SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

T-Mobile: darmowe rozmowy do klientów sieci w Polsce i na świecie

5 czerwca br. T-Mobile wprowadzi kilka ofert, w których rozmowy z numerami tej międzynarodowej sieci w kraju i na świecie będą bezpłatne.

T-Mobile: darmowe rozmowy do klientów sieci w Polsce i na świecie

Klienci T-Mobile w Polsce w ramach ofert "Zawsze" otrzymają możliwość nielimitowanych i bezpłatnych połączeń zarówno na krajowe numery T-Mobile, włączając klientów Ery i Tak Tak, jak i na numery T-Mobile na świecie.

"Zawsze rozmawiaj" – to oferta dla klientów indywidualnych, w której za 39 zł otrzymają oni możliwość prowadzenia bezpłatnych nielimitowanych rozmów w sieci T-Mobile w kraju i na świecie. Odpowiednikiem tej oferty dla klientów biznesowych będzie usługa "Zawsze biznes" w cenie 32 zł netto. Obie oferty będą dostępne przy umowach zawieranych bez telefonu na okres 18 lub 24 miesięcy.

"Zawsze w kontakcie" – to oferta dla klientów indywidualnych, w której za 49 zł otrzymają oni możliwość prowadzenia nielimitowanych i bezpłatnych rozmów, wysyłania SMSów i MMSów do sieci T-Mobile w kraju i na świecie. Ponadto w tej ofercie klienci otrzymają pakiet 100 MB do wykorzystania na transfer danych w Polsce. Oferta będzie dostępna przy umowach zawieranych bez telefonu na okres 18 lub 24 miesięcy. Odpowiednikiem tej oferty dla klientów biznesowych będzie usługa "Zawsze biznes Max" w cenie 39 zł netto.

>>> 100 mln zł na rebranding Ery na T-Mobile

W ofercie z telefonem dla nowych i przedłużających umowy klientów prywatnych T-Mobile przygotował promocję z abonamentami od 25 do 199 zł z wliczonymi pakietami od 80 do 1000 minut do wszystkich sieci. Dodatkowo, w zależności od wybranej taryfy, klient będzie mógł otrzymać bezpłatnie usługę "Zawsze rozmawiaj" nawet na cały okres umowy. Ponadto będzie oferowany bezpłatnie internet w telefonie z pakietem do 2 GB danych.

W ofercie z telefonem dla klientów biznesowych T-Mobile wprowadzi promocje z abonamentami, w których będą wliczone pakiety minut do wszystkich sieci oraz bezpłatny internet w telefonie. Usługa "Zawsze biznes" będzie dostępna w tej ofercie bezpłatnie lub w cenie od 15 do 30 zł w zależności od wybranego abonamentu.

"Zawsze blisko" - to oferta dla klientów usług przedpłaconych Tak Tak T-Mobile na Kartę, w której za 9 zł otrzymają oni pakiet 2000 minut na połączenia do sieci T-Mobile w kraju i na świecie na 7 dni. Liczba aktywnych pakietów nie jest limitowana i klient będzie mógł aktywować ich dowolną liczbę.

>>> 100 mln zł na rebranding Ery na T-Mobile

"Między nami" – to usługa, którą klienci otrzymają razem ze starterem Tak Tak T-Mobile na Kartę. W pakiecie startowym za 29 zł klient otrzyma dwa kolejne numery w sieci T-Mobile na dwóch kartach SIM. Usługa "Między nami" polega na nielimitowanej liczbie półgodzinnych bezpłatnych połączeń między tymi numerami przez rok oraz równie długą ważnością konta na każdej z kart.

>>> Koniec marki Era. 5 czerwca startuje T-Mobile

Więcej informacji o ofertach T-Mobile będzie dostępnych na stronie www.t-mobile.pl od dnia wprowadzenia ich do oferty (5 czerwca br.).

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: T-Mobile: darmowe rozmowy do klientów sieci w Polsce i na świecie

18 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Jowita
Wszystkie firmy biznesowe traktują klientów jak debili. Od 20 lat stosują "chwyty poniżej pasa", czyli ukryte haczyki i dopiero w życiu i korzystania z usługi wychodzi szydło z WORA. Telekomunikacji Polskiej nie zaufam NIGDY ! Podpisać umowę jest prosto . Z niej zrezygnować to gehenna ! To samo z Tele 2,Dialog i inne mendy
powiązane TP&.Od zakupu komórki przeszłam z Idei przez POP do OPOP.W okresie powstawania OPOP działy się na kontach zjawiska czyli znikały środki.Z oporami,ale ten okres przetrwałam i dziś mając stronę inter.kontroluję środki i pakiety.W chwili obecnej korzystanie z Orenge oceniam pozytywnie, choć na abonament nigdy i gdzie nie muszę nie zawrę umowy.
8 8
odpowiedź
User
bestsale-PL
byleby jakość usług nie zmarniała , zobaczymy co będzie.szkoda jednak ery
8 8
odpowiedź
User
orange
rewelacyjna oferta ;)
8 8
odpowiedź
User
Dany
a ja mam Playa na karte i jestem zadowolony :)
8 8
odpowiedź
User
Janek
[quote user='JW chwili obecnej korzystanie z Orenge oceniam pozytywnie, choć na abonament nigdy i gdzie nie muszę nie zawrę umowy.

A ja właśnie żegnam się z Orange i jestem w końcu szczęśliwy. To jedna z najgorszy firm, może poza Play. Takich cudów jakich dokonywali pracownicy tej firmy, to nigdy nie widziałem. Od samowolnego włączania mi usług np. 'EcoFaktura' po zakaz zmiany taryfy, gdy rozwiązanie umowy mam za darmo. Jednym słowem, sami pchnęli mnie do konkurencji. Dziękuję Ci Orange!
8 8
odpowiedź