SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Spółdzielcza Grupa Bankowa reklamuje aplikację w kampanii „Mamy tu wszystko"

Spółdzielcza Grupa Bankowa rozpoczęła kolejną odsłonę kampanii „Mamy tu wszystko”, promującą aplikację mobilną SGB Mobile.

Article

Aplikacja mobilna SGB Mobile została udostępniona klientom banków spółdzielczych SGB latem 2020 roku. W wizerunkowych i edukacyjnych spotach reklamowych, na banerach internetowych i w materiałach informacyjnych prezentowane będą funkcje nowej aplikacji.

Spot przygotowany na potrzeby akcji opowiada historię rodziny, w której każdy z domowników chciałby zrealizować swoje osobiste marzenia.

Działania komunikacyjne zaplanowano głównie w internecie, z wykorzystaniem m.in. Google Ads, Programmatic czy Facebooka. Zaplanowano również 2 tygodniową kampanię radiową w głównych stacjach radiowych (RMF FM i Radio Zet) oraz obecności na dużych portalach informacyjnych. Banki spółdzielcze będą także aktywne poprzez mikro-kampanie prowadzone wśród lokalnych społeczności.

To druga w ciągu ostatnich dwóch lat tak szeroko zaplanowana kampania promocyjna banków spółdzielczych SGB. W pierwszej odsłonie głównym motywem była reklama nowoczesnych form płatności i cyfrowych portfeli, takich jak Google Pay, Apple Pay czy Garmin Pay oraz usługi BLIK, wdrożonej w Spółdzielczej Grupie Bankowej.

Nowy spot oraz reklamy radiowe trafił do mediów w drugiej połowie listopada – ta część kampanii SGB potrwa co najmniej do końca roku. W trzeciej dekadzie listopada rozpoczną się także działania informacyjne i promocyjne na rynkach lokalnych – w bankach spółdzielczych SGB.

Koncepcję kreatywną kampanii przygotowała firma IQ Marketing, a za produkcję spotu odpowiada Dom Produkcyjny Oversee. Za realizację kampanii w internecie odpowiedzialna jest MTA Digital.

Dołącz do dyskusji: Spółdzielcza Grupa Bankowa reklamuje aplikację w kampanii „Mamy tu wszystko"

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl