SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

„Twój Styl” liderem ze sprzedaż ponad 200 tys. ezg. „Zwierciadło” z największym wzrostem w październiku

W październiku br. na pozycji lidera sprzedaży ogółem wśród miesięczników luksusowych i shoppingowych utrzymał się „Twój Styl”. Największym wzrostem pochwalić się mogło „Zwierciadło”. Na czele spadków uplasował się tytuł „Women’s Health” - wynika z analizy Wirtualnemedia.pl.

Article

Sprzedaż ogółem miesięcznika „Twój Styl” (Wydawnictwo Bauer) w październiku 2019 roku wyniosła 207 250 egz. - wynika z danych Związku Kontroli Dystrybucji Prasy opracowanych przez portal Wirtualnemedia.pl. W porównaniu do października 2018 roku tytuł zanotował spadek o 1,30 proc. Październikowy numer „Twojego Stylu” były objęty akcją „Stylowe zakupy”.

>>> Praca.Wirtualnemedia.pl - tysiące ogłoszeń o pracę

Drugą pozycję zajął magazyn „Zwierciadło” (Wydawnictwo Zwierciadło). Jego sprzedaż ogółem w październiku br. uplasowała się na poziomie 114 995 egz., po wzroście o 9,53 proc. - największym w zestawieniu.

Oczko niżej uplasowała się „Pani” (Wydawnictwo Bauer). Sprzedaż ogółem tego pisma w analizowanym miesiącu poszła w dół o 17,51 proc. do 59 899 egz.

Z kolei najwięcej - 21,65 proc. - stracił „Women’s Health” (Motor-Presse Polska), którego wynik wyniósł 24 793 egz. W zestawieniu zajął on 9. lokatę.

W sierpniu br. w porównaniu do poprzedniego miesiąca największym wzrostem sprzedaży ogółem (o 73 proc.) pochwalić się mógł „Twój Styl”.

Największy spadek w tym ujęciu odnotowało „Avanti” (Agora) - było to 52,81 proc.

Sprzedaż ogółem to suma sprzedaży egzemplarzowej wydań drukowanych, sprzedaży egzemplarzowej e-wydań oraz wszystkich form prenumeraty wydań drukowanych i prenumeraty e-wydań.

Rozpowszechnianie płatne razem to suma sprzedaży egzemplarzowej wydań drukowanych, sprzedaży egzemplarzowej e-wydań, prenumeraty wydań drukowanych i prenumeraty e-wydań oraz innych płatnych form rozpowszechniania wydań drukowanych i innej płatnej dystrybucji e-wydań.

Nakład jednorazowy to liczba wydrukowanych egzemplarzy danego wydania opatrzonego tą samą datą wydawniczą oraz tym samym numerem, nie zawiera rozpowszechnionych przez wydawcę e-wydań. Średni nakład jednorazowy oblicza się dodając nakłady wszystkich wydań w danym okresie i dzieląc otrzymaną sumę przez liczbę wydań w danym okresie.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: „Twój Styl” liderem ze sprzedaż ponad 200 tys. ezg. „Zwierciadło” z największym wzrostem w październiku

1 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
x0x0
Czy tak trudno napisać poprawny tekst? Bez błędów m.in.
"W SIERPNIU br. w porównaniu do poprzedniego miesiąca największym wzrostem sprzedaży ogółem (o 73 proc.) pochwalić się mógł „Twój Styl”.
odpowiedź