SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Trzy nowe agencje w Stowarzyszeniu Agencji Public Relations

Do Stowarzyszenia Agencji Public Relations (SAPR) zostały przyjęte nowe agencje regionalne - Huge Voice z Rzeszowa, PR Expert Group z Wrocławia i Sudety.pro z Kamiennej Góry. W SAPR zrzeszonych jest 27 firm.

Article

Agencja Huge Voice powstała w wyniku połączenia  rzeszowskiej agencji One Voice Marketing Communications oraz zespołu kreatywnego HugeTECH - spółki zajmującej się rozwojem startupów. Klientami agencji są przede wszystkim startupy oraz firmy i marki, których wartość budowana jest na innowacjach technologicznych. Świadczy usługi z zakresu zintegrowanej komunikacji 360 stopni i kreowania wizerunku.

PR Expert Group od ponad dekady świadczy szeroki zakres usług budowania wizerunku i promocji dla firm B2B i B2C. Agencja realizuje działania m.in. z obszarów media relations, social media, strategii komunikacji, komunikacji kryzysowej, PR produktowego i kampanii. Obsługuje firmy z różnorodnych branż, z bogatym doświadczeniem w branży deweloperskiej, logistycznej i szeroko pojętej branży handlowej.

Sudety.pro to agencja PR z siedzibą w Kamiennej Górze, która specjalizuje się w komunikacji społecznej branży turystycznej regionu sudeckiego oraz w marketingu terytorialnym jednostek samorządu terytorialnego. Wspiera lokalne samorządy w budowaniu ich unikatowych marek i rozpoznawalności. Pracuje także dla regionalnych firm, które delegują agencji swoje działania z zakresu komunikacji.

- Wszystkie trzy nowe agencje w SAPR to firmy reprezentujące regionalne rynki usług PR a także generację agencji powstałych już w rzeczywistości rozwiniętych platform nowych technologii. Właśnie ten typ agencji nie miał do czasu powstania SAPR wystarczającego udziału w życiu branży. Dlatego tak cieszymy się z ich akcesu do naszego rozwijającego się Stowarzyszenia. Podobny profil mają firmy, które realizują obecnie procedurę aplikacyjną do SAPR (np. zbierając rekomendacje Klientów), a których przyjęcie ogłosimy już po Nowym Roku - zapowiada Dariusz Tworzydło, prezes zarządu SAPR.

Stowarzyszenie Agencji Public Relations (SAPR) założyło w październiku br. dwadzieścia firm PR.

Dołącz do dyskusji: Trzy nowe agencje w Stowarzyszeniu Agencji Public Relations

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl