SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Stowarzyszenie OPTA z kampanią społeczną pokazującą niuanse przemocy psychicznej

Pod hasłem „Przemoc zaraża” trwa kampania społeczna stowarzyszenia OPTA, poruszająca problem mechanizmów przemocy psychicznej. Akcję współfinansuje miasto stołeczne Warszawa.

Article

Kampania "Przemoc zaraża" porusza niuanse stosowania przemocy psychicznej oraz zjawisko dziedziczenia przemocy, kierowana jest głównie do ludzi młodych. W kampanii szczególny nacisk kładziony jest na problem zjawiska tzw. „dziedziczenia przemocy" czyli powielania w dorosłym życiu krzywdzących zachowań doświadczanych w dzieciństwie.

W ramach akcji przygotowano serię spotów pokazujących różne przejawy przemocy psychicznej, jak poniżanie, nadmierna kontrola czy dominacja. Filmy można oglądać na YouTube oraz kanale na Facebooku organizatora akcji.

 

Za kreację i realizację kampanii odpowiada stowarzyszenie OPTA. Organizacja działa na rzecz osób znajdujących się w trudnej sytuacji życiowej, w szczególności rodzin przeżywających kryzysy, związane między innymi z występowaniem w rodzinie przemocy lub współuzależnienia. Kampania współfinansowana jest przez m.st. Warszawa.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Stowarzyszenie OPTA z kampanią społeczną pokazującą niuanse przemocy psychicznej

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl