SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Stream Fon - nowa usługa Stream Communications

Stream Communications wprowadziła w czerwcu nową usługę - stacjonarną telefonię cyfrową. Usługa świadczona będzie w całości w oparciu o własne centrale i numerację.

Stacjonarna telefonia cyfrowa w Stream dostępna będzie w dwóch opcjach: Stream Fon dla Klientów indywidualnych oraz Biznes Fon dla Klientów biznesowych.

W ramach tych opcji Klienci mają możliwość wyboru jednego z czterech pakietów różniących się ceną abonamentu i ilością darmowych minut na połączenia strefowe i międzystrefowe. Koszt wszystkich rozmów jest taki sam jak połączeń lokalnych.W ramach każdego abonamentu Klient otrzymuje usługę Soft Fon, czyli możliwość wykonania połączenia z każdego miejsca na  świecie w ramach opłaconego abonamentu, a także możliwość skorzystania z szeregu  atrakcyjnych usług dodatkowych.

Jak poinformował Vice Prezes Zarządu Stream Communications, Krzysztof Czwartkiewicz, w pierwszym etapie usługa wprowadzona zostaje na terenie Górnego Śląska.  W ciągu kilku tygodni usługa będzie dostępna również w Sanoku, Jaśle oraz Częstochowie (spółka zależna TVK VEGA). W dalszym etapie zasięg dostępności usługi zostanie rozszerzony na cały obszar działalności grupy Stream.

Dzięki uruchomieniu usługi stacjonarnej telefonii cyfrowej, firma weszła do grona dostawców oferujących Klientom pełną gamę usług zwanych Triple-Play, co umożliwi znaczne rozszerzenie oferty promocyjnej i tworzenie nowych atrakcyjnych usług łączonych - podano w komunikacie.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Stream Fon - nowa usługa Stream Communications

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl