SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Sukces agencji Czteryczwarte

Agencja reklamowa Czteryczwarte rozpoczyna współpracę z mBankiem

W ostatnich dniach marca rozstrzygnięte zostało zapytanie ofertowe organizowane przez mBank - pierwszy wirtualny bank w Polsce, na obsługę w zakresie BTL. Dotyczyło opracowania merytorycznego i graficznego materiałów promocyjnych BTL i akcydensów. Zwycięską agencją została warszawska Agencja reklamowo - designe'rska Czteryczwarte.

-Naszym zadaniem było przygotowanie kompleksowych rozwiązań dotyczących materiałów BTL'owych takich jak ulotki, foldery z ofertami, okładki regulaminów i taryf prowizji oraz projekty graficzne dotyczące elementów korporacyjnych min. wizytówek, papieru firmowego, kopert. Wybór przez mBank naszej agencji jest potwierdzeniem doświadczenia, jakie posiadamy w dziedzinie projektowania i wzornictwa. Niezmiernie cieszy fakt, że złożone propozycje znalazły uznanie w instytucji, która słynie z nowatorstwa działań i wyznaczania tendencji na rynku wirtualnej bankowości - - powiedziała Katarzyna Wysocka, Account Director, Wiceprezes Agencji Czteryczwarte.

Główne gałęzie specjalizacji CZTERYCZWARTE związane są z ofertą agencji reklamowej i studia design. Agencja reklamowa posiada wykwalifikowany zespół profesjonalnych pracowników, którzy dążą do oferowania klientom oryginalnych pomysłów kreacyjnych opartych na skutecznym komunikacie reklamowym i dogłębnej analizie rynku. Zadaniem studia design jest twórcze podejście do realizowanego tematu, kreowanie nowych, łamiących stereotypy form graficznych i uwzględnianie najnowszych trendów obowiązujących w światowym projektowaniu.

- Organizowaliśmy zapytanie ofertowe z myślą o pozyskaniu do współpracy firmy, która potrafi zrozumieć i graficznie przedstawić filozofię mBanku. Rozpoczynamy współpracę, aby realizować założenia ewolucji naszej komunikacji z Klientami - powiedział Paweł Kucharski, Wicedyrektor departamentu ds. Marketingu i Rozwoju Biznesu mBanku.
Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Sukces agencji Czteryczwarte

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl