SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Szymon Staniszkis: z uselab do Iconaris

Szymon Staniszkis zaczął pracę jako head of UX & product design w agencji Iconaris. Poprzenio pracował w firmie uselab (obecnie Deloitte Digital).

Article

W agencji Iconaris Szymon Staniszkis będzie odpowiadał za zarządzanie strategią dla nowych produktów i usług cyfrowych. To kolejny nowy pracownik w firmie, w ostatnich miesiącach do jej zespołu dołączyli Adam W. Piotrowicz (przeszedł z TVN Digital), Bartłomiej Potrzebowski (z Poczta Polska Usługi Cyfrowe), Łukasz Badowski (z Raiffeisen Polbank), Wojciech Staszczyk (z UX Desk) i Barbara Piątak (z Intredo)

Poprzednio Szymon Staniszkis pracował w agencji uselab (która w połowie br. została przejęte przez Deloitte Digital), gdzie kierował działem badań i strategii.

Wcześniej nadzorował realizację projektów m.in. dla firm ING Bank Śląski, Phillips, NC+, Asseco, Deloitte Consulting i Centralnego Ośrodka Informatyki. Z branżą internetową jest związany od 11 lat.

Staniszkis absolwentem user experience i service design na SWPS oraz fotografii na Akademii Sztuk Pięknych w Poznaniu.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Szymon Staniszkis: z uselab do Iconaris

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl