SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Startuje kanał TVN Fabuła HD. Trafi do oferty nc+ i UPC

W ramówce startującego 16 kwietnia br. kanału TVN Fabuła znajdą się seriale, filmy fabularne oraz programy o filmie. Stację ma wyróżniać dostęp do szerokiej biblioteki TVN, emisja maratonów serialowych oraz jakość HD. W dniu startu znajdzie się ona w ofertach platformy nc+ oraz UPC Polska i Toya.

Maciej Świerzawski, szef kanału TVN Fabuła (fot.: TVN / Piotr Mizerski) Article

TVN Fabuła promuje się hasłem „Umówieni na 21.00”, bo o tej godzinie zaplanowano w niej główne pasmo filmowe. - To, że filmy zaczynać się będą u nas godzinę później niż w wielu innych stacjach, ma nas wyróżnić. Chcemy dać szansę na obejrzenie dobrego filmu widzom, którzy o godz. 20.00 jeszcze nie mają czasu spokojnie usiąść przed telewizorem - mówi portalowi Wirtualnemedia.pl Maciej Świerzawski, dyrektor TVN Fabuła.

W paśmie o godz. 21.00 w pierwszych dniach nadawania znajdą się takie hity filmowe jak m.in. „Władca pierścieni: powrót króla”, „Pół żartem, pół serio”, „Gniew oceanu”, „Pula śmierci”, „Północ-północny zachód”, „Sherlock Holmes” czy „Matrix rewolucje”. - Będziemy korzystać ze sporej biblioteki filmowej TVN. Jest w niej wiele filmów, których ze względu na licencję nie możemy pokazywać już w telewizji naziemnej, a widzowie bardzo chętnie zobaczyliby je po raz kolejny - wyjaśnia Świerzawski.

O godz. 20.00. pojawi się pasmo z polskimi serialami z oferty TVN, gdzie codziennie emitowana będzie inna pozycja. Widzowie obejrzą takie produkcje jak „Sama słodycz”, „Klub szalonych dziewic”, „Układ warszawski”, „Naznaczony” oraz „Odwróceni”. - TVN w ciągu wielu lat wyprodukował bardzo wiele dobrych seriali. Chcemy im dać drugie życie w prime-time, gdzie były emitowane tylko raz - gdy miały premierę - mówi Maciej Świerzawski.

W ciągu dnia w ramówce TVN Fabuła dominować będą z kolei seriale zagraniczne jak m.in. „Ostry dyżur”, „Kobra: oddział specjalny”, „Alcatraz”, „Dwóch i pół”, „Gra pozorów”, „Terminator: Kroniki Sary Connor”. Pojawi się też telenowela meksykańska „Teresa”. Wszystkie te produkcje już kiedyś pokazywała jednak stacja TVN7.

- Rewolucja w mediach pozwala widzom obejrzeć lubiane przez nich pozycje na wiele różnych sposobów i o różnych porach. Dlatego nie nazwałbym TVN Fabuły po prostu kanałem powtórkowym, tak samo jak nie nazywamy ofertą powtórkową tego, co proponują serwisy na żądanie - podkreśla Świerzawski. Zapowiada, że w przyszłości na antenie TVN Fabuły pojawią się też premierowe seriale zagraniczne.

Stacja postawi też na maratony serialowe. Pierwszy będzie nadawany w piątki o 21.00, gdzie zobaczyć będzie można pod rząd sześć odcinków amerykańskiego serialu „Agenci NCIS”. - Wiele osób lubi oglądać kilka odcinków seriali jeden po drugim. Dane z USA pokazują, że tradycyjna telewizja jest na trzecim miejscu pod względem występowania zjawiska określanego jako „binge watching” - mówi Świerzawski.

W dni powszednie o godz. 19.25 na antenie TVN Fabuły będzie można obejrzeć odcinek „Na Wspólnej”, który dzień wcześniej pokazał główny TVN. - Myślimy o tym, by również inne seriale z TVN były na bieżąco powtarzane w naszej stacji, ale najpierw zobaczymy jak zadziała to w przypadku „Na Wspólnej” - mówi szef TVN Fabuła.

Na antenie nowego kanału będą nie tylko filmy i seriale, ale pojawią się też pozycje poświęcone światu filmu i show-biznesu. Poprowadzą je twarze znane z kanałów TVN. Andrzej Sołtysik będzie informował o nowościach kinowych, Anna Wendzikowska będzie rozmawiać z gwiazdami Hollywood, Kinga Burzyńska przeprowadzi wywiady z polskimi gwiazdami, a Olivier Janiak odwiedzi plany filmowe i serialowe.

- To nie będą magazyny, ale będą krótkie i szybkie formy telewizyjne emitowane między filmami a serialami. Ich start zaplanowaliśmy na wakacje - mówi dyrektor TVN Fabuła. W planach na przyszłość stacja ma też emisję krótkometrażowych filmów z europejskich szkół filmowych oraz krótkometrażowych animacji dla dorosłych.

Obecnie w Polsce jest ponad 30 kanałów filmowo-serialowych. Świerzawski podkreśla, że poza dostępem do biblioteki TVN i pomysłem na maratony filmowe nowy kanał ma wyróżniać jakość techniczna - będzie dopiero szóstą telewizją z filmami i serialami w jakości HD (nie licząc stacji premium). - W wysokiej rozdzielczości będziemy pokazywać 95 proc. naszych produkcji - zapowiada Świerzawski. Dodatkowo filmy w stacji emitowane będą nie tylko z polskim lektorem, ale też w wersji oryginalnej z napisami.

Grupa TVN nie boi się uruchamiać kanału filmowego w czasach, gdy widzowie coraz chętniej oglądają filmy i seriale w sieci. - Internet co prawda odbiera widzów telewizji, ale ma ona jedną podstawową zaletę - daje po prostu możliwość włączenia telewizora i oglądania czegoś bez spędzania długiego czasu na poszukiwaniach - mówi Świerzawski. - Poza tym jakość kanałów HD oglądanych na telewizorach jest cały czas dużo lepsza niż jakość streamingu serwisów wideo na żądanie - dodaje.

TVN Fabuła ruszy w czwartek o godz. 21.00. Od momentu rozpoczęcia nadawania dostępna będzie w ofercie platformy cyfrowej nc+ oraz sieci kablowych UPC Polska i Toya. Grupa TVN wspiera start stacji promocją w swoich kanałach i serwisach internetowych.

Jakie są oczekiwania co do udziału w rynku TVN Fabuły w tym roku? - Ten rok traktujemy jako czas zapoznawania się dystrybutorów i widzów z naszą ofertą. Mamy nadzieję, że w niedługim czasie osiągniemy wyniki porównywalne z kanałami tego typu - mówi enigmatycznie Świerzawski.

Kanał od pierwszego dnia emitować będzie reklamy, za których sprzedaż odpowiada biuro reklamy TVN Media.

Równolegle z TVN Fabułą rusza też kanał TVN Meteo Active, który powstanie z przekształcenia TVN Meteo (więcej ten temat). Wraz z nowymi stacjami Grupa TVN będzie nadawcą w sumie 13 kanałów telewizyjnych.


RAMÓWKA TVN Fabuła

 

TVN Fabuła, sobota, 2015-04-25
06:00 Premiera (1) - program (dla małoletnich od lat 12)
06:30 Gwiazdy czterech kółek (3/7) - program rozrywkowy (dla małoletnich od lat 12)
07:00 Terminator: Kroniki Sary Connor (2/9) - serial , USA (dla małoletnich od lat 12)
08:00 Terminator: Kroniki Sary Connor (3/9) - serial , USA (dla małoletnich od lat 12)
09:00 Agenci NCIS: Los Angeles (6/24) - serial sensacyjny, USA (dla małoletnich od lat 12)
10:00 Agenci NCIS: Los Angeles (7/24) - serial sensacyjny, USA (dla małoletnich od lat 12)
11:00 Agenci NCIS: Los Angeles (8/24) - serial sensacyjny, USA (dla małoletnich od lat 12)
12:00 Agenci NCIS: Los Angeles (9/24) - serial sensacyjny, USA (dla małoletnich od lat 12)
13:00 Agenci NCIS: Los Angeles (10/24) - serial sensacyjny, USA (dla małoletnich od lat 12)
14:00 Premiera (1) - program (dla małoletnich od lat 12)
14:30 Gwiazdy czterech kółek (3/7) - program rozrywkowy (dla małoletnich od lat 12)
15:05 Tożsamość szpiega 1 (3/13) - serial sensacyjny, USA (dla małoletnich od lat 12)
16:05 Tożsamość szpiega 1 (4/13) - serial sensacyjny, USA (dla małoletnich od lat 12)
17:05 Rewolwer (Day of the Evil Gun) - film western, USA 1968, reżyseria: Jerry Thorpe, obsada: Glenn Ford, Arthur Kennedy, Dean Jagger, Paul Fix, John Anderson, Harry Dean Stanton (dla małoletnich od lat 12), napisy
19:05 Przypadkowy mąż (The Accidental Husband) - film komedia, USA/Irlandia 2008, reżyseria: Griffin Dunne, obsada: Uma Thurman, Jeffrey Dean Morgan, Colin Firth, Sam Shepard, Lindsay Sloane (dla małoletnich od lat 12), napisy
21:00 Martwa cisza (Dead Calm) - film sensacyjny, Australia 1988, reżyseria: Phillip Noyce, obsada: Nicole Kidman, Sam Neill, Billy Zane, Rod Mulliner, Joshua Tilden (dla małoletnich od lat 16), napisy
23:05 Matrix Rewolucje (The Matrix Revolutions) - film S-F, USA 2003, reżyseria: Lana Wachowski, Andy Wachowski, obsada: Keanu Reeves, Carrie-Anne Moss, Laurence Fishburne, Hugo Weaving, Jada Pinkett Smith, Harold Perrineau Jr., Nathaniel Lees, Clayton Watson, Mary Alice, Monica Bellucci, Lambert Wilson (dla małoletnich od lat 12), napisy
01:40 Podkomisarz Brenda Johnson (2/13) - serial kryminalny, USA (dla małoletnich od lat 12)
02:45 Sędzia Anna Maria Wesołowska (563) - program sądowy (dla małoletnich od lat 12)
03:35 Sędzia Anna Maria Wesołowska (564) - program sądowy (dla małoletnich od lat 12)
04:25 Sąd rodzinny (171) - program sądowy (dla małoletnich od lat 12)
05:10 Sąd rodzinny (172) - program sądowy (dla małoletnich od lat 12)

TVN Fabuła, niedziela, 2015-04-26
06:00 Ostry dyżur X (4/22) - serial obyczajowy, USA (dla małoletnich od lat 12)
07:00 Ostry dyżur X (5/22) - serial obyczajowy, USA (dla małoletnich od lat 12)
08:00 Ostry dyżur X (6/22) - serial obyczajowy, USA (dla małoletnich od lat 12)
09:00 Ostry dyżur X (7/22) - serial obyczajowy, USA (dla małoletnich od lat 12)
10:00 Ostry dyżur X (8/22) - serial obyczajowy, USA (dla małoletnich od lat 12)
11:00 Terminator: Kroniki Sary Connor (4/9) - serial S-F, USA (dla małoletnich od lat 12)
12:00 Terminator: Kroniki Sary Connor (5/9) - serial, USA (dla małoletnich od lat 12)
13:00 Terminator: Kroniki Sary Connor (6/9) - serial, USA (dla małoletnich od lat 12)
14:00 Gra pozorów (2/10) - serial, USA (dla małoletnich od lat 12)
15:00 Gra pozorów (3/10) - serial, USA (dla małoletnich od lat 12)
16:00 Gniew oceanu (The Perfect Storm) - film katastroficzny, USA 2000, reżyseria: Wolfgang Petersen, obsada: George Clooney, Mark Wahlberg, Diane Lane, Karen Allen, William Fichtner, John C. Reilly, Mary Elizabeth Mastrantonio (dla małoletnich od lat 12), napisy
18:45 Uwolnić orkę (Free Willy) - film przygodowy, USA/Francja 1993, reżyseria: Simon Wincer, obsada: Jason James RichterJayne Atkinson, August Schellenberg, Michael Madsen, Michael Ironside (dla małoletnich od lat 7), napisy
21:00 Bez wyjścia (No Way Out) - film sensacyjny, USA 1987, reżyseria: Roger Donaldson, obsada: Kevin Costner, Gene Hackman, Sean Young, Will Patton, Howard Duff, George Dzundza (dla małoletnich od lat 12), napisy
23:25 Martwa cisza (Dead Calm) - film sensacyjny, Australia 1988, reżyseria: Phillip Noyce, obsada: Nicole Kidman, Sam Neill, Billy Zane, Rod Mulliner, Joshua Tilden (dla małoletnich od lat 16), napisy
01:25 Fringe: Na granicy światów (2/22) - serial S-F, USA (dla małoletnich od lat 12)
02:25 Sędzia Anna Maria Wesołowska (565) - program sądowy (dla małoletnich od lat 12)
03:20 Sędzia Anna Maria Wesołowska (566) - program sądowy (dla małoletnich od lat 12)
04:15 Sąd rodzinny (173) - program sądowy (dla małoletnich od lat 12)
05:05 Sąd rodzinny (174) - program sądowy (dla małoletnich od lat 12)


TVN Fabuła, poniedziałek, 2015-04-27
06:00 Kobra: Oddział specjalny (7/12) - serial sensacyjny, Niemcy (dla małoletnich od lat 12)
07:00 Teresa (7/152) - telenowela (dla małoletnich od lat 12)
08:00 Agenci NCIS: Los Angeles (6/24) - serial sensacyjny, USA (dla małoletnich od lat 12)
09:00 Ostry dyżur X (8/22) - serial obyczajowy, USA (dla małoletnich od lat 12)
10:00 Ostry dyżur X (9/22) - serial obyczajowy, USA (dla małoletnich od lat 12)
11:00 Teresa (7/152) - telenowela (dla małoletnich od lat 12)
12:00 Kobra: Oddział specjalny (7/12) - serial sensacyjny, Niemcy (dla małoletnich od lat 12)
13:00 Kobra: Oddział specjalny (8/12) - serial sensacyjny, Niemcy (dla małoletnich od lat 12)
14:00 Terminator: Kroniki Sary Connor (7/9) - serial, USA (dla małoletnich od lat 12)
15:00 Pod osłoną nocy (2/16) - serial S-F, USA (dla małoletnich od lat 12)
15:55 Pod osłoną nocyPod odłoną nocy (3/16) - serial S-F, USA (dla małoletnich od lat 12)
16:50 Szeryf z Firecreek (Firecreek) - film western, USA 1968, reżyseria: Vincent McEvetty, obsada: James Stewart, Henry Fonda, Inger Stevens, Gary Lockwood, Dean Jagger, Jack Elam (dla małoletnich od lat 12), napisy
19:00 W roli głównej - Artur Żmijewski (5/6) - talk show (dla małoletnich od lat 12), audiodeskrypcja
19:30 Na Wspólnej 13 (2057) - serial obyczajowy, Polska (dla małoletnich od lat 12)
20:00 Klub szalonych dziewic (2/13) - serial (dla małoletnich od lat 12), Dolby
21:00 Północ - północny zachód (North by Northwest) - film sensacyjny, USA 1959, reżyseria: Alfred Hitchcock, obsada: Cary Grant, Eva Marie Saint, James Mason, Leo G. Carroll, Martin Landau, Jessie Royce Landis (dla małoletnich od lat 12), napisy
23:55 Gniew oceanu (The Perfect Storm) - film katastroficzny, USA 2000, reżyseria: Wolfgang Petersen, obsada: George Clooney, Mark Wahlberg, Diane Lane, Karen Allen, William Fichtner, John C. Reilly, Mary Elizabeth Mastrantonio (dla małoletnich od lat 12), napisy
02:35 Wszystkie wcielenia Tary (3/12) - serial, USA (dla małoletnich od lat 16)
03:10 Wszystkie wcielenia Tary (4/12) - serial, USA (dla małoletnich od lat 16)
03:45 Sędzia Anna Maria Wesołowska (567) - program sądowy (dla małoletnich od lat 12)
04:40 Sędzia Anna Maria Wesołowska (568) - program sądowy (dla małoletnich od lat 12)


TVN Fabuła, wtorek, 2015-04-28
06:00 Kobra: Oddział specjalny (8/12) - serial sensacyjny, Niemcy (dla małoletnich od lat 12)
07:00 Teresa (8/152) - telenowela (dla małoletnich od lat 12)
08:00 Agenci NCIS: Los Angeles (7/24) - serial sensacyjny, USA (dla małoletnich od lat 12)
09:00 Ostry dyżur X (9/22) - serial obyczajowy, USA (dla małoletnich od lat 12)
10:00 Ostry dyżur X (10/22) - serial obyczajowy, USA (dla małoletnich od lat 12)
11:00 Teresa (8/152) - telenowela (dla małoletnich od lat 12)
12:00 Kobra: Oddział specjalny (8/12) - serial sensacyjny, Niemcy (dla małoletnich od lat 12)
13:00 Kobra: Oddział specjalny (9/12) - serial sensacyjny, Niemcy (dla małoletnich od lat 12)
14:00 Terminator: Kroniki Sary Connor (8/9) - serial, USA (dla małoletnich od lat 12)
15:00 Revolution (2/20) - serial S-F, USA (dla małoletnich od lat 12)
15:55 Revolution (3/20) - serial S-F, USA (dla małoletnich od lat 12)
16:50 Północ - północny zachód (North by Northwest) - film sensacyjny, USA 1959, reżyseria: Alfred Hitchcock, obsada: Cary Grant, Eva Marie Saint, James Mason, Leo G. Carroll, Martin Landau, Jessie Royce Landis (dla małoletnich od lat 12), napisy
19:35 Na Wspólnej 13 (2058) - serial obyczajowy, Polska (dla małoletnich od lat 12)
20:05 Układ Warszawski (2/13) - serial kryminalny, Polska (dla małoletnich od lat 12), Dolby
21:00 W szponach korupcji (The Corruptor) - film sensacyjny, USA 1999, reżyseria: James Foley, obsada: Chow Yun-Fat, Mark Wahlberg, Ric Young, Paul Ben-Victor, Jon Kit Lee (dla małoletnich od lat 16), napisy
23:25 Rewolwer (Day of the Evil Gun) - film western, USA 1968, reżyseria: Jerry Thorpe, obsada: Glenn Ford, Arthur Kennedy, Dean Jagger, Paul Fix, John Anderson, Harry Dean Stanton (dla małoletnich od lat 12), napisy
01:25 Tajemnice Smallville (2/22) - serial S-F, USA (dla małoletnich od lat 12)
02:20 Sędzia Anna Maria Wesołowska (569) - program sądowy (dla małoletnich od lat 12)
03:10 Sędzia Anna Maria Wesołowska (570) - program sądowy (dla małoletnich od lat 12)
04:05 Sąd rodzinny (175) - program sądowy (dla małoletnich od lat 12)
05:00 Sąd rodzinny (176) - program sądowy (dla małoletnich od lat 12)

 

TVN Fabuła, środa, 2015-04-29
06:00 Kobra: Oddział specjalny (9/12) - serial sensacyjny, Niemcy (dla małoletnich od lat 12)
07:00 Teresa (9/152) - telenowela (dla małoletnich od lat 12)
08:00 Agenci NCIS: Los Angeles (8/24) - serial sensacyjny, USA (dla małoletnich od lat 12)
09:00 Ostry dyżur X (10/22) - serial obyczajowy, USA (dla małoletnich od lat 12)
10:00 Ostry dyżur X (11/22) - serial obyczajowy, USA (dla małoletnich od lat 12)
11:00 Teresa (9/152) - telenowela (dla małoletnich od lat 12)
12:00 Kobra: Oddział specjalny (9/12) - serial sensacyjny, Niemcy (dla małoletnich od lat 12)
13:00 Kobra: Oddział specjalny (10/12) - serial sensacyjny, Niemcy (dla małoletnich od lat 12)
14:00 Terminator: Kroniki Sary Connor (9) - serial , USA (dla małoletnich od lat 12)
15:00 Goście (2/10) - serial S-F, USA (dla małoletnich od lat 12)
15:55 Goście (3/10) - serial S-F, USA (dla małoletnich od lat 12)
16:50 Szeryf z Firecreek (Firecreek) - film western, USA 1968, reżyseria: Vincent McEvetty, obsada: James Stewart, Henry Fonda, Inger Stevens, Gary Lockwood, Dean Jagger, Jack Elam (dla małoletnich od lat 12), napisy
19:00 Premiera (1) - program (dla małoletnich od lat 12)
19:30 Na Wspólnej 13 (2059) - serial obyczajowy, Polska (dla małoletnich od lat 12)
20:00 Naznaczony (2/13) - serial (dla małoletnich od lat 16), Dolby
21:00 Romeo musi umrzeć (Romeo Must Die) - film sensacyjny, USA 2000, reżyseria: Andrzej Bartkowiak, obsada: Jet Li, Aaliyah, Delroy Lindo, Isaiah Washington, Russell Wong, Henry O, D.B. Woodside (dla małoletnich od lat 16), napisy
23:30 Bezsenność (Insomnia) - film sensacyjny, USA/Kanada 2002, reżyseria: Christopher Nolan, obsada: Al Pacino, Hilary Swank, Robin Williams, Maura Tierney, Martin Donovan (dla małoletnich od lat 16), napisy
01:50 Człowiek - cel (2/12) - serial sensacyjny, USA (dla małoletnich od lat 12)
02:50 Sędzia Anna Maria Wesołowska (571) - program sądowy (dla małoletnich od lat 12)
03:45 Sąd rodzinny (177) - program sądowy (dla małoletnich od lat 12)
04:45 Sąd rodzinny (178) - program sądowy (dla małoletnich od lat 12)

TVN Fabuła, czwartek, 2015-04-30
06:00 Kobra: Oddział specjalny (10/12) - serial sensacyjny, Niemcy (dla małoletnich od lat 12)
07:00 Teresa (10/152) - telenowela (dla małoletnich od lat 12)
08:00 Agenci NCIS: Los Angeles (9/24) - serial sensacyjny, USA (dla małoletnich od lat 12)
09:00 Ostry dyżur X (11/22) - serial obyczajowy, USA (dla małoletnich od lat 12)
10:00 Ostry dyżur X (12/22) - serial obyczajowy, USA (dla małoletnich od lat 12)
11:00 Teresa (10/152) - telenowela (dla małoletnich od lat 12)
12:00 Kobra: Oddział specjalny (10/12) - serial sensacyjny, Niemcy (dla małoletnich od lat 12)
13:00 Kobra: Oddział specjalny (11/12) - serial sensacyjny, Niemcy (dla małoletnich od lat 12)
14:00 Terminator: Kroniki Sary Connor (1/22) - serial S-F, USA (dla małoletnich od lat 12)
14:55 Cała prawda (2/13) - serial kryminalny, USA (dla małoletnich od lat 12)
15:50 Cała prawda (3/13) - serial kryminalny, USA (dla małoletnich od lat 12)
16:45 Północ - północny zachód (North by Northwest) - film sensacyjny, USA 1959, reżyseria: Alfred Hitchcock, obsada: Cary Grant, Eva Marie Saint, James Mason, Leo G. Carroll, Martin Landau, Jessie Royce Landis (dla małoletnich od lat 12), napisy
19:30 Na Wspólnej 13 (2060) - serial obyczajowy, Polska (dla małoletnich od lat 12)
20:00 Odwróceni (2/14) - serial sensacyjny, Polska (dla małoletnich od lat 16), Dolby
21:00 Walentynki (Valentine's Day) - film komedia, USA 2010, reżyseria: Garry Marshall, obsada: Julia Roberts, Jessica Alba, Anne Hathaway, Ashton Kutcher, Jessica Biel, Bradley Cooper, Patrick Dempsey, Hector Elizondo, Jamie Foxx, Kathy Bates, Jennifer Garner (dla małoletnich od lat 12), napisy
23:40 W szponach korupcji (The Corruptor) - film sensacyjny, USA 1999, reżyseria: James Foley, obsada: Chow Yun-Fat, Mark Wahlberg, Ric Young, Paul Ben-Victor, Jon Kit Lee (dla małoletnich od lat 16), napisy
01:50 Pamiętniki wampirów (3/22) - serial horror, USA (dla małoletnich od lat 12)
02:45 Sędzia Anna Maria Wesołowska (572) - program sądowy (dla małoletnich od lat 12)
03:35 Sędzia Anna Maria Wesołowska (573) - program sądowy (dla małoletnich od lat 12)
04:25 Sąd rodzinny (179) - program sądowy (dla małoletnich od lat 12)
05:10 Sąd rodzinny (180) - program sądowy (dla małoletnich od lat 12)


TVN Fabuła, piątek, 2015-05-01
06:00 Kobra: Oddział specjalny (11/12) - serial sensacyjny, Niemcy (dla małoletnich od lat 12)
07:00 Teresa (11/152) - telenowela (dla małoletnich od lat 12)
08:00 Agenci NCIS: Los Angeles (10/24) - serial sensacyjny, USA (dla małoletnich od lat 12)
09:00 Ostry dyżur X (12/22) - serial obyczajowy, USA (dla małoletnich od lat 12)
10:00 Ostry dyżur X (13/22) - serial obyczajowy, USA (dla małoletnich od lat 12)
11:00 Teresa (11/152) - telenowela (dla małoletnich od lat 12)
12:00 Kobra: Oddział specjalny (11/12) - serial sensacyjny, Niemcy (dla małoletnich od lat 12)
13:00 Kobra: Oddział specjalny (12) - serial sensacyjny, Niemcy (dla małoletnich od lat 12)
14:00 Terminator: Kroniki Sary Connor (2/22) - serial S-F, USA (dla małoletnich od lat 12)
15:00 Alcatraz (3/13) - serial sensacyjny, USA (dla małoletnich od lat 12)
15:55 Alcatraz (4/13) - serial sensacyjny, USA (dla małoletnich od lat 12)
16:55 Walentynki (Valentine's Day) - film komedia, USA 2010, reżyseria: Garry Marshall, obsada: Julia Roberts, Jessica Alba, Anne Hathaway, Ashton Kutcher, Jessica Biel, Bradley Cooper, Patrick Dempsey, Hector Elizondo, Jamie Foxx, Kathy Bates, Jennifer Garner (dla małoletnich od lat 12), napisy
19:30 Dwóch i pół (3/16) - serial komediowy, USA (dla małoletnich od lat 12)
20:00 Sama słodycz (3/13) - program (dla małoletnich od lat 12), Dolby
21:00 Agenci NCIS: Los Angeles (11/24) - serial sensacyjny, USA (dla małoletnich od lat 12)
22:00 Agenci NCIS: Los Angeles (12/24) - serial sensacyjny, USA (dla małoletnich od lat 12)
23:00 Agenci NCIS: Los Angeles (13/24) - serial sensacyjny, USA (dla małoletnich od lat 12)
00:00 Agenci NCIS: Los Angeles (14/24) - serial sensacyjny, USA (dla małoletnich od lat 12)
01:00 Agenci NCIS: Los Angeles (15/24) - serial sensacyjny, USA (dla małoletnich od lat 12)
02:00 Sędzia Anna Maria Wesołowska (574) - program sądowy (dla małoletnich od lat 12)
03:00 Sędzia Anna Maria Wesołowska (575) - program sądowy (dla małoletnich od lat 12)
04:00 Sąd rodzinny (181) - program sądowy (dla małoletnich od lat 12)
05:00 Sąd rodzinny (182) - program sądowy (dla małoletnich od lat 12)


TVN Fabuła, sobota, 2015-05-02
06:00 W roli głównej - Małgorzata Kożuchowska (5/6) - talk show (dla małoletnich od lat 12), audiodeskrypcja
06:30 Gwiazdy czterech kółek (4/7) - program rozrywkowy (dla małoletnich od lat 12)
07:00 Terminator: Kroniki Sary Connor (7/9) - serial, USA (dla małoletnich od lat 12)
08:00 Terminator: Kroniki Sary Connor (8/9) - serial, USA (dla małoletnich od lat 12)
09:00 Agenci NCIS: Los Angeles (11/24) - serial sensacyjny, USA (dla małoletnich od lat 12)
10:00 Agenci NCIS: Los Angeles (12/24) - serial sensacyjny, USA (dla małoletnich od lat 12)
11:00 Agenci NCIS: Los Angeles (13/24) - serial sensacyjny, USA (dla małoletnich od lat 12)
12:00 Agenci NCIS: Los Angeles (14/24) - serial sensacyjny, USA (dla małoletnich od lat 12)
12:55 Agenci NCIS: Los Angeles (15/24) - serial sensacyjny, USA (dla małoletnich od lat 12)
13:55 W roli głównej - Małgorzata Kożuchowska (5/6) - talk show (dla małoletnich od lat 12), audiodeskrypcja
14:25 Gwiazdy czterech kółek (4/7) - program rozrywkowy (dla małoletnich od lat 12)
14:55 Tożsamość szpiega 1 (4/13) - serial sensacyjny, USA (dla małoletnich od lat 12)
15:50 Tożsamość szpiega 1 (5/13) - serial sensacyjny, USA (dla małoletnich od lat 12)
16:50 Piękna i Borys bestia (The Beautician and the Beast) - film komedia, USA 1997, reżyseria: Ken Kwapis, obsada: Fran Drescher, Timothy Dalton, Ian McNeice, Patrick Malahide, Lisa Jakub, Michael Lerner (dla małoletnich od lat 12), napisy
19:00 Przepis na kataklizm (Recipe for Disaster) - film rodzinny, USA 2003, reżyseria: Harvey Frost, obsada: John Larroquette, Lesley Ann Warren, Melissa Peterman, Margo Harshman, Bill Dawes (dla małoletnich od lat 12), napisy
21:00 Ostatni samuraj (The Last Samurai) - film przygodowy, USA 2003, reżyseria: Edward Zwick, obsada: Tom Cruise, Ken Watanabe, Timothy Spall, Billy Connolly, Tony Goldwyn, Hiroyuki Sanada, Koyuki, Shichinosuke Nakamura (dla małoletnich od lat 12), Dolby, napisy
00:15 Walentynki (Valentine's Day) - film komedia, USA 2010, reżyseria: Garry Marshall, obsada: Julia Roberts, Jessica Alba, Anne Hathaway, Ashton Kutcher, Jessica Biel, Bradley Cooper, Patrick Dempsey, Hector Elizondo, Jamie Foxx, Kathy Bates, Jennifer Garner (dla małoletnich od lat 12), napisy
02:45 Oszukane - kulisy filmu - program (dla małoletnich od lat 12)
03:15 Sędzia Anna Maria Wesołowska (576) - program sądowy (dla małoletnich od lat 12)
04:10 Sędzia Anna Maria Wesołowska (577) - program sądowy (dla małoletnich od lat 12)
05:05 Sąd rodzinny (183) - program sądowy (dla małoletnich od lat 12)


TVN Fabuła, niedziela, 2015-05-03
06:00 Ostry dyżur X (9/22) - serial obyczajowy, USA (dla małoletnich od lat 12)
07:00 Ostry dyżur X (10/22) - serial obyczajowy, USA (dla małoletnich od lat 12)
08:00 Ostry dyżur X (11/22) - serial obyczajowy, USA (dla małoletnich od lat 12)
09:00 Ostry dyżur X (12/22) - serial obyczajowy, USA (dla małoletnich od lat 12)
10:00 Ostry dyżur X (13/22) - serial obyczajowy, USA (dla małoletnich od lat 12)
11:00 Terminator: Kroniki Sary Connor (9) - serial, USA (dla małoletnich od lat 12)
12:00 Terminator: Kroniki Sary Connor (1/22) - serial S-F, USA (dla małoletnich od lat 12)
13:00 Terminator: Kroniki Sary Connor (2/22) - serial S-F, USA (dla małoletnich od lat 12)
14:00 66 niezapomnianych filmów (2/8) - program rozrywkowy (dla małoletnich od lat 12)
14:30 Listy do M. - kulisy filmu - program (dla małoletnich od lat 12)
15:00 Gra pozorów (3/10) - serial, USA (dla małoletnich od lat 12)
16:00 Gra pozorów (4/10) - serial, USA (dla małoletnich od lat 12)
16:55 Przepis na kataklizm (Recipe for Disaster) - film rodzinny, USA 2003, reżyseria: Harvey Frost, obsada: John Larroquette, Lesley Ann Warren, Melissa Peterman, Margo Harshman, Bill Dawes (dla małoletnich od lat 12), napisy
18:55 Gdzie mieszkają dzikie stwory (Where the Wild Things Are) - film rodzinny, USA/Australia/Niemcy 2009, reżyseria: Spike Jonze, obsada: Max Records, Catherine Keener, Mark Ruffalo, James Gandolfini, Paul Dano, Forest Whitaker (dla małoletnich od lat 12), napisy
21:00 O jeden most za daleko (A Bridge Too Far) - film dramat, USA/Wielka Brytania 1977, reżyseria: Richard Attenborough, (dla małoletnich od lat 12), napisy
00:40 Fatalna namietność (Red Corner) - film sensacyjny, USA 1997, reżyseria: Jon Avnet, obsada: Richard Gere, Ling Bai, Bradley Whitford, Byron Mann, James Hong (dla małoletnich od lat 16), napisy
03:10 Sędzia Anna Maria Wesołowska (578) - program sądowy (dla małoletnich od lat 12)
04:05 Sędzia Anna Maria Wesołowska (579) - program sądowy (dla małoletnich od lat 12)
05:00 Sąd rodzinny (184) - program sądowy (dla małoletnich od lat 12)


TVN Fabuła, poniedziałek, 2015-05-04
06:00 Kobra: Oddział specjalny (12) - serial sensacyjny, Niemcy (dla małoletnich od lat 12)
07:00 Teresa (12/152) - telenowela (dla małoletnich od lat 12)
08:00 Agenci NCIS: Los Angeles (11/24) - serial sensacyjny, USA (dla małoletnich od lat 12)
09:00 Ostry dyżur X (13/22) - serial obyczajowy, USA (dla małoletnich od lat 12)
10:00 Ostry dyżur X (14/22) - serial obyczajowy, USA (dla małoletnich od lat 12)
11:00 Teresa (12/152) - telenowela (dla małoletnich od lat 12)
12:00 Kobra: Oddział specjalny (12) - serial sensacyjny, Niemcy (dla małoletnich od lat 12)
13:00 Kobra: Oddział specjalny (1/12) - serial sensacyjny, Niemcy (dla małoletnich od lat 12)
14:00 Terminator: Kroniki Sary Connor (3/22) - serial S-F, USA (dla małoletnich od lat 12)
15:00 Pod osłoną nocy (3/16) - serial S-F, USA (dla małoletnich od lat 12)
16:00 Pod osłoną nocy (4/16) - serial S-F, USA (dla małoletnich od lat 12)
16:55 Czarny Rumak powraca (The Black Stallion Returns) - film przygodowy, USA 1983, reżyseria: Robert Dalva, obsada: Kelly Reno, Teri Garr, Allen Goorwitz, Woody Strode, Teri Garr (dla małoletnich od lat 7)
19:05 Mój biegun - kulisy powstawania filmu - program (dla małoletnich od lat 12)
19:30 Na Wspólnej 13 (2061) - serial obyczajowy, Polska (dla małoletnich od lat 12)
20:00 Klub szalonych dziewic (3/13) - serial (dla małoletnich od lat 12)
21:00 Piękna i Borys bestia (The Beautician and the Beast) - film komedia, USA 1997, reżyseria: Ken Kwapis, obsada: Fran Drescher, Timothy Dalton, Ian McNeice, Patrick Malahide, Lisa Jakub, Michael Lerner (dla małoletnich od lat 12), napisy
23:25 Teksańska masakra piłą mechaniczną: Początek (The Texas Chainsaw Massacre: The Beginning) - film horror, USA 2006, reżyseria: Jonathan Liebesman, obsada: Jordana Brewster, Taylor Handley, Diora Baird, Matt Bomer, R. Lee Ermey (dozwolone od lat 18), napisy
01:15 Wszystkie wcielenia Tary (5/12) - serial, USA (dla małoletnich od lat 16)
01:50 Przepis na życie - kulisy - program (dla małoletnich od lat 12)
02:05 Sędzia Anna Maria Wesołowska (580) - program sądowy (dla małoletnich od lat 12)
03:00 Sędzia Anna Maria Wesołowska (581) - program sądowy (dla małoletnich od lat 12)
04:00 Sąd rodzinny (185) - program sądowy (dla małoletnich od lat 12)
05:00 Sąd rodzinny (186) - program sądowy (dla małoletnich od lat 12)


TVN Fabuła, wtorek, 2015-05-05
06:00 Kobra: Oddział specjalny (1/12) - serial sensacyjny, Niemcy (dla małoletnich od lat 12)
07:00 Teresa (13/152) - telenowela (dla małoletnich od lat 12)
08:00 Agenci NCIS: Los Angeles (12/24) - serial sensacyjny, USA (dla małoletnich od lat 12)
09:00 Ostry dyżur X (14/22) - serial obyczajowy, USA (dla małoletnich od lat 12)
10:00 Ostry dyżur X (15/22) - serial obyczajowy, USA (dla małoletnich od lat 12)
11:00 Teresa (13/152) - telenowela (dla małoletnich od lat 12)
12:00 Kobra: Oddział specjalny (1/12) - serial sensacyjny, Niemcy (dla małoletnich od lat 12)
13:00 Kobra: Oddział specjalny (2/12) - serial sensacyjny, Niemcy (dla małoletnich od lat 12)
14:00 Terminator: Kroniki Sary Connor (4/22) - serial S-F, USA (dla małoletnich od lat 12)
15:00 Revolution (3/20) - serial S-F, USA (dla małoletnich od lat 12)
16:00 Revolution (4/20) - serial S-F, USA (dla małoletnich od lat 12)
16:55 Gdzie mieszkają dzikie stwory (Where the Wild Things Are) - film rodzinny, USA/Australia/Niemcy 2009, reżyseria: Spike Jonze, obsada: Max Records, Catherine Keener, Mark Ruffalo, James Gandolfini, Paul Dano, Forest Whitaker (dla małoletnich od lat 12), napisy
19:05 Na planie Prawa Agaty - program (dla małoletnich od lat 12)
19:30 Na Wspólnej 13 (2062) - serial obyczajowy, Polska (dla małoletnich od lat 12)
20:00 Układ Warszawski (3/13) - serial kryminalny, Polska (dla małoletnich od lat 12), Dolby
21:00 Wielki Mike (The Blind Side) - film obyczajowy, USA 2009, reżyseria: John Lee Hancock , obsada: Sandra Bullock, Tim McGraw, Quinton Aaron, Jae Head, Lily Collins , Kathy Bates (dla małoletnich od lat 12), napisy
23:45 Ostatni samuraj (The Last Samurai) - film przygodowy, USA 2003, reżyseria: Edward Zwick, obsada: Tom Cruise, Ken Watanabe, Timothy Spall, Billy Connolly, Tony Goldwyn, Hiroyuki Sanada, Koyuki, Shichinosuke Nakamura (dla małoletnich od lat 12), Dolby, napisy
02:45 Teraz albo nigdy - niezapomniane - inne (dla małoletnich od lat 12)
03:15 Sędzia Anna Maria Wesołowska (582) - program sądowy (dla małoletnich od lat 12)
04:10 Sędzia Anna Maria Wesołowska (583) - program sądowy (dla małoletnich od lat 12)
05:05 Sąd rodzinny (187) - program sądowy (dla małoletnich od lat 12)


TVN Fabuła, środa, 2015-05-06
06:00 Kobra: Oddział specjalny (2/12) - serial sensacyjny, Niemcy (dla małoletnich od lat 12)
07:00 Teresa (14/152) - telenowela (dla małoletnich od lat 12)
08:00 Agenci NCIS: Los Angeles (13/24) - serial sensacyjny, USA (dla małoletnich od lat 12)
09:00 Ostry dyżur X (15/22) - serial obyczajowy, USA (dla małoletnich od lat 12)
10:00 Ostry dyżur X (16/22) - serial obyczajowy, USA (dla małoletnich od lat 12)
11:00 Teresa (14/152) - telenowela (dla małoletnich od lat 12)
12:00 Kobra: Oddział specjalny (2/12) - serial sensacyjny, Niemcy (dla małoletnich od lat 12)
13:00 Kobra: Oddział specjalny (3/12) - serial sensacyjny, Niemcy (dla małoletnich od lat 12)
14:00 Terminator: Kroniki Sary Connor (5/22) - serial S-F, USA (dla małoletnich od lat 12)
15:00 Goście (3/10) - serial S-F, USA (dla małoletnich od lat 12)
16:00 Goście (4/10) - serial S-F, USA (dla małoletnich od lat 12)
17:00 Przepis na kataklizm (Recipe for Disaster) - film rodzinny, USA 2003, reżyseria: Harvey Frost, obsada: John Larroquette, Lesley Ann Warren, Melissa Peterman, Margo Harshman, Bill Dawes (dla małoletnich od lat 12), napisy
19:00 Oszukane - kulisy filmu - program (dla małoletnich od lat 12)
19:30 Na Wspólnej 13 (2063) - serial obyczajowy, Polska (dla małoletnich od lat 12)
20:00 Naznaczony (3/13) - serial (dla małoletnich od lat 16), Dolby
21:00 Sherlock Holmes (Sherlock Holmes) - film sensacyjny, USA/Wielka Brytania/Niemcy 2009, reżyseria: Guy Ritchie, obsada: Robert Downey Jr., Jude Law, Rachel McAdams, Mark Strong, Eddie Marsan (dla małoletnich od lat 12), napisy
23:45 O jeden most za daleko (A Bridge Too Far) - film dramat, USA/Wielka Brytania 1977, reżyseria: Richard Attenborough, (dla małoletnich od lat 12), napisy
03:15 Sędzia Anna Maria Wesołowska (584) - program sądowy (dla małoletnich od lat 12)
04:10 Sędzia Anna Maria Wesołowska (585) - program sądowy (dla małoletnich od lat 12)
05:05 Sąd rodzinny (188) - program sądowy (dla małoletnich od lat 12)


TVN Fabuła, czwartek, 2015-05-07
06:00 Kobra: Oddział specjalny (3/12) - serial sensacyjny, Niemcy (dla małoletnich od lat 12)
07:00 Teresa (15/152) - telenowela (dla małoletnich od lat 12)
08:00 Agenci NCIS: Los Angeles (14/24) - serial sensacyjny, USA (dla małoletnich od lat 12)
09:00 Ostry dyżur X (16/22) - serial obyczajowy, USA (dla małoletnich od lat 12)
10:00 Ostry dyżur X (17/22) - serial obyczajowy, USA (dla małoletnich od lat 12)
11:00 Teresa (15/152) - telenowela (dla małoletnich od lat 12)
12:00 Kobra: Oddział specjalny (3/12) - serial sensacyjny, Niemcy (dla małoletnich od lat 12)
13:00 Kobra: Oddział specjalny (4/12) - serial sensacyjny, Niemcy (dla małoletnich od lat 12)
14:00 Terminator: Kroniki Sary Connor (6/22) - serial S-F, USA (dla małoletnich od lat 12)
15:00 Cała prawda (3/13) - serial kryminalny, USA (dla małoletnich od lat 12)
16:00 Cała prawda (4/13) - serial kryminalny, USA (dla małoletnich od lat 12)
16:55 Wielki Mike (The Blind Side) - film obyczajowy, USA 2009, reżyseria: John Lee Hancock , obsada: Sandra Bullock, Tim McGraw, Quinton Aaron, Jae Head, Lily Collins , Kathy Bates (dla małoletnich od lat 12), napisy
19:30 Na Wspólnej 13 (2064) - serial obyczajowy, Polska (dla małoletnich od lat 12)
20:00 Odwróceni (3/14) - serial sensacyjny, Polska (dla małoletnich od lat 16), Dolby
21:00 Fatalna namietność (Red Corner) - film sensacyjny, USA 1997, reżyseria: Jon Avnet, obsada: Richard Gere, Ling Bai, Bradley Whitford, Byron Mann, James Hong (dla małoletnich od lat 16), napisy
23:30 Ostatni samuraj (The Last Samurai) - film przygodowy, USA 2003, reżyseria: Edward Zwick, obsada: Tom Cruise, Ken Watanabe, Timothy Spall, Billy Connolly, Tony Goldwyn, Hiroyuki Sanada, Koyuki, Shichinosuke Nakamura (dla małoletnich od lat 12), Dolby, napisy
02:40 Sęp - kulisy powstawania filmu - program (dla małoletnich od lat 12)
03:10 Sędzia Anna Maria Wesołowska (586) - program sądowy (dla małoletnich od lat 12)
04:05 Sędzia Anna Maria Wesołowska (587) - program sądowy (dla małoletnich od lat 12)
05:00 Sąd rodzinny (189) - program sądowy (dla małoletnich od lat 12)


TVN Fabuła, piątek, 2015-05-08
06:00 Kobra: Oddział specjalny (4/12) - serial sensacyjny, Niemcy (dla małoletnich od lat 12)
07:00 Teresa (16/152) - telenowela (dla małoletnich od lat 12)
08:00 Agenci NCIS: Los Angeles (15/24) - serial sensacyjny, USA (dla małoletnich od lat 12)
09:00 Ostry dyżur X (17/22) - serial obyczajowy, USA (dla małoletnich od lat 12)
10:00 Ostry dyżur X (18/22) - serial obyczajowy, USA (dla małoletnich od lat 12)
11:00 Teresa (16/152) - telenowela (dla małoletnich od lat 12)
12:00 Kobra: Oddział specjalny (4/12) - serial sensacyjny, Niemcy (dla małoletnich od lat 12)
13:00 Alarm fur Cobra 11 XIII (5/12) - serial sensacyjny, Niemcy (dla małoletnich od lat 12)
14:00 Terminator: Kroniki Sary Connor (7/22) - serial S-F, USA (dla małoletnich od lat 12)
15:00 Alcatraz (4/13) - serial sensacyjny, USA (dla małoletnich od lat 12)
16:00 Alcatraz (5/13) - serial sensacyjny, USA (dla małoletnich od lat 12)
17:00 Piękna i Borys bestia (The Beautician and the Beast) - film komedia, USA 1997, reżyseria: Ken Kwapis, obsada: Fran Drescher, Timothy Dalton, Ian McNeice, Patrick Malahide, Lisa Jakub, Michael Lerner (dla małoletnich od lat 12), napisy
19:15 Andrzej Sołtysik przedstawia (1) - program (dla małoletnich od lat 12)
19:30 Dwóch i pół (4/16) - serial komediowy, USA (dla małoletnich od lat 12)
20:00 Sama słodycz (4/13) - program (dla małoletnich od lat 12), Dolby
21:00 Agenci NCIS: Los Angeles (16/24) - serial sensacyjny, USA (dla małoletnich od lat 12)
22:00 Agenci NCIS: Los Angeles (17/24) - serial sensacyjny, USA (dla małoletnich od lat 12)
23:00 Agenci NCIS: Los Angeles (18/24) - serial sensacyjny, USA (dla małoletnich od lat 12)
00:00 Agenci NCIS: Los Angeles (19/24) - serial sensacyjny, USA (dla małoletnich od lat 12)
01:00 Agenci NCIS: Los Angeles (20/24) - serial sensacyjny, USA (dla małoletnich od lat 12)
02:00 Sędzia Anna Maria Wesołowska (588) - program sądowy (dla małoletnich od lat 12)
03:00 Sędzia Anna Maria Wesołowska (589) - program sądowy (dla małoletnich od lat 12)
04:00 Sąd rodzinny (190) - program sądowy (dla małoletnich od lat 12)
05:00 Sąd rodzinny (191) - program sądowy (dla małoletnich od lat 12)

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Startuje kanał TVN Fabuła HD. Trafi do oferty nc+ i UPC

25 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
gość
W UPC TVN Fabuła HD na kanale 107(mediabox)
16 9
odpowiedź
User
Neo
Oby nie trafiła ta miernota do Cyfrowego Polsatu
19 23
odpowiedź
User
nick
Kolejne badziewie i powtórki z powtórek,reklamy przerywane filmami,a myslałem że tvn zniknie po zakupie przez amerykanów.
19 17
odpowiedź
User
jr
Powielanie tego, co już jest. Przecież istnieje TVN7. Sam pomysł byłby niezły, gdyby kanał był symbolicznie płatny, w zamian za brak reklam.
24 10
odpowiedź
User
toni
Badziewie,komu to potrzebne,nc+kombinuje jak koń pod górę,więcej kanałów,więcej reklam ot co.
16 13
odpowiedź