SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Specjalne wydanie DD Media

Wydawnictwo DD Media przygotowało nowe wydanie gazety "Dzień Dobry Student" skierowanej do młodzieży akademickiej

1 kwietnia ukaże się specjalne wydanie "Dzień Dobry" - magazyn "Dzień Dobry Student". Projekt skierowany jest do studentów, którzy w tym dniu przyjdą na swoje uczelnie.

Dystrybucja będzie prowadzona na największych uczelniach państwowych i prywatnych w 12 miastach Polski. Rozpocznie się o godzinie 9 i będzie trwała aż do wyczerpania zapasów. Do rozdania przygotowano 100 tysięcy egzemplarzy pisma i 20 000 toreb zawierających zestawy upominków.

Gazeta "Dzień Dobry Student" jest kontynuacją projektu zrealizowanego w październiku ubiegłego roku.

- Do wydania magazynu zachęcił nas sukces zeszłorocznej edycji "Dzień Dobry Student", która spotkała się z pozytywnym przyjęciem zarówno ze strony studentów jak i reklamodawców - mówi Małgorzata Solarczyk, dyrektor sprzedaży DD Media. - W tym roku planujemy wydanie czterech numerów tego magazynu. Każdy z nich będzie się wiązał z ważnymi dla życia studenckiego wydarzeniami, takimi jak juwenalia, początek roku akademickiego, wyjazdy świąteczne czy rozpoczęcie semestru wiosennego.

Pismo będzie poruszało tematy, które postrzegane są jako kontrowersyjne i budzące emocje tj. zmiana obyczajów w sferze pobożności i seksu, jak również artykuły dotyczące pracy i rozrywki. W gazecie pojawią się też stałe rubryki "Dzień Dobry" takie jak min. zdrowie, nasze sprawy oraz informująca o najważniejszych wydarzeniach kulturalnych kolumna afisz. Redaktorem naczelnym jest Urszula Hollanek.

Akcja DD Media obejmie swoim zasięgiem 140 uczelni, w takich miastach jak Warszawa, Toruń, Trójmiasto, Kraków, Poznań, Wrocław, Łódź, Katowice, Szczecin, Lublin, Bydgoszcz, i Białystok. Projekt wspiera kampania promocyjna prowadzona przez radio Wawa.

DD Media Sp. z o.o. jest wydawcą m.in. bezpłatnej gazety "Dzień Dobry". Pismo dociera w każdy piątek do mieszkańców Warszawy, Trójmiasta, Krakowa, Wrocławia, Łodzi, Poznania oraz do mieszkańców aglomeracji śląskiej. Nakład tygodnika wynosi średnio 745 tysięcy egzemplarzy. W Gdańsku i Poznaniu poza wydaniem piątkowym ukazuje się także wydanie poniedziałkowe.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Specjalne wydanie DD Media

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl