SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Strona programu edukacyjnego Renault w nowej odsłonie

Ruszyła nowa strona programu edukacyjnego "Bezpieczeństwo dla wszystkich" Renault bezpieczenstwo.renault.pl, inicjatywy na rzecz ochrony dzieci w ruchu drogowym w Polsce i Europie.

Nowa strona internetowa edukacyjnego programu Renault została podzielona na trzy osobne działy – dla dzieci, nauczycieli i rodziców – dostosowane do każdej z tych grup.

W serwisie internauci mogą m.in. przeczytać aktualności związane z programem, skorzystać z E-learningu (multimedialnego kursu zasad bezpieczeństwa ruchu drogowego), ściągnąć na swój komputer materiały edukacyjne z pakietów "Droga i Ja" (narzędzia dydaktyczne służące do wychowania komunikacyjnego dzieci w wieku 6-12 lat), pobrać multimedialne gadżety (tapety, wygaszacze ekranu), zagrać w gry edukacyjne, a także wziąć udział w dyskusji o stanie bezpieczeństwa ruchu drogowego za pośrednictwem Bloga Woosha – wirtualnego nauczyciela i maskotki programu Reanult.
 

Na stronie znajduje się także osobny dział poświęcony konkursowi plastycznemu (organizowanemu corocznie w ramach programu), zawierający formularz zgłoszeniowy, regulamin oraz archiwum wszystkich edycji począwszy od 2000 roku.

Powstał również dział dla Szkolnych Klubów Bezpieczeństwa - nowego elementu programu "Bezpieczeństwo dla wszystkich", za pośrednictwem którego szkoły mogą zakładać kluby prowadzące aktywne działania na rzecz poprawy bezpieczeństwa ruchu drogowego w swoich miejscowościach, brać udział w comiesięcznych konkursach z nagrodami, a także samodzielnie dzielić się relacjami ze swoich działań.

Nową wersję witryny zaprojektował i wykonał Makolab S.A., a nadzór merytoryczny i koncepcyjny nad projektem sprawowała agencja Allegro, odpowiedzialna za całościową obsługę działań PR & event programu na zlecenie Renault Polska.

Dołącz do dyskusji: Strona programu edukacyjnego Renault w nowej odsłonie

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl