Radio Track Millward Brown opracowanego przez portal Wirtualnemedia.pl wynika, że w okresie od października 2017 roku do marca 2018 roku z miejsca drugiego na pozycję lidera rynku radiowego w Szczecinie awansowało Radio Szczecin. Stacja ta względem fali październik 2016-marzec 2017 zanotowała wzrost średniego dobowego udziału słuchania z 16,6 proc. do 17,9 proc.

Wiceliderem było RMF FM (z 9,4 proc. do 12,7 proc.), które awansowało z miejsca czwartego. Podium uzupełnia Radio ZET (spadek z 14,4 proc. do 12,1 proc.), które spadło z pozycji wicelidera. Na czwarte miejsce - z pierwszego - spadła Trójka (z 17,1 proc. do 7,6 proc.).

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Ogromny spadek Trójki w Szczecinie. Radio Szczecin nowym liderem

7 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Marcel
Trójka bardzo szlachetnie i uczciwie przydzieliła swoich słuchaczy lokalnej konkurencji. To bardzo fair zachowanie, każdy dostał słuchaczy ze swojego profilu. Super.
18 8
odpowiedź
User
Piotr
Siekierą do dna... Sam po sobie widzę, że Trójka, która kiedyś była moim radiem towarzyszącym, została przeze mnie zredukowana do kilku wybranych audycji muzycznych, i to ze starannym ominięciem wiadomości pojawiających się o pełnych godzinach i publicystyki wszelakiej.
Jak Piotr Kaczkowski czy Marek Niedźwiecki odejdą to ja wraz z nimi...
26 8
odpowiedź
User
Tomek
TrUjkę włączam dwa razy w roku: 1 stycznia i 2 maja. W pozostałe 363 dni omijam to radio z daleka.
17 10
odpowiedź
User
B. Krzyk
PiS i wszystko jasne.
11 8
odpowiedź
User
Zenon
Trójka bardzo szlachetnie i uczciwie przydzieliła swoich słuchaczy lokalnej konkurencji. To bardzo fair zachowanie, każdy dostał słuchaczy ze swojego profilu. Super.

No nie wiem czy słuchacze Trójki znaleźli coś dla siebie w tutejszym lokalnym radiu. Jest ono w dużym wymiarze bez treści i raczej biesiadne.
9 8
odpowiedź