SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Wszystkie dzienniki regionalne i lokalne ze spadkami w czerwcu, „Gazeta Olsztyńska / Dziennik Elbląski” najbardziej w dół

W czerwcu br. liderem średniego rozpowszechniania płatnego razem wśród codziennych gazet regionalnych i lokalnych była „Gazeta Pomorska”. Wszystkie tytuły odnotowały spadki sprzedaży, a najwięcej straciły dzienniki „Gazeta Olsztyńska / Dziennik Elbląski” - wynika z raportu Wirtualnemedia.pl.

Article

Średnie rozpowszechnianie płatne razem „Gazety Pomorskiej” (Polska Press Grupa) w czerwcu 2020 roku wyniosło 22 150 egz., czyli o 11,39 proc. mniej, niż w analogicznym okresie rok wcześniej - pokazują dane Polskich Badań Czytelnictwa „Audyt ZKDP”, opracowane przez portal Wirtualnemedia.pl.

>>> Praca.Wirtualnemedia.pl - tysiące ogłoszeń o pracę

Drugą lokatę zajął „Dziennik Zachodni” (Polska Press Grupa), którego średni wynik w analizowanym okresie zmniejszył się o 15,23 proc. do 16 016 egz.

Podium uzupełnia „Głos Wielkopolski” (Polska Press Grupa). Średnie rozpowszechnianie płatne razem tytułu w czerwcu 2020 roku wyniosło 15 072 egz., po spadku o 17,35 proc.

16. lokatę zajęły dzienniki „Gazeta Olsztyńska / Dziennik Elbląski” (Grupa WM), których średni wynik zmniejszył się najbardziej w zestawieniu - o 28,26 proc. do 4 898 egz.

W czerwcu br. w porównaniu do maja br. największym wzrostem - o 20,24 proc. - pochwalić się mógł „Kurier Poranny” (Polska Press Grupa).

Z kolei najwięcej straciła „Polska Metropolia Warszawska” (także Polska Press Grupa) - było to 21,55 proc.

Dołącz do dyskusji: Wszystkie dzienniki regionalne i lokalne ze spadkami w czerwcu, „Gazeta Olsztyńska / Dziennik Elbląski” najbardziej w dół

2 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
piob
Potężne spadki niemieckich szczekaczek, a najgorsze jeszcze przed nimi, gdyż ci czytelnicy co odeszli podczas pandemii już nigdy nie wrócą, bo uzmysłowili sobie, że da się żyć bez porannej prasy.
odpowiedź
User
John
Tragedyja w kilku aktach w Łodzi. A tacy byli hamerykańscy :-)
odpowiedź