SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Stoyan Ivanov za Lenę Popović dyrektorem generalnym Coca-Cola Poland Services

Stoyan Ivanov z dniem 1 stycznia 2018 roku obejmie stanowisko dyrektora generalnego Coca-Cola Poland Services. Zastąpi Lenę Popović, która awansowała na dyrektora generalnego grupy rynków: Polski, krajów bałtyckich, Rosji, Białorusi i Ukrainy.

Stoyan IvanovArticle

Jako dyrektor generalny Coca-Cola Poland Services Stoyan Ivanov będzie odpowiedzialny za kontynuację realizacji nowej strategii firmy oraz dalszą pracę nad rozwojem oferty produktowej, która jeszcze lepiej ma odpowiadać na potrzeby i preferencje konsumentów.

Stoyan Ivanov w strukturach firmy Coca-Cola pracuje od 12 lat. Przez wiele lat związany był z działem finansowym. Sukcesywne awanse doprowadziły go do stanowiska dyrektora finansowego ds. nowych produktów na Europę Środkową i Wschodnią (Finance Director for Central and Eastern Europe for new categories /non-carbonated drinks). Od 2015 roku pełni funkcję dyrektora generalnego (Franchise Country Manager) dla grupy rynków: Bułgarii, Chorwacji, Słowenii oraz w Bośni i Hercegowinie i jest najmłodszą w historii firmy osobą na świecie, która objęła stanowisko dyrektora generalnego. Wcześniej doświadczenie zdobywał w Lukoil Bułgaria, jako business analyst.

Stoyan Ivanov na stanowisku dyrektora generalnego zastąpi Lanę Popović, która awansowała w strukturach firmy, obejmując rolę dyrektora generalnego grupy rynków: Polski, krajów bałtyckich, Rosji, Białorusi i Ukrainy.

- Objęcie stanowiska dyrektora generalnego w Polsce to ekscytujące wyzwanie. To duży i konkurencyjny rynek, na którym kategoria napojów ma potencjał do dalszego wzrostu. Cieszę się, że będę mógł wykorzystać doświadczenia zdobywane na innych, równie konkurencyjnych rynkach - podkreśla Stoyan Ivanov. - Nie bez znaczenia będzie też rozwój naszego portfolio, uwzględniający między innymi podjęte przez nas zobowiązanie do obniżania kaloryczności naszych produktów - dodaje.

Na polskim rynku Coca-Cola oferuje obecnie 43 produkty w 13 pojemnościach - od napojów gazowanych takich jak Coca-Cola, Fanta, Sprite, tonic Kinley, poprzez mrożone herbaty, soki, wody mineralne, napoje energetyzujące, aż do napojów dla sportowców.

Dołącz do dyskusji: Stoyan Ivanov za Lenę Popović dyrektorem generalnym Coca-Cola Poland Services

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl