SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Ströer Media zmienia sprzedaż i marketing. Paweł Szkuta za Elżbietę Con

Ströer Media zmienił organizację swojego pionu sprzedaży i marketingu. Jednocześnie do zespołu dołączył Paweł Szkuta, natomiast odeszła z niego Elżbieta Con.

Ströer Media zmienia sprzedaż i marketing. Paweł Szkuta za Elżbietę Con

Obecnie całym pionem sprzedaży i marketingu Ströer Media zarządza Adam Tkaczyk, członek zarządu firmy specjalizujący się w tym zakresie. Bezpośrednio do niego raportują działy: sprzedaży agencyjnej i new business, sprzedaży regionalnej, administracji sprzedaży, infoscreenu i marketingu.

Z początkiem lipca do Ströer Media dołączył Paweł Szkuta, obejmując nowoutworzone stanowisko dyrektora sprzedaży agencyjnej i new business. Szkuta wcześniej pracował jako dyrektor sprzedaży i marketingu w News Outdoor Polska. Jednocześnie pracę w Grupie Ströer zakończyła Elżbieta Con, która pełniła funkcję dyrektora ds. sprzedaży.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Ströer Media zmienia sprzedaż i marketing. Paweł Szkuta za Elżbietę Con

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl