SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Dominacja tytułów z serii „Lego” wśród pism dziecięcych

W październiku 2016 r. na pozycji lidera sprzedaży ogółem wśród pism dla dzieci znalazł się magazyn „Lego Ninjago”, który pochwalić się mógł jedynym wzrostem w zestawieniu. Drugie miejsce należało do nowego magazynu „Lego Nexo Knights”.

Article

Z danych Związku Kontroli i Dystrybucji Prasy opracowanych przez portal Wirtualnemedia.pl wynika, że sprzedaż ogółem miesięcznika „Lego Ninjago” (Media Service Zawada) w październiku 2016 roku wyniosła 59 000 egz. W porównaniu do analogicznego miesiąca 2015 roku pismo to zanotowało wzrost wynoszący 3,53 proc. - jedyny w zestawieniu.

>>> Przeglądaj okładki gazet i magazynów w naszym dziale Jedynki

Drugie należało do nowego magazynu „Lego Nexo Knights” (Media Service Zawada) ze średnim wynikiem na poziomie 49 335 egz. Tytuł ten wydawany jest od lutego ub.r.

Podium uzupełniają „Zabawy i Marzenia z Barbie” (Egmont Polska) z wynikiem na poziomie 34 504 egz., wyższym o 24,54 proc. niż rok wcześniej.

Czwarte miejsce zajął „Lego Friends. Magazyn” (jest to kolejny tytuł z serii „Lego” wydawany przez Media Service Zawada), który awansował z pozycji piątej. Jego wynik zmniejszył się jednak o 14,36 proc. do 32 035 egz.

Największy spadek, wynoszący 31,32 proc. do 31 900 egz., odnotował natomiast „Mój Kucyk Pony” (Egmont Polska). W zestawieniu spadł on z miejsca 2. na 6.

W październiku 2016 roku w porównaniu do września 2016 roku największym wzrostem sprzedaży ogółem (o 18,40 proc.) pochwalić się mogły „Zabawy i Marzenia z Barbie”. Najwięcej w tym ujęciu straciło „Lego Ninjago” - było to 6,20 proc.

Sprzedaż ogółem to suma sprzedaży egzemplarzowej wydań drukowanych, sprzedaży egzemplarzowej e-wydań oraz wszystkich form prenumeraty wydań drukowanych i prenumeraty e-wydań.
Rozpowszechnianie płatne razem to suma sprzedaży egzemplarzowej wydań drukowanych, sprzedaży egzemplarzowej e-wydań, prenumeraty wydań drukowanych i prenumeraty e-wydań oraz innych płatnych form rozpowszechniania wydań drukowanych i innej płatnej dystrybucji e-wydań.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Dominacja tytułów z serii „Lego” wśród pism dziecięcych

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl