SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Rośnie przewaga „Szkła kontaktowego” nad „W tyle wizji”

Emitowany w TVN24 program „Szkło kontaktowe” śledziło średnio 667 tys. widzów. Mający podobną formułę magazyn TVP Info „W tyle wizji” gromadził przed telewizorami 583 tys. osób. Z kolei „W tyle wizji ekstra” oglądało 562 tys. widzów - wynika z raportu Wirtualnemedia.pl.

Wieczorny program TVN24 „Szkło kontaktowe” emitowany jest codziennie o godz. 22.00. Jego średnia oglądalność w okresie od 1 września do 12 grudnia 2022 roku wyniosła 667 tys. osób, co przełożyło się na 6,59 proc. udziału w rynku telewizyjnym wśród wszystkich widzów - wynika z danych Nielsen Audience Measurement, do których dotarł portal Wirtualnemedia.pl.

Względem analogicznego okresu rok wcześniej magazyn TVN24 zyskał 80 tys. widzów. Wówczas oglądało go 587 tys. osób (5,60 proc. udziału).

>>> Praca.Wirtualnemedia.pl - tysiące ogłoszeń o pracę

TVP Info niemal w tym samym paśmie (o 21.50; od poniedziałku do soboty) emituje program „W tyle wizji”, który ma podobną formułę do „Szkła kontaktowego”. Audycję w analizowanym okresie oglądało średnio 583 tys. widzów, a jej udział uplasował się na poziomie 5,29 proc.

Rok wcześniej „W tyle wizji” śledziło 589 tys. widzów przy udziale wynoszącym 5,16 proc. Widownia programu spadła o 6 tys. osób.

Nieco niższą widownię, ale lepsze rynkowe udziały od „W tyle wizji” notuje dodatkowa część programu nazwana „W tyle wizji ekstra”, którą można oglądać o godz. 22.30. Średnia widownia audycji w analizowanym okresie wyniosła 562 tys. osób, a udział ukształtował się na poziomie 6,27 proc. (przed rokiem było to o 9 tys. widzów mniej).

Wśród widzów w grupie komercyjnej 16-49 będący liderem magazyn „Szkło kontaktowe” w okresie od 1 września do 12 grudnia br. miał 79 tys. widzów (względem analogicznego okresu ub.r. wzrost o 3 tys. oglądających).

„W tyle wizji” w tym ujęciu śledziło 59 tys. osób (wzrost o 1 tys.), a - „W tyle wizji ekstra” - 65 tys. osób (do góry o 5 tys.).

Wyniki dla grupy 16-59.

„Szkło kontaktowe” nadawane jest w TVN24 od 2005 roku. Wśród gospodarzy i komentatorów programu aktualnie są m.in.: Tomasz Sianecki, Wojciech Zimiński i Grzegorz Markowski, Katarzyna Kasia, Katarzyna Kwiatkowska, Michał Kempa, Wojciech Fiedorczuk, Tomasz Jachimek i Szymon Jachimek.

Twórcą „Szkła kontaktowego” jest Grzegorz Miecugow, który zmarł w 2017 roku po ciężkiej chorobie.

Z kolei „W tyle wizji” to program satyryczny emitowany w TVP Info od kwietnia 2016 roku, który komentuje bieżące wydarzenia z kraju i ze świata z udziałem znanych dziennikarzy i publicystów pod redakcją Marcina Wolskiego.

Udział TVN24 w rynku telewizyjnym wśród wszystkich widzów w 2021 roku wyniósł 4,95 proc., a TVP Info - 3,99 proc.

ANALIZY WIRTUALNEMEDIA.PL

Emeryci dominują wśród widowni TVP Info

TVN24 ze starszą widownią, ale wykształconą

Kto ogląda TVP1? Starsza widownia, ale z coraz wyższymi dochodami

Osoby starsze i mieszkańcy wsi dominują w widowni TVP2

Polsat News ogląda więcej mężczyzn niż kobiet, w widowni dominują osoby starsze

Kobiety, osoby starsze i mieszkańcy wsi dominują wśród widowni „M jak miłość”

„Wiadomości” ogląda więcej mężczyzn niż kobiet. Dominują emeryci

Kobiety dominują wśród widowni „Faktów”, rośnie udział osób z wysokimi dochodami

Dołącz do dyskusji: Rośnie przewaga „Szkła kontaktowego” nad „W tyle wizji”

112 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
ddd
szkło kontaktowe, ależ to nudne i dlugie
odpowiedź
User
Olo
W Tyle Wizji ma dramaturge I klase. Szklo kontaktowe… Szkoda czasu na tajniacki komentarz antykaczych frustratow.
odpowiedź
User
SueIrrerG
[url=http://gabapentinxr.com/]gabapentin cream[/url]
odpowiedź