SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Startuje kanał TVN Fabuła HD. Trafi do oferty nc+ i UPC

W ramówce startującego 16 kwietnia br. kanału TVN Fabuła znajdą się seriale, filmy fabularne oraz programy o filmie. Stację ma wyróżniać dostęp do szerokiej biblioteki TVN, emisja maratonów serialowych oraz jakość HD. W dniu startu znajdzie się ona w ofertach platformy nc+ oraz UPC Polska i Toya.

Maciej Świerzawski, szef kanału TVN Fabuła (fot.: TVN / Piotr Mizerski)Article

TVN Fabuła promuje się hasłem „Umówieni na 21.00”, bo o tej godzinie zaplanowano w niej główne pasmo filmowe. - To, że filmy zaczynać się będą u nas godzinę później niż w wielu innych stacjach, ma nas wyróżnić. Chcemy dać szansę na obejrzenie dobrego filmu widzom, którzy o godz. 20.00 jeszcze nie mają czasu spokojnie usiąść przed telewizorem - mówi portalowi Wirtualnemedia.pl Maciej Świerzawski, dyrektor TVN Fabuła.

W paśmie o godz. 21.00 w pierwszych dniach nadawania znajdą się takie hity filmowe jak m.in. „Władca pierścieni: powrót króla”, „Pół żartem, pół serio”, „Gniew oceanu”, „Pula śmierci”, „Północ-północny zachód”, „Sherlock Holmes” czy „Matrix rewolucje”. - Będziemy korzystać ze sporej biblioteki filmowej TVN. Jest w niej wiele filmów, których ze względu na licencję nie możemy pokazywać już w telewizji naziemnej, a widzowie bardzo chętnie zobaczyliby je po raz kolejny - wyjaśnia Świerzawski.

O godz. 20.00. pojawi się pasmo z polskimi serialami z oferty TVN, gdzie codziennie emitowana będzie inna pozycja. Widzowie obejrzą takie produkcje jak „Sama słodycz”, „Klub szalonych dziewic”, „Układ warszawski”, „Naznaczony” oraz „Odwróceni”. - TVN w ciągu wielu lat wyprodukował bardzo wiele dobrych seriali. Chcemy im dać drugie życie w prime-time, gdzie były emitowane tylko raz - gdy miały premierę - mówi Maciej Świerzawski.

W ciągu dnia w ramówce TVN Fabuła dominować będą z kolei seriale zagraniczne jak m.in. „Ostry dyżur”, „Kobra: oddział specjalny”, „Alcatraz”, „Dwóch i pół”, „Gra pozorów”, „Terminator: Kroniki Sary Connor”. Pojawi się też telenowela meksykańska „Teresa”. Wszystkie te produkcje już kiedyś pokazywała jednak stacja TVN7.

- Rewolucja w mediach pozwala widzom obejrzeć lubiane przez nich pozycje na wiele różnych sposobów i o różnych porach. Dlatego nie nazwałbym TVN Fabuły po prostu kanałem powtórkowym, tak samo jak nie nazywamy ofertą powtórkową tego, co proponują serwisy na żądanie - podkreśla Świerzawski. Zapowiada, że w przyszłości na antenie TVN Fabuły pojawią się też premierowe seriale zagraniczne.

Stacja postawi też na maratony serialowe. Pierwszy będzie nadawany w piątki o 21.00, gdzie zobaczyć będzie można pod rząd sześć odcinków amerykańskiego serialu „Agenci NCIS”. - Wiele osób lubi oglądać kilka odcinków seriali jeden po drugim. Dane z USA pokazują, że tradycyjna telewizja jest na trzecim miejscu pod względem występowania zjawiska określanego jako „binge watching” - mówi Świerzawski.

W dni powszednie o godz. 19.25 na antenie TVN Fabuły będzie można obejrzeć odcinek „Na Wspólnej”, który dzień wcześniej pokazał główny TVN. - Myślimy o tym, by również inne seriale z TVN były na bieżąco powtarzane w naszej stacji, ale najpierw zobaczymy jak zadziała to w przypadku „Na Wspólnej” - mówi szef TVN Fabuła.

Na antenie nowego kanału będą nie tylko filmy i seriale, ale pojawią się też pozycje poświęcone światu filmu i show-biznesu. Poprowadzą je twarze znane z kanałów TVN. Andrzej Sołtysik będzie informował o nowościach kinowych, Anna Wendzikowska będzie rozmawiać z gwiazdami Hollywood, Kinga Burzyńska przeprowadzi wywiady z polskimi gwiazdami, a Olivier Janiak odwiedzi plany filmowe i serialowe.

- To nie będą magazyny, ale będą krótkie i szybkie formy telewizyjne emitowane między filmami a serialami. Ich start zaplanowaliśmy na wakacje - mówi dyrektor TVN Fabuła. W planach na przyszłość stacja ma też emisję krótkometrażowych filmów z europejskich szkół filmowych oraz krótkometrażowych animacji dla dorosłych.

Obecnie w Polsce jest ponad 30 kanałów filmowo-serialowych. Świerzawski podkreśla, że poza dostępem do biblioteki TVN i pomysłem na maratony filmowe nowy kanał ma wyróżniać jakość techniczna - będzie dopiero szóstą telewizją z filmami i serialami w jakości HD (nie licząc stacji premium). - W wysokiej rozdzielczości będziemy pokazywać 95 proc. naszych produkcji - zapowiada Świerzawski. Dodatkowo filmy w stacji emitowane będą nie tylko z polskim lektorem, ale też w wersji oryginalnej z napisami.

Grupa TVN nie boi się uruchamiać kanału filmowego w czasach, gdy widzowie coraz chętniej oglądają filmy i seriale w sieci. - Internet co prawda odbiera widzów telewizji, ale ma ona jedną podstawową zaletę - daje po prostu możliwość włączenia telewizora i oglądania czegoś bez spędzania długiego czasu na poszukiwaniach - mówi Świerzawski. - Poza tym jakość kanałów HD oglądanych na telewizorach jest cały czas dużo lepsza niż jakość streamingu serwisów wideo na żądanie - dodaje.

TVN Fabuła ruszy w czwartek o godz. 21.00. Od momentu rozpoczęcia nadawania dostępna będzie w ofercie platformy cyfrowej nc+ oraz sieci kablowych UPC Polska i Toya. Grupa TVN wspiera start stacji promocją w swoich kanałach i serwisach internetowych.

Jakie są oczekiwania co do udziału w rynku TVN Fabuły w tym roku? - Ten rok traktujemy jako czas zapoznawania się dystrybutorów i widzów z naszą ofertą. Mamy nadzieję, że w niedługim czasie osiągniemy wyniki porównywalne z kanałami tego typu - mówi enigmatycznie Świerzawski.

Kanał od pierwszego dnia emitować będzie reklamy, za których sprzedaż odpowiada biuro reklamy TVN Media.

Równolegle z TVN Fabułą rusza też kanał TVN Meteo Active, który powstanie z przekształcenia TVN Meteo (więcej ten temat). Wraz z nowymi stacjami Grupa TVN będzie nadawcą w sumie 13 kanałów telewizyjnych.


RAMÓWKA TVN Fabuła

 

TVN Fabuła, sobota, 2015-04-25
06:00 Premiera (1) - program (dla małoletnich od lat 12)
06:30 Gwiazdy czterech kółek (3/7) - program rozrywkowy (dla małoletnich od lat 12)
07:00 Terminator: Kroniki Sary Connor (2/9) - serial , USA (dla małoletnich od lat 12)
08:00 Terminator: Kroniki Sary Connor (3/9) - serial , USA (dla małoletnich od lat 12)
09:00 Agenci NCIS: Los Angeles (6/24) - serial sensacyjny, USA (dla małoletnich od lat 12)
10:00 Agenci NCIS: Los Angeles (7/24) - serial sensacyjny, USA (dla małoletnich od lat 12)
11:00 Agenci NCIS: Los Angeles (8/24) - serial sensacyjny, USA (dla małoletnich od lat 12)
12:00 Agenci NCIS: Los Angeles (9/24) - serial sensacyjny, USA (dla małoletnich od lat 12)
13:00 Agenci NCIS: Los Angeles (10/24) - serial sensacyjny, USA (dla małoletnich od lat 12)
14:00 Premiera (1) - program (dla małoletnich od lat 12)
14:30 Gwiazdy czterech kółek (3/7) - program rozrywkowy (dla małoletnich od lat 12)
15:05 Tożsamość szpiega 1 (3/13) - serial sensacyjny, USA (dla małoletnich od lat 12)
16:05 Tożsamość szpiega 1 (4/13) - serial sensacyjny, USA (dla małoletnich od lat 12)
17:05 Rewolwer (Day of the Evil Gun) - film western, USA 1968, reżyseria: Jerry Thorpe, obsada: Glenn Ford, Arthur Kennedy, Dean Jagger, Paul Fix, John Anderson, Harry Dean Stanton (dla małoletnich od lat 12), napisy
19:05 Przypadkowy mąż (The Accidental Husband) - film komedia, USA/Irlandia 2008, reżyseria: Griffin Dunne, obsada: Uma Thurman, Jeffrey Dean Morgan, Colin Firth, Sam Shepard, Lindsay Sloane (dla małoletnich od lat 12), napisy
21:00 Martwa cisza (Dead Calm) - film sensacyjny, Australia 1988, reżyseria: Phillip Noyce, obsada: Nicole Kidman, Sam Neill, Billy Zane, Rod Mulliner, Joshua Tilden (dla małoletnich od lat 16), napisy
23:05 Matrix Rewolucje (The Matrix Revolutions) - film S-F, USA 2003, reżyseria: Lana Wachowski, Andy Wachowski, obsada: Keanu Reeves, Carrie-Anne Moss, Laurence Fishburne, Hugo Weaving, Jada Pinkett Smith, Harold Perrineau Jr., Nathaniel Lees, Clayton Watson, Mary Alice, Monica Bellucci, Lambert Wilson (dla małoletnich od lat 12), napisy
01:40 Podkomisarz Brenda Johnson (2/13) - serial kryminalny, USA (dla małoletnich od lat 12)
02:45 Sędzia Anna Maria Wesołowska (563) - program sądowy (dla małoletnich od lat 12)
03:35 Sędzia Anna Maria Wesołowska (564) - program sądowy (dla małoletnich od lat 12)
04:25 Sąd rodzinny (171) - program sądowy (dla małoletnich od lat 12)
05:10 Sąd rodzinny (172) - program sądowy (dla małoletnich od lat 12)

TVN Fabuła, niedziela, 2015-04-26
06:00 Ostry dyżur X (4/22) - serial obyczajowy, USA (dla małoletnich od lat 12)
07:00 Ostry dyżur X (5/22) - serial obyczajowy, USA (dla małoletnich od lat 12)
08:00 Ostry dyżur X (6/22) - serial obyczajowy, USA (dla małoletnich od lat 12)
09:00 Ostry dyżur X (7/22) - serial obyczajowy, USA (dla małoletnich od lat 12)
10:00 Ostry dyżur X (8/22) - serial obyczajowy, USA (dla małoletnich od lat 12)
11:00 Terminator: Kroniki Sary Connor (4/9) - serial S-F, USA (dla małoletnich od lat 12)
12:00 Terminator: Kroniki Sary Connor (5/9) - serial, USA (dla małoletnich od lat 12)
13:00 Terminator: Kroniki Sary Connor (6/9) - serial, USA (dla małoletnich od lat 12)
14:00 Gra pozorów (2/10) - serial, USA (dla małoletnich od lat 12)
15:00 Gra pozorów (3/10) - serial, USA (dla małoletnich od lat 12)
16:00 Gniew oceanu (The Perfect Storm) - film katastroficzny, USA 2000, reżyseria: Wolfgang Petersen, obsada: George Clooney, Mark Wahlberg, Diane Lane, Karen Allen, William Fichtner, John C. Reilly, Mary Elizabeth Mastrantonio (dla małoletnich od lat 12), napisy
18:45 Uwolnić orkę (Free Willy) - film przygodowy, USA/Francja 1993, reżyseria: Simon Wincer, obsada: Jason James RichterJayne Atkinson, August Schellenberg, Michael Madsen, Michael Ironside (dla małoletnich od lat 7), napisy
21:00 Bez wyjścia (No Way Out) - film sensacyjny, USA 1987, reżyseria: Roger Donaldson, obsada: Kevin Costner, Gene Hackman, Sean Young, Will Patton, Howard Duff, George Dzundza (dla małoletnich od lat 12), napisy
23:25 Martwa cisza (Dead Calm) - film sensacyjny, Australia 1988, reżyseria: Phillip Noyce, obsada: Nicole Kidman, Sam Neill, Billy Zane, Rod Mulliner, Joshua Tilden (dla małoletnich od lat 16), napisy
01:25 Fringe: Na granicy światów (2/22) - serial S-F, USA (dla małoletnich od lat 12)
02:25 Sędzia Anna Maria Wesołowska (565) - program sądowy (dla małoletnich od lat 12)
03:20 Sędzia Anna Maria Wesołowska (566) - program sądowy (dla małoletnich od lat 12)
04:15 Sąd rodzinny (173) - program sądowy (dla małoletnich od lat 12)
05:05 Sąd rodzinny (174) - program sądowy (dla małoletnich od lat 12)


TVN Fabuła, poniedziałek, 2015-04-27
06:00 Kobra: Oddział specjalny (7/12) - serial sensacyjny, Niemcy (dla małoletnich od lat 12)
07:00 Teresa (7/152) - telenowela (dla małoletnich od lat 12)
08:00 Agenci NCIS: Los Angeles (6/24) - serial sensacyjny, USA (dla małoletnich od lat 12)
09:00 Ostry dyżur X (8/22) - serial obyczajowy, USA (dla małoletnich od lat 12)
10:00 Ostry dyżur X (9/22) - serial obyczajowy, USA (dla małoletnich od lat 12)
11:00 Teresa (7/152) - telenowela (dla małoletnich od lat 12)
12:00 Kobra: Oddział specjalny (7/12) - serial sensacyjny, Niemcy (dla małoletnich od lat 12)
13:00 Kobra: Oddział specjalny (8/12) - serial sensacyjny, Niemcy (dla małoletnich od lat 12)
14:00 Terminator: Kroniki Sary Connor (7/9) - serial, USA (dla małoletnich od lat 12)
15:00 Pod osłoną nocy (2/16) - serial S-F, USA (dla małoletnich od lat 12)
15:55 Pod osłoną nocyPod odłoną nocy (3/16) - serial S-F, USA (dla małoletnich od lat 12)
16:50 Szeryf z Firecreek (Firecreek) - film western, USA 1968, reżyseria: Vincent McEvetty, obsada: James Stewart, Henry Fonda, Inger Stevens, Gary Lockwood, Dean Jagger, Jack Elam (dla małoletnich od lat 12), napisy
19:00 W roli głównej - Artur Żmijewski (5/6) - talk show (dla małoletnich od lat 12), audiodeskrypcja
19:30 Na Wspólnej 13 (2057) - serial obyczajowy, Polska (dla małoletnich od lat 12)
20:00 Klub szalonych dziewic (2/13) - serial (dla małoletnich od lat 12), Dolby
21:00 Północ - północny zachód (North by Northwest) - film sensacyjny, USA 1959, reżyseria: Alfred Hitchcock, obsada: Cary Grant, Eva Marie Saint, James Mason, Leo G. Carroll, Martin Landau, Jessie Royce Landis (dla małoletnich od lat 12), napisy
23:55 Gniew oceanu (The Perfect Storm) - film katastroficzny, USA 2000, reżyseria: Wolfgang Petersen, obsada: George Clooney, Mark Wahlberg, Diane Lane, Karen Allen, William Fichtner, John C. Reilly, Mary Elizabeth Mastrantonio (dla małoletnich od lat 12), napisy
02:35 Wszystkie wcielenia Tary (3/12) - serial, USA (dla małoletnich od lat 16)
03:10 Wszystkie wcielenia Tary (4/12) - serial, USA (dla małoletnich od lat 16)
03:45 Sędzia Anna Maria Wesołowska (567) - program sądowy (dla małoletnich od lat 12)
04:40 Sędzia Anna Maria Wesołowska (568) - program sądowy (dla małoletnich od lat 12)


TVN Fabuła, wtorek, 2015-04-28
06:00 Kobra: Oddział specjalny (8/12) - serial sensacyjny, Niemcy (dla małoletnich od lat 12)
07:00 Teresa (8/152) - telenowela (dla małoletnich od lat 12)
08:00 Agenci NCIS: Los Angeles (7/24) - serial sensacyjny, USA (dla małoletnich od lat 12)
09:00 Ostry dyżur X (9/22) - serial obyczajowy, USA (dla małoletnich od lat 12)
10:00 Ostry dyżur X (10/22) - serial obyczajowy, USA (dla małoletnich od lat 12)
11:00 Teresa (8/152) - telenowela (dla małoletnich od lat 12)
12:00 Kobra: Oddział specjalny (8/12) - serial sensacyjny, Niemcy (dla małoletnich od lat 12)
13:00 Kobra: Oddział specjalny (9/12) - serial sensacyjny, Niemcy (dla małoletnich od lat 12)
14:00 Terminator: Kroniki Sary Connor (8/9) - serial, USA (dla małoletnich od lat 12)
15:00 Revolution (2/20) - serial S-F, USA (dla małoletnich od lat 12)
15:55 Revolution (3/20) - serial S-F, USA (dla małoletnich od lat 12)
16:50 Północ - północny zachód (North by Northwest) - film sensacyjny, USA 1959, reżyseria: Alfred Hitchcock, obsada: Cary Grant, Eva Marie Saint, James Mason, Leo G. Carroll, Martin Landau, Jessie Royce Landis (dla małoletnich od lat 12), napisy
19:35 Na Wspólnej 13 (2058) - serial obyczajowy, Polska (dla małoletnich od lat 12)
20:05 Układ Warszawski (2/13) - serial kryminalny, Polska (dla małoletnich od lat 12), Dolby
21:00 W szponach korupcji (The Corruptor) - film sensacyjny, USA 1999, reżyseria: James Foley, obsada: Chow Yun-Fat, Mark Wahlberg, Ric Young, Paul Ben-Victor, Jon Kit Lee (dla małoletnich od lat 16), napisy
23:25 Rewolwer (Day of the Evil Gun) - film western, USA 1968, reżyseria: Jerry Thorpe, obsada: Glenn Ford, Arthur Kennedy, Dean Jagger, Paul Fix, John Anderson, Harry Dean Stanton (dla małoletnich od lat 12), napisy
01:25 Tajemnice Smallville (2/22) - serial S-F, USA (dla małoletnich od lat 12)
02:20 Sędzia Anna Maria Wesołowska (569) - program sądowy (dla małoletnich od lat 12)
03:10 Sędzia Anna Maria Wesołowska (570) - program sądowy (dla małoletnich od lat 12)
04:05 Sąd rodzinny (175) - program sądowy (dla małoletnich od lat 12)
05:00 Sąd rodzinny (176) - program sądowy (dla małoletnich od lat 12)

 

TVN Fabuła, środa, 2015-04-29
06:00 Kobra: Oddział specjalny (9/12) - serial sensacyjny, Niemcy (dla małoletnich od lat 12)
07:00 Teresa (9/152) - telenowela (dla małoletnich od lat 12)
08:00 Agenci NCIS: Los Angeles (8/24) - serial sensacyjny, USA (dla małoletnich od lat 12)
09:00 Ostry dyżur X (10/22) - serial obyczajowy, USA (dla małoletnich od lat 12)
10:00 Ostry dyżur X (11/22) - serial obyczajowy, USA (dla małoletnich od lat 12)
11:00 Teresa (9/152) - telenowela (dla małoletnich od lat 12)
12:00 Kobra: Oddział specjalny (9/12) - serial sensacyjny, Niemcy (dla małoletnich od lat 12)
13:00 Kobra: Oddział specjalny (10/12) - serial sensacyjny, Niemcy (dla małoletnich od lat 12)
14:00 Terminator: Kroniki Sary Connor (9) - serial , USA (dla małoletnich od lat 12)
15:00 Goście (2/10) - serial S-F, USA (dla małoletnich od lat 12)
15:55 Goście (3/10) - serial S-F, USA (dla małoletnich od lat 12)
16:50 Szeryf z Firecreek (Firecreek) - film western, USA 1968, reżyseria: Vincent McEvetty, obsada: James Stewart, Henry Fonda, Inger Stevens, Gary Lockwood, Dean Jagger, Jack Elam (dla małoletnich od lat 12), napisy
19:00 Premiera (1) - program (dla małoletnich od lat 12)
19:30 Na Wspólnej 13 (2059) - serial obyczajowy, Polska (dla małoletnich od lat 12)
20:00 Naznaczony (2/13) - serial (dla małoletnich od lat 16), Dolby
21:00 Romeo musi umrzeć (Romeo Must Die) - film sensacyjny, USA 2000, reżyseria: Andrzej Bartkowiak, obsada: Jet Li, Aaliyah, Delroy Lindo, Isaiah Washington, Russell Wong, Henry O, D.B. Woodside (dla małoletnich od lat 16), napisy
23:30 Bezsenność (Insomnia) - film sensacyjny, USA/Kanada 2002, reżyseria: Christopher Nolan, obsada: Al Pacino, Hilary Swank, Robin Williams, Maura Tierney, Martin Donovan (dla małoletnich od lat 16), napisy
01:50 Człowiek - cel (2/12) - serial sensacyjny, USA (dla małoletnich od lat 12)
02:50 Sędzia Anna Maria Wesołowska (571) - program sądowy (dla małoletnich od lat 12)
03:45 Sąd rodzinny (177) - program sądowy (dla małoletnich od lat 12)
04:45 Sąd rodzinny (178) - program sądowy (dla małoletnich od lat 12)

TVN Fabuła, czwartek, 2015-04-30
06:00 Kobra: Oddział specjalny (10/12) - serial sensacyjny, Niemcy (dla małoletnich od lat 12)
07:00 Teresa (10/152) - telenowela (dla małoletnich od lat 12)
08:00 Agenci NCIS: Los Angeles (9/24) - serial sensacyjny, USA (dla małoletnich od lat 12)
09:00 Ostry dyżur X (11/22) - serial obyczajowy, USA (dla małoletnich od lat 12)
10:00 Ostry dyżur X (12/22) - serial obyczajowy, USA (dla małoletnich od lat 12)
11:00 Teresa (10/152) - telenowela (dla małoletnich od lat 12)
12:00 Kobra: Oddział specjalny (10/12) - serial sensacyjny, Niemcy (dla małoletnich od lat 12)
13:00 Kobra: Oddział specjalny (11/12) - serial sensacyjny, Niemcy (dla małoletnich od lat 12)
14:00 Terminator: Kroniki Sary Connor (1/22) - serial S-F, USA (dla małoletnich od lat 12)
14:55 Cała prawda (2/13) - serial kryminalny, USA (dla małoletnich od lat 12)
15:50 Cała prawda (3/13) - serial kryminalny, USA (dla małoletnich od lat 12)
16:45 Północ - północny zachód (North by Northwest) - film sensacyjny, USA 1959, reżyseria: Alfred Hitchcock, obsada: Cary Grant, Eva Marie Saint, James Mason, Leo G. Carroll, Martin Landau, Jessie Royce Landis (dla małoletnich od lat 12), napisy
19:30 Na Wspólnej 13 (2060) - serial obyczajowy, Polska (dla małoletnich od lat 12)
20:00 Odwróceni (2/14) - serial sensacyjny, Polska (dla małoletnich od lat 16), Dolby
21:00 Walentynki (Valentine's Day) - film komedia, USA 2010, reżyseria: Garry Marshall, obsada: Julia Roberts, Jessica Alba, Anne Hathaway, Ashton Kutcher, Jessica Biel, Bradley Cooper, Patrick Dempsey, Hector Elizondo, Jamie Foxx, Kathy Bates, Jennifer Garner (dla małoletnich od lat 12), napisy
23:40 W szponach korupcji (The Corruptor) - film sensacyjny, USA 1999, reżyseria: James Foley, obsada: Chow Yun-Fat, Mark Wahlberg, Ric Young, Paul Ben-Victor, Jon Kit Lee (dla małoletnich od lat 16), napisy
01:50 Pamiętniki wampirów (3/22) - serial horror, USA (dla małoletnich od lat 12)
02:45 Sędzia Anna Maria Wesołowska (572) - program sądowy (dla małoletnich od lat 12)
03:35 Sędzia Anna Maria Wesołowska (573) - program sądowy (dla małoletnich od lat 12)
04:25 Sąd rodzinny (179) - program sądowy (dla małoletnich od lat 12)
05:10 Sąd rodzinny (180) - program sądowy (dla małoletnich od lat 12)


TVN Fabuła, piątek, 2015-05-01
06:00 Kobra: Oddział specjalny (11/12) - serial sensacyjny, Niemcy (dla małoletnich od lat 12)
07:00 Teresa (11/152) - telenowela (dla małoletnich od lat 12)
08:00 Agenci NCIS: Los Angeles (10/24) - serial sensacyjny, USA (dla małoletnich od lat 12)
09:00 Ostry dyżur X (12/22) - serial obyczajowy, USA (dla małoletnich od lat 12)
10:00 Ostry dyżur X (13/22) - serial obyczajowy, USA (dla małoletnich od lat 12)
11:00 Teresa (11/152) - telenowela (dla małoletnich od lat 12)
12:00 Kobra: Oddział specjalny (11/12) - serial sensacyjny, Niemcy (dla małoletnich od lat 12)
13:00 Kobra: Oddział specjalny (12) - serial sensacyjny, Niemcy (dla małoletnich od lat 12)
14:00 Terminator: Kroniki Sary Connor (2/22) - serial S-F, USA (dla małoletnich od lat 12)
15:00 Alcatraz (3/13) - serial sensacyjny, USA (dla małoletnich od lat 12)
15:55 Alcatraz (4/13) - serial sensacyjny, USA (dla małoletnich od lat 12)
16:55 Walentynki (Valentine's Day) - film komedia, USA 2010, reżyseria: Garry Marshall, obsada: Julia Roberts, Jessica Alba, Anne Hathaway, Ashton Kutcher, Jessica Biel, Bradley Cooper, Patrick Dempsey, Hector Elizondo, Jamie Foxx, Kathy Bates, Jennifer Garner (dla małoletnich od lat 12), napisy
19:30 Dwóch i pół (3/16) - serial komediowy, USA (dla małoletnich od lat 12)
20:00 Sama słodycz (3/13) - program (dla małoletnich od lat 12), Dolby
21:00 Agenci NCIS: Los Angeles (11/24) - serial sensacyjny, USA (dla małoletnich od lat 12)
22:00 Agenci NCIS: Los Angeles (12/24) - serial sensacyjny, USA (dla małoletnich od lat 12)
23:00 Agenci NCIS: Los Angeles (13/24) - serial sensacyjny, USA (dla małoletnich od lat 12)
00:00 Agenci NCIS: Los Angeles (14/24) - serial sensacyjny, USA (dla małoletnich od lat 12)
01:00 Agenci NCIS: Los Angeles (15/24) - serial sensacyjny, USA (dla małoletnich od lat 12)
02:00 Sędzia Anna Maria Wesołowska (574) - program sądowy (dla małoletnich od lat 12)
03:00 Sędzia Anna Maria Wesołowska (575) - program sądowy (dla małoletnich od lat 12)
04:00 Sąd rodzinny (181) - program sądowy (dla małoletnich od lat 12)
05:00 Sąd rodzinny (182) - program sądowy (dla małoletnich od lat 12)


TVN Fabuła, sobota, 2015-05-02
06:00 W roli głównej - Małgorzata Kożuchowska (5/6) - talk show (dla małoletnich od lat 12), audiodeskrypcja
06:30 Gwiazdy czterech kółek (4/7) - program rozrywkowy (dla małoletnich od lat 12)
07:00 Terminator: Kroniki Sary Connor (7/9) - serial, USA (dla małoletnich od lat 12)
08:00 Terminator: Kroniki Sary Connor (8/9) - serial, USA (dla małoletnich od lat 12)
09:00 Agenci NCIS: Los Angeles (11/24) - serial sensacyjny, USA (dla małoletnich od lat 12)
10:00 Agenci NCIS: Los Angeles (12/24) - serial sensacyjny, USA (dla małoletnich od lat 12)
11:00 Agenci NCIS: Los Angeles (13/24) - serial sensacyjny, USA (dla małoletnich od lat 12)
12:00 Agenci NCIS: Los Angeles (14/24) - serial sensacyjny, USA (dla małoletnich od lat 12)
12:55 Agenci NCIS: Los Angeles (15/24) - serial sensacyjny, USA (dla małoletnich od lat 12)
13:55 W roli głównej - Małgorzata Kożuchowska (5/6) - talk show (dla małoletnich od lat 12), audiodeskrypcja
14:25 Gwiazdy czterech kółek (4/7) - program rozrywkowy (dla małoletnich od lat 12)
14:55 Tożsamość szpiega 1 (4/13) - serial sensacyjny, USA (dla małoletnich od lat 12)
15:50 Tożsamość szpiega 1 (5/13) - serial sensacyjny, USA (dla małoletnich od lat 12)
16:50 Piękna i Borys bestia (The Beautician and the Beast) - film komedia, USA 1997, reżyseria: Ken Kwapis, obsada: Fran Drescher, Timothy Dalton, Ian McNeice, Patrick Malahide, Lisa Jakub, Michael Lerner (dla małoletnich od lat 12), napisy
19:00 Przepis na kataklizm (Recipe for Disaster) - film rodzinny, USA 2003, reżyseria: Harvey Frost, obsada: John Larroquette, Lesley Ann Warren, Melissa Peterman, Margo Harshman, Bill Dawes (dla małoletnich od lat 12), napisy
21:00 Ostatni samuraj (The Last Samurai) - film przygodowy, USA 2003, reżyseria: Edward Zwick, obsada: Tom Cruise, Ken Watanabe, Timothy Spall, Billy Connolly, Tony Goldwyn, Hiroyuki Sanada, Koyuki, Shichinosuke Nakamura (dla małoletnich od lat 12), Dolby, napisy
00:15 Walentynki (Valentine's Day) - film komedia, USA 2010, reżyseria: Garry Marshall, obsada: Julia Roberts, Jessica Alba, Anne Hathaway, Ashton Kutcher, Jessica Biel, Bradley Cooper, Patrick Dempsey, Hector Elizondo, Jamie Foxx, Kathy Bates, Jennifer Garner (dla małoletnich od lat 12), napisy
02:45 Oszukane - kulisy filmu - program (dla małoletnich od lat 12)
03:15 Sędzia Anna Maria Wesołowska (576) - program sądowy (dla małoletnich od lat 12)
04:10 Sędzia Anna Maria Wesołowska (577) - program sądowy (dla małoletnich od lat 12)
05:05 Sąd rodzinny (183) - program sądowy (dla małoletnich od lat 12)


TVN Fabuła, niedziela, 2015-05-03
06:00 Ostry dyżur X (9/22) - serial obyczajowy, USA (dla małoletnich od lat 12)
07:00 Ostry dyżur X (10/22) - serial obyczajowy, USA (dla małoletnich od lat 12)
08:00 Ostry dyżur X (11/22) - serial obyczajowy, USA (dla małoletnich od lat 12)
09:00 Ostry dyżur X (12/22) - serial obyczajowy, USA (dla małoletnich od lat 12)
10:00 Ostry dyżur X (13/22) - serial obyczajowy, USA (dla małoletnich od lat 12)
11:00 Terminator: Kroniki Sary Connor (9) - serial, USA (dla małoletnich od lat 12)
12:00 Terminator: Kroniki Sary Connor (1/22) - serial S-F, USA (dla małoletnich od lat 12)
13:00 Terminator: Kroniki Sary Connor (2/22) - serial S-F, USA (dla małoletnich od lat 12)
14:00 66 niezapomnianych filmów (2/8) - program rozrywkowy (dla małoletnich od lat 12)
14:30 Listy do M. - kulisy filmu - program (dla małoletnich od lat 12)
15:00 Gra pozorów (3/10) - serial, USA (dla małoletnich od lat 12)
16:00 Gra pozorów (4/10) - serial, USA (dla małoletnich od lat 12)
16:55 Przepis na kataklizm (Recipe for Disaster) - film rodzinny, USA 2003, reżyseria: Harvey Frost, obsada: John Larroquette, Lesley Ann Warren, Melissa Peterman, Margo Harshman, Bill Dawes (dla małoletnich od lat 12), napisy
18:55 Gdzie mieszkają dzikie stwory (Where the Wild Things Are) - film rodzinny, USA/Australia/Niemcy 2009, reżyseria: Spike Jonze, obsada: Max Records, Catherine Keener, Mark Ruffalo, James Gandolfini, Paul Dano, Forest Whitaker (dla małoletnich od lat 12), napisy
21:00 O jeden most za daleko (A Bridge Too Far) - film dramat, USA/Wielka Brytania 1977, reżyseria: Richard Attenborough, (dla małoletnich od lat 12), napisy
00:40 Fatalna namietność (Red Corner) - film sensacyjny, USA 1997, reżyseria: Jon Avnet, obsada: Richard Gere, Ling Bai, Bradley Whitford, Byron Mann, James Hong (dla małoletnich od lat 16), napisy
03:10 Sędzia Anna Maria Wesołowska (578) - program sądowy (dla małoletnich od lat 12)
04:05 Sędzia Anna Maria Wesołowska (579) - program sądowy (dla małoletnich od lat 12)
05:00 Sąd rodzinny (184) - program sądowy (dla małoletnich od lat 12)


TVN Fabuła, poniedziałek, 2015-05-04
06:00 Kobra: Oddział specjalny (12) - serial sensacyjny, Niemcy (dla małoletnich od lat 12)
07:00 Teresa (12/152) - telenowela (dla małoletnich od lat 12)
08:00 Agenci NCIS: Los Angeles (11/24) - serial sensacyjny, USA (dla małoletnich od lat 12)
09:00 Ostry dyżur X (13/22) - serial obyczajowy, USA (dla małoletnich od lat 12)
10:00 Ostry dyżur X (14/22) - serial obyczajowy, USA (dla małoletnich od lat 12)
11:00 Teresa (12/152) - telenowela (dla małoletnich od lat 12)
12:00 Kobra: Oddział specjalny (12) - serial sensacyjny, Niemcy (dla małoletnich od lat 12)
13:00 Kobra: Oddział specjalny (1/12) - serial sensacyjny, Niemcy (dla małoletnich od lat 12)
14:00 Terminator: Kroniki Sary Connor (3/22) - serial S-F, USA (dla małoletnich od lat 12)
15:00 Pod osłoną nocy (3/16) - serial S-F, USA (dla małoletnich od lat 12)
16:00 Pod osłoną nocy (4/16) - serial S-F, USA (dla małoletnich od lat 12)
16:55 Czarny Rumak powraca (The Black Stallion Returns) - film przygodowy, USA 1983, reżyseria: Robert Dalva, obsada: Kelly Reno, Teri Garr, Allen Goorwitz, Woody Strode, Teri Garr (dla małoletnich od lat 7)
19:05 Mój biegun - kulisy powstawania filmu - program (dla małoletnich od lat 12)
19:30 Na Wspólnej 13 (2061) - serial obyczajowy, Polska (dla małoletnich od lat 12)
20:00 Klub szalonych dziewic (3/13) - serial (dla małoletnich od lat 12)
21:00 Piękna i Borys bestia (The Beautician and the Beast) - film komedia, USA 1997, reżyseria: Ken Kwapis, obsada: Fran Drescher, Timothy Dalton, Ian McNeice, Patrick Malahide, Lisa Jakub, Michael Lerner (dla małoletnich od lat 12), napisy
23:25 Teksańska masakra piłą mechaniczną: Początek (The Texas Chainsaw Massacre: The Beginning) - film horror, USA 2006, reżyseria: Jonathan Liebesman, obsada: Jordana Brewster, Taylor Handley, Diora Baird, Matt Bomer, R. Lee Ermey (dozwolone od lat 18), napisy
01:15 Wszystkie wcielenia Tary (5/12) - serial, USA (dla małoletnich od lat 16)
01:50 Przepis na życie - kulisy - program (dla małoletnich od lat 12)
02:05 Sędzia Anna Maria Wesołowska (580) - program sądowy (dla małoletnich od lat 12)
03:00 Sędzia Anna Maria Wesołowska (581) - program sądowy (dla małoletnich od lat 12)
04:00 Sąd rodzinny (185) - program sądowy (dla małoletnich od lat 12)
05:00 Sąd rodzinny (186) - program sądowy (dla małoletnich od lat 12)


TVN Fabuła, wtorek, 2015-05-05
06:00 Kobra: Oddział specjalny (1/12) - serial sensacyjny, Niemcy (dla małoletnich od lat 12)
07:00 Teresa (13/152) - telenowela (dla małoletnich od lat 12)
08:00 Agenci NCIS: Los Angeles (12/24) - serial sensacyjny, USA (dla małoletnich od lat 12)
09:00 Ostry dyżur X (14/22) - serial obyczajowy, USA (dla małoletnich od lat 12)
10:00 Ostry dyżur X (15/22) - serial obyczajowy, USA (dla małoletnich od lat 12)
11:00 Teresa (13/152) - telenowela (dla małoletnich od lat 12)
12:00 Kobra: Oddział specjalny (1/12) - serial sensacyjny, Niemcy (dla małoletnich od lat 12)
13:00 Kobra: Oddział specjalny (2/12) - serial sensacyjny, Niemcy (dla małoletnich od lat 12)
14:00 Terminator: Kroniki Sary Connor (4/22) - serial S-F, USA (dla małoletnich od lat 12)
15:00 Revolution (3/20) - serial S-F, USA (dla małoletnich od lat 12)
16:00 Revolution (4/20) - serial S-F, USA (dla małoletnich od lat 12)
16:55 Gdzie mieszkają dzikie stwory (Where the Wild Things Are) - film rodzinny, USA/Australia/Niemcy 2009, reżyseria: Spike Jonze, obsada: Max Records, Catherine Keener, Mark Ruffalo, James Gandolfini, Paul Dano, Forest Whitaker (dla małoletnich od lat 12), napisy
19:05 Na planie Prawa Agaty - program (dla małoletnich od lat 12)
19:30 Na Wspólnej 13 (2062) - serial obyczajowy, Polska (dla małoletnich od lat 12)
20:00 Układ Warszawski (3/13) - serial kryminalny, Polska (dla małoletnich od lat 12), Dolby
21:00 Wielki Mike (The Blind Side) - film obyczajowy, USA 2009, reżyseria: John Lee Hancock , obsada: Sandra Bullock, Tim McGraw, Quinton Aaron, Jae Head, Lily Collins , Kathy Bates (dla małoletnich od lat 12), napisy
23:45 Ostatni samuraj (The Last Samurai) - film przygodowy, USA 2003, reżyseria: Edward Zwick, obsada: Tom Cruise, Ken Watanabe, Timothy Spall, Billy Connolly, Tony Goldwyn, Hiroyuki Sanada, Koyuki, Shichinosuke Nakamura (dla małoletnich od lat 12), Dolby, napisy
02:45 Teraz albo nigdy - niezapomniane - inne (dla małoletnich od lat 12)
03:15 Sędzia Anna Maria Wesołowska (582) - program sądowy (dla małoletnich od lat 12)
04:10 Sędzia Anna Maria Wesołowska (583) - program sądowy (dla małoletnich od lat 12)
05:05 Sąd rodzinny (187) - program sądowy (dla małoletnich od lat 12)


TVN Fabuła, środa, 2015-05-06
06:00 Kobra: Oddział specjalny (2/12) - serial sensacyjny, Niemcy (dla małoletnich od lat 12)
07:00 Teresa (14/152) - telenowela (dla małoletnich od lat 12)
08:00 Agenci NCIS: Los Angeles (13/24) - serial sensacyjny, USA (dla małoletnich od lat 12)
09:00 Ostry dyżur X (15/22) - serial obyczajowy, USA (dla małoletnich od lat 12)
10:00 Ostry dyżur X (16/22) - serial obyczajowy, USA (dla małoletnich od lat 12)
11:00 Teresa (14/152) - telenowela (dla małoletnich od lat 12)
12:00 Kobra: Oddział specjalny (2/12) - serial sensacyjny, Niemcy (dla małoletnich od lat 12)
13:00 Kobra: Oddział specjalny (3/12) - serial sensacyjny, Niemcy (dla małoletnich od lat 12)
14:00 Terminator: Kroniki Sary Connor (5/22) - serial S-F, USA (dla małoletnich od lat 12)
15:00 Goście (3/10) - serial S-F, USA (dla małoletnich od lat 12)
16:00 Goście (4/10) - serial S-F, USA (dla małoletnich od lat 12)
17:00 Przepis na kataklizm (Recipe for Disaster) - film rodzinny, USA 2003, reżyseria: Harvey Frost, obsada: John Larroquette, Lesley Ann Warren, Melissa Peterman, Margo Harshman, Bill Dawes (dla małoletnich od lat 12), napisy
19:00 Oszukane - kulisy filmu - program (dla małoletnich od lat 12)
19:30 Na Wspólnej 13 (2063) - serial obyczajowy, Polska (dla małoletnich od lat 12)
20:00 Naznaczony (3/13) - serial (dla małoletnich od lat 16), Dolby
21:00 Sherlock Holmes (Sherlock Holmes) - film sensacyjny, USA/Wielka Brytania/Niemcy 2009, reżyseria: Guy Ritchie, obsada: Robert Downey Jr., Jude Law, Rachel McAdams, Mark Strong, Eddie Marsan (dla małoletnich od lat 12), napisy
23:45 O jeden most za daleko (A Bridge Too Far) - film dramat, USA/Wielka Brytania 1977, reżyseria: Richard Attenborough, (dla małoletnich od lat 12), napisy
03:15 Sędzia Anna Maria Wesołowska (584) - program sądowy (dla małoletnich od lat 12)
04:10 Sędzia Anna Maria Wesołowska (585) - program sądowy (dla małoletnich od lat 12)
05:05 Sąd rodzinny (188) - program sądowy (dla małoletnich od lat 12)


TVN Fabuła, czwartek, 2015-05-07
06:00 Kobra: Oddział specjalny (3/12) - serial sensacyjny, Niemcy (dla małoletnich od lat 12)
07:00 Teresa (15/152) - telenowela (dla małoletnich od lat 12)
08:00 Agenci NCIS: Los Angeles (14/24) - serial sensacyjny, USA (dla małoletnich od lat 12)
09:00 Ostry dyżur X (16/22) - serial obyczajowy, USA (dla małoletnich od lat 12)
10:00 Ostry dyżur X (17/22) - serial obyczajowy, USA (dla małoletnich od lat 12)
11:00 Teresa (15/152) - telenowela (dla małoletnich od lat 12)
12:00 Kobra: Oddział specjalny (3/12) - serial sensacyjny, Niemcy (dla małoletnich od lat 12)
13:00 Kobra: Oddział specjalny (4/12) - serial sensacyjny, Niemcy (dla małoletnich od lat 12)
14:00 Terminator: Kroniki Sary Connor (6/22) - serial S-F, USA (dla małoletnich od lat 12)
15:00 Cała prawda (3/13) - serial kryminalny, USA (dla małoletnich od lat 12)
16:00 Cała prawda (4/13) - serial kryminalny, USA (dla małoletnich od lat 12)
16:55 Wielki Mike (The Blind Side) - film obyczajowy, USA 2009, reżyseria: John Lee Hancock , obsada: Sandra Bullock, Tim McGraw, Quinton Aaron, Jae Head, Lily Collins , Kathy Bates (dla małoletnich od lat 12), napisy
19:30 Na Wspólnej 13 (2064) - serial obyczajowy, Polska (dla małoletnich od lat 12)
20:00 Odwróceni (3/14) - serial sensacyjny, Polska (dla małoletnich od lat 16), Dolby
21:00 Fatalna namietność (Red Corner) - film sensacyjny, USA 1997, reżyseria: Jon Avnet, obsada: Richard Gere, Ling Bai, Bradley Whitford, Byron Mann, James Hong (dla małoletnich od lat 16), napisy
23:30 Ostatni samuraj (The Last Samurai) - film przygodowy, USA 2003, reżyseria: Edward Zwick, obsada: Tom Cruise, Ken Watanabe, Timothy Spall, Billy Connolly, Tony Goldwyn, Hiroyuki Sanada, Koyuki, Shichinosuke Nakamura (dla małoletnich od lat 12), Dolby, napisy
02:40 Sęp - kulisy powstawania filmu - program (dla małoletnich od lat 12)
03:10 Sędzia Anna Maria Wesołowska (586) - program sądowy (dla małoletnich od lat 12)
04:05 Sędzia Anna Maria Wesołowska (587) - program sądowy (dla małoletnich od lat 12)
05:00 Sąd rodzinny (189) - program sądowy (dla małoletnich od lat 12)


TVN Fabuła, piątek, 2015-05-08
06:00 Kobra: Oddział specjalny (4/12) - serial sensacyjny, Niemcy (dla małoletnich od lat 12)
07:00 Teresa (16/152) - telenowela (dla małoletnich od lat 12)
08:00 Agenci NCIS: Los Angeles (15/24) - serial sensacyjny, USA (dla małoletnich od lat 12)
09:00 Ostry dyżur X (17/22) - serial obyczajowy, USA (dla małoletnich od lat 12)
10:00 Ostry dyżur X (18/22) - serial obyczajowy, USA (dla małoletnich od lat 12)
11:00 Teresa (16/152) - telenowela (dla małoletnich od lat 12)
12:00 Kobra: Oddział specjalny (4/12) - serial sensacyjny, Niemcy (dla małoletnich od lat 12)
13:00 Alarm fur Cobra 11 XIII (5/12) - serial sensacyjny, Niemcy (dla małoletnich od lat 12)
14:00 Terminator: Kroniki Sary Connor (7/22) - serial S-F, USA (dla małoletnich od lat 12)
15:00 Alcatraz (4/13) - serial sensacyjny, USA (dla małoletnich od lat 12)
16:00 Alcatraz (5/13) - serial sensacyjny, USA (dla małoletnich od lat 12)
17:00 Piękna i Borys bestia (The Beautician and the Beast) - film komedia, USA 1997, reżyseria: Ken Kwapis, obsada: Fran Drescher, Timothy Dalton, Ian McNeice, Patrick Malahide, Lisa Jakub, Michael Lerner (dla małoletnich od lat 12), napisy
19:15 Andrzej Sołtysik przedstawia (1) - program (dla małoletnich od lat 12)
19:30 Dwóch i pół (4/16) - serial komediowy, USA (dla małoletnich od lat 12)
20:00 Sama słodycz (4/13) - program (dla małoletnich od lat 12), Dolby
21:00 Agenci NCIS: Los Angeles (16/24) - serial sensacyjny, USA (dla małoletnich od lat 12)
22:00 Agenci NCIS: Los Angeles (17/24) - serial sensacyjny, USA (dla małoletnich od lat 12)
23:00 Agenci NCIS: Los Angeles (18/24) - serial sensacyjny, USA (dla małoletnich od lat 12)
00:00 Agenci NCIS: Los Angeles (19/24) - serial sensacyjny, USA (dla małoletnich od lat 12)
01:00 Agenci NCIS: Los Angeles (20/24) - serial sensacyjny, USA (dla małoletnich od lat 12)
02:00 Sędzia Anna Maria Wesołowska (588) - program sądowy (dla małoletnich od lat 12)
03:00 Sędzia Anna Maria Wesołowska (589) - program sądowy (dla małoletnich od lat 12)
04:00 Sąd rodzinny (190) - program sądowy (dla małoletnich od lat 12)
05:00 Sąd rodzinny (191) - program sądowy (dla małoletnich od lat 12)

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Startuje kanał TVN Fabuła HD. Trafi do oferty nc+ i UPC

25 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
gość
W UPC TVN Fabuła HD na kanale 107(mediabox)
odpowiedź
User
Neo
Oby nie trafiła ta miernota do Cyfrowego Polsatu
odpowiedź
User
nick
Kolejne badziewie i powtórki z powtórek,reklamy przerywane filmami,a myslałem że tvn zniknie po zakupie przez amerykanów.
odpowiedź