SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Sprzedaż “Uważam Rze Historia”: co najmniej 70 tys. egz.

- Sprzedaż pierwszego numeru “Uważam Rze Historia” była wyższa od zakładanej i wyniosła co najmniej 70 tys. egz. - mówi Wirtualnemedia.pl Paweł Lisicki, redaktor naczelny historycznego tytułu. Zastrzega jednak, że nie są to jeszcze ostateczne, dokładne dane.

Pierwsze wydanie “Uważam Rze Historia” (Presspublica) ukazało się 12 kwietnia br. w nakładzie 60 tys. Pisma już po kilku dniach zaczęło brakować w niektórych punktach sprzedaży, więc wydawca zdecydował się na dodruk. Po pięciu dniach od ukazania się numeru na rynek trafiło więc kolejne 59 tys. jego egz. (więcej na ten temat).

Drugi numer miesięcznika “Uważam Rze Historia” pojawi się w sprzedaży w czwartek 17 maja br. w nakładzie wynoszącym od początku 120 tys. egz. Jak informuje nas Paweł Lisicki, nie zmienia się objętość pisma (100 stron), jego cena (6,90 zł), ani układ treści. Tematem drugiego numeru będzie II RP.

>>> “Wprost” bez Lisa traci, najniższy wynik “Przekroju” w historii

Dołącz do dyskusji: Sprzedaż “Uważam Rze Historia”: co najmniej 70 tys. egz.

15 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
ten_co_potrafi_docenić
gratuluję, świetny i trafiony pomysł
odpowiedź
User
rh minus
A tak, pomysł trafiony w punkt... linii polityki historycznej przypadkiem (?) zgodnej z poglądami jednej opcji politycznej.
odpowiedź
User
Stanley
linii "zgodnej z poglądami jednej opcji politycznej"

tzn. której opcji politycznej ? Czytałem i nie zauważyłem. wywiad z I. Kershow'em , Tymothy Snyder - to która opcja ?
brytyjska Partia Pracy ? hi hi
odpowiedź