SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Ze Ströer Polska odchodzi dyrektor finansowa Ewa Wiejas-Lipiecka

Ewa Wiejas-Lipiecka po 22 latach pracy żegna się z firmą reklamy zewnętrznej Ströer Polska - ustalił portal Wirtualnemedia.pl. W ostatnim okresie była w niej dyrektorem finansowym i członkiem zarządu.

Ewa Wiejas-LipieckaArticle

W KRS Ewa Wiejas-Lipiecka została już wykreślona z zarządu Ströer Polska, którego członkiem była od 2002 roku. Firma w odpowiedzi na pytania portalu Wirtualnemedia.pl zapewniła, że Wiejas-Lipiecka odchodzi „w wyniku decyzji podjętej wspólnie z zarządem Ströer Polska”.

- Jej obowiązki zostały przekazane pozostałym menadżerom, którzy raportują bezpośrednio do zarządu. Jednocześnie do końca marca br. Ewa Wiejas-Lipiecka pozostaje w strukturach spółki - poinformował nam Ströer Polska

Wiejas-Lipiecka w Ströer Polska przez 22 lata

Ewa Wiejas-Lipiecka pracę w Ströer Polska zaczęła wiosną 1999 roku. Wcześniej była związana m.in. z PepsiCo Poland.

W zarządzie Ströer Polska pozostają Andrzej Magdziak (jest prezesem od połowy 2011 roku) i Marcin Gudowicz (wiceprezes od września 2017 roku).

W 2019 roku Ströer Polska osiągnął wtedy wzrost przychodów o 4,9 proc. do 107,35 mln zł oraz wyniku netto z 10,24 mln zł straty do 14,05 mln zł zysku netto. Firma spłaciła 4,9 mln zł pożyczki zaciągniętej u swojego właściciela.

W sprawozdaniu upublicznionym jesienią ub.r. poinformowała, że po wybuchu epidemii wprowadziła pilny projekt redukcji kosztów „polegający na masowej renegocjacji warunków umów ze wszystkimi partnerami handlowymi”.

Dołącz do dyskusji: Ze Ströer Polska odchodzi dyrektor finansowa Ewa Wiejas-Lipiecka

1 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
R
"szef" staral się o to od 10lat. I mu się udało.
odpowiedź