SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Sukces Hallmark Channel

Telewizja Hallmark Channel na platformie Sky Italia

Od września br. przez kolejne 3 lata telewizję Hallmark Channel będzie można oglądać na włoskiej platformie Sky Italia. Dzięki zawartemu porozumieniu, 2,6 mln abonentów w ramach pakietu podstawowego, uzyska dostęp do kanału Hallmark Channel. Warunki umowy zakładają pełne zlokalizowanie programów Hallmark Channel, sprzedażą reklam zaś będzie się zajmować Sky Italia.

Sky Italia jest nową włoską platformą telewizji satelitarnej, należącą w 80,1% do News Corp. (80,1%), a w 19,9% do Telecom Italia, platformy utworzonej 30 kwietnia 2003 r. przez połączenie platform Telepiu i Stream.

Sky Italia rozpoczęła działanie latem ubiegłego roku, oferując widzom usługi dotychczas niedostępne we Włoszech - ponad 100 kanałów telewizyjnych, radiowych, interaktywnych i tematycznych pay-per-view począwszy od sportowych, poprzez filmowe, informacyjne, rozrywkowe, muzyczne, dokumentalne, czy emitujące programy dla dzieci.

"Wzrost notowań i popularności telewizji Hallmark Channel w Europie świadczy o tym, że nasza oferta odpowiada klientom" - powiedziała Audrey Iwanczyszyn, wiceprezes i dyrektor operacyjny Hallmark Channel na region Europy, Afryki i Bliskiego Wschodu. "Uruchomienie nowej platformy było ogromnym sukcesem. Mam nadzieję, że programy nadawane przez Hallmark znacznie uatrakcyjnią pakiet Sky Italia. Jesteśmy pewni, iż zróżnicowana, ciekawa oferta programowa Hallmark przekona naszych odbiorców do tego, że warto mieć ten kanał w pakiecie".

Hallmark Channel jest ogólnoświatowym kanałem telewizyjnym, nadającym wysokiej jakości filmy, miniseriale i seriale własnej produkcji wyróżniane prestiżowymi nagrodami na licznych festiwalach i konkursach . Firma jest własnością Crown Media Holdings.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Sukces Hallmark Channel

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl