SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Świąteczna akcja Trójki

Już po raz trzynasty radiowa Trójka, Towarzystwo Nasz Dom oraz Poczta Polska umożliwiają dzieciom korespondencję ze Świętym Mikołajem.

Akcja „Pocztówka do św. Mikołaja”, która ruszła 21 listopada, będzie poparta szerokimi działaniami promocyjnymi oraz informacyjnymi. 2, 9,16 oraz 23 grudnia odbędą się „pocztówkowe” licytacje prowadzone przez Kubę Strzyczkowskiego. Słuchacze Trójki będą mięli okazję wylicytować niepowtarzalne przedmioty podarowane Trójce przez znane postacie świata kultury, muzyki i sportu.

- Dzięki tradycyjnej już hojności słuchaczy oraz wyjątkowej osobowości prowadzącego udaje się osiągnąć rekordowe sumy na rzecz rodzinnych domów dziecka.
W ramach akcji ukazała się specjalna płyta „Pocztówka do Świętego Mikołaja”, która wraz z dołączona pocztówką jest do kupienia w dobrych sklepach muzycznych oraz na stacjach Shell w całej Polsce. Na płycie znajdą się świąteczne utwory polskich artystów oraz tradycyjny trójkowy „Karp” wykonywany przez dziennikarzy Trójki. Wydawcą płyty „Pocztówka do Św. Mikołaja” jest wytwórnia Dream Music a kosztuje ona zaledwie 15,90 PLN. Na pocztówkach można napisać życzenie do Świętego Mikołaja i przesłać je do Trójki. Spośród wszystkich pocztówek zostanie wylosowanych 100, których nadawcy otrzymają „zamówione” u Świętego Mikołaja prezenty - czytamy  w komunikacie "Trójki".

Sponsorami tegorocznej akcji są Shell ,Warta oraz Kredyt Bank.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Świąteczna akcja Trójki

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl