SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

T-Mobile: darmowe rozmowy do klientów sieci w Polsce i na świecie

5 czerwca br. T-Mobile wprowadzi kilka ofert, w których rozmowy z numerami tej międzynarodowej sieci w kraju i na świecie będą bezpłatne.

T-Mobile: darmowe rozmowy do klientów sieci w Polsce i na świecie

Klienci T-Mobile w Polsce w ramach ofert "Zawsze" otrzymają możliwość nielimitowanych i bezpłatnych połączeń zarówno na krajowe numery T-Mobile, włączając klientów Ery i Tak Tak, jak i na numery T-Mobile na świecie.

"Zawsze rozmawiaj" – to oferta dla klientów indywidualnych, w której za 39 zł otrzymają oni możliwość prowadzenia bezpłatnych nielimitowanych rozmów w sieci T-Mobile w kraju i na świecie. Odpowiednikiem tej oferty dla klientów biznesowych będzie usługa "Zawsze biznes" w cenie 32 zł netto. Obie oferty będą dostępne przy umowach zawieranych bez telefonu na okres 18 lub 24 miesięcy.

"Zawsze w kontakcie" – to oferta dla klientów indywidualnych, w której za 49 zł otrzymają oni możliwość prowadzenia nielimitowanych i bezpłatnych rozmów, wysyłania SMSów i MMSów do sieci T-Mobile w kraju i na świecie. Ponadto w tej ofercie klienci otrzymają pakiet 100 MB do wykorzystania na transfer danych w Polsce. Oferta będzie dostępna przy umowach zawieranych bez telefonu na okres 18 lub 24 miesięcy. Odpowiednikiem tej oferty dla klientów biznesowych będzie usługa "Zawsze biznes Max" w cenie 39 zł netto.

>>> 100 mln zł na rebranding Ery na T-Mobile

W ofercie z telefonem dla nowych i przedłużających umowy klientów prywatnych T-Mobile przygotował promocję z abonamentami od 25 do 199 zł z wliczonymi pakietami od 80 do 1000 minut do wszystkich sieci. Dodatkowo, w zależności od wybranej taryfy, klient będzie mógł otrzymać bezpłatnie usługę "Zawsze rozmawiaj" nawet na cały okres umowy. Ponadto będzie oferowany bezpłatnie internet w telefonie z pakietem do 2 GB danych.

W ofercie z telefonem dla klientów biznesowych T-Mobile wprowadzi promocje z abonamentami, w których będą wliczone pakiety minut do wszystkich sieci oraz bezpłatny internet w telefonie. Usługa "Zawsze biznes" będzie dostępna w tej ofercie bezpłatnie lub w cenie od 15 do 30 zł w zależności od wybranego abonamentu.

"Zawsze blisko" - to oferta dla klientów usług przedpłaconych Tak Tak T-Mobile na Kartę, w której za 9 zł otrzymają oni pakiet 2000 minut na połączenia do sieci T-Mobile w kraju i na świecie na 7 dni. Liczba aktywnych pakietów nie jest limitowana i klient będzie mógł aktywować ich dowolną liczbę.

>>> 100 mln zł na rebranding Ery na T-Mobile

"Między nami" – to usługa, którą klienci otrzymają razem ze starterem Tak Tak T-Mobile na Kartę. W pakiecie startowym za 29 zł klient otrzyma dwa kolejne numery w sieci T-Mobile na dwóch kartach SIM. Usługa "Między nami" polega na nielimitowanej liczbie półgodzinnych bezpłatnych połączeń między tymi numerami przez rok oraz równie długą ważnością konta na każdej z kart.

>>> Koniec marki Era. 5 czerwca startuje T-Mobile

Więcej informacji o ofertach T-Mobile będzie dostępnych na stronie www.t-mobile.pl od dnia wprowadzenia ich do oferty (5 czerwca br.).

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: T-Mobile: darmowe rozmowy do klientów sieci w Polsce i na świecie

18 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Jowita
Wszystkie firmy biznesowe traktują klientów jak debili. Od 20 lat stosują "chwyty poniżej pasa", czyli ukryte haczyki i dopiero w życiu i korzystania z usługi wychodzi szydło z WORA. Telekomunikacji Polskiej nie zaufam NIGDY ! Podpisać umowę jest prosto . Z niej zrezygnować to gehenna ! To samo z Tele 2,Dialog i inne mendy
powiązane TP&.Od zakupu komórki przeszłam z Idei przez POP do OPOP.W okresie powstawania OPOP działy się na kontach zjawiska czyli znikały środki.Z oporami,ale ten okres przetrwałam i dziś mając stronę inter.kontroluję środki i pakiety.W chwili obecnej korzystanie z Orenge oceniam pozytywnie, choć na abonament nigdy i gdzie nie muszę nie zawrę umowy.
odpowiedź
User
bestsale-PL
byleby jakość usług nie zmarniała , zobaczymy co będzie.szkoda jednak ery
odpowiedź
User
orange
rewelacyjna oferta ;)
odpowiedź