SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Stany Zjednoczone rozczarowane!

"Beznadziejna oferta Polsat 2 International "

Od dnia wczorajszego tj. 12-03-2002 jestem odbiorcą programu Polsat 2 International w Stanach Zjednoczonych. Za granicą przebywam już od dwóch lat i teraz ciężko żąłuję, iż skusiłem się opłacać subskrypcję programu - tu w Stanach Zjednoczonych. Znałem program Polsatu przebywając w Polsce, nie oszukujmy się - wszyscy oglądali program Polsat. Dochodzę powoli do wniosku, iż opłata $10, a bez abonowania TV Polonia - $15 jest oczywistym wyrzuceniem pieniędzy w błoto. Dlaczego? Otóż Polsat 2 nie reklamuje się, jako kanał polski - o profilu muzycznym! A oto jak przedstawia się Państwa oferta:
06:30 - 09:30 - MUZYKA!
10:00 - 12:00 - MUZYKA!!
13:00 - 14:00 - MUZYKA!!!

Przez 6 godzin w ciągu dnia Polsat męczy odbiorców muzyką, w dodatku kiepskiej jakości. Tu w Stanach Zjednoczonych pobiera Polsat słoną opłatę $10 od abonenta, od abonenta, który nie życzy sobie oglądać i słuchać muzykę disco-polo. Czy nie jest możliwe przestawienie tej muzyki, na godziny późno nocne, oczywiście tu w Stanach Zjednoczonych, np.: od 3:00 do 6:00. W końcu to my utrzymujemy Polsat, a nie Europejczycy!!! To od nas dostaje Polsat środki na utrzymanie programu powtórkowego, może powinien on nazywac się "POLSAT REPLAY". Pamiętnik nastolatki mogłem zobaczyć dobrych kilka lat temu na antenie Polsatu!!!
Tomasz Gradek
2002-03-14
Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji:

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl