SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

„Smilie Project” - facebookowe aplikacje promują Lipton Ice Tea

Startuje polska odsłona kampanii „Smilie Project” promującej napój Lipton Ice Tea (Pepsi Cola General Bottlers Poland). Koncept akcji, który będzie też wykorzystywany na kilkunastu innych rynkach, przygotowała agencja Digital One.

„Smilie Project” - facebookowe aplikacje promują Lipton Ice Tea

„Smilie Project” będzie się składał z trzech cyklicznie uruchamianych aktywacji, opartych o trzy aplikacje. Pierwsza z nich to „Smilie Factory”, facebookowa aplikacja, która poprzez kamerę komputerową analizuje parametry twarzy użytkownika i na ich podstawie generuje ikonę zwaną „Smilie”. Internauta może potem dodawać do tej ikony różne elementy (np. wąsy, włosy, okulary) i opublikować ją na Facebooku, a także ustawić jako tapetę czy awatar w komunikatorze.

Przy użyciu drugiej aplikacji - „Smilie Message” - internauci będą mogli przesyłać między sobą wiadomości, które są odczytywane adresatowi przez ich ikonkę przy użyciu syntezatora mowy. Natomiast w trzeciej aplikacji - „Smilie Moments” - będzie prowadzony konkurs oparty na ikonkach stworzonych wcześniej w „Smilie Factory”.

„Smilie Project” potrwa około dwóch miesięcy i będzie wsparty reklamami na Facebooku.

Koncepcję „Smilie Project” przygotowała agencja Digital One. Jej projekt wygrał międzynarodowy konkurs, w którym wzięły udział firmy reklamowe obsługujące Lipton Ice Tea na różnych rynkach.

Projekt „Smilie Project” zostanie w najbliższym czasie zrealizowany w co najmniej 10 krajach, m.in. we Francji, Włoszech, Rumunii, Meksyku, Korei Południowej, Rosji, Turcji, na Ukrainie i Filipinach.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: „Smilie Project” - facebookowe aplikacje promują Lipton Ice Tea

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl