SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Stacy Ligas na czele KPMG w Polsce

Z początkiem października Stacy Ligas obejmuje funkcję senior partnera KPMG w Polsce. Zastępuje Andrzeja Ścisłowskiego, który pozostanie w firmie jako emerytowany senior partner.

Stacy Ligas rozpoczęła swoją karierę zawodową w Stanach Zjednoczonych i dołączyła do zespołu KPMG w Polsce w 2000 roku. Od 2011 roku była dyrektorem zarządzającym Departamentem Audytu Instytucji Finansowych, a od 2015 roku kierowała zespołem sektora usług finansowych w Polsce i w Europie Środkowo-Wschodniej, jednocześnie pełniąc funkcję członka zarządu KPMG w Polsce.

Ligas ma bogate doświadczenie w zakresie projektów typu due diligence, doradztwa post-transakcyjnego, transakcji podziału banków, zbycia oraz transakcji obniżenia udziałów, jak również transakcji IPO i papierów wartościowych w Polsce i w Stanach Zjednoczonych.

Kierowała zespołami przeprowadzającymi transakcje połączenia największych banków i ubezpieczycieli w Polsce. Była odpowiedzialna za liczne przeglądy portfeli kredytowych na rynku lokalnym, jak również wdrożenie Międzynarodowych Standardów Rachunkowości oraz przeprowadzanie badania procesów kontroli wewnętrznej zgodnie ze standardami PCAOB.

Andrzej Ścisłowski, ustępujący senior partner KPMG w Polsce, skoncentruje się teraz na rozwoju działalności Fundacji KPMG, której jest współfundatorem.

Dołącz do dyskusji: Stacy Ligas na czele KPMG w Polsce

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl