SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

T-Mobile zamyka jedną z taryf w ofercie na kartę. Co z użytkownikami?

T-Mobile zamyka taryfę Frii w ofercie na kartę. Jej użytkownicy zostaną bezpiecznie i bezpłatnie przeniesieni do taryfy Go. Od 28 czerwca operator rozpocznie automatyczne przeniesienie osób korzystających z taryfy Frii do planu Go.

Article

Abonenci aktualnie korzystający z taryfy Frii, zostaną automatycznie przeniesieni na taryfę Go. Zmiana ta jest bezpłatna środki zgromadzone na koncie zostaną zachowane, a aktualna ważność konta nie zostanie skrócona - informuje T-Mobile. Nie zmienią się także stawki za podstawowe połączenia cennikowe, tj. SMS-y, MMS-y, rozmowy czy internet. Dodatkowo od 28 czerwca, każdy z nich otrzyma jednorazowy bonus 100 GB na 100 dni za zmianę taryfy Frii na Go.

Koniec taryfy Frii w T-Mobile

Użytkownicy otrzymują GB po każdym doładowaniu, a doładowanie konta za 5 zł wydłuża jego ważność o kolejne 31 dni. Ci, którzy chcą mieć konto ważne na połączenia wychodzące przez rok, mogą wybrać ofertę „Rok ważności konta” za 20 zł.

W zależności od posiadanych obecnie usług w ramach taryfy Frii, w dniu automatycznej zmiany na taryfę GO!, użytkownikowi aktywowana zostanie odpowiednia opcja.

Jeśli użytkownik będzie posiadał na swoim koncie aktywną ofertę:

• „Bez limitu za 1 zł dziennie”, to po zmianie na taryfę GO! zostanie automatycznie aktywowana oferta „GO! XXS”,

• „Nielimitowane rozmowy, SMS-y i MMS-y do wszystkich, Supernet Video i 1 GB za 5 zł” w wersji płatnej oraz na próbę, to po zmianie taryfy zostanie automatycznie aktywowana oferta „GO! XS”,

• „Nielimitowane rozmowy, SMS-y i 10 GB za 25 zł”, to po zmianie taryfy zostanie automatycznie aktywowana oferta „GO! XS”,

• „Nielimitowane rozmowy, SMS-y i MMS-y do wszystkich, Supernet Video i 10 GB za 30 zł”, to po zmianie taryfy zostanie automatycznie aktywowana oferta „GO! S”.

Jeśli użytkownik nie będzie posiadał aktywnej żadnej z wyżej wspomnianych ofert, to korzystać będzie z usług telekomunikacyjnych zgodnie z cennikiem taryfy Go.

Przeniesienie z Frii do Go

Aktywacja nowej oferty, wskazanej powyżej, połączonej z migracją na taryfę GO!, nastąpi w ostatnim dniu cyklu obecnej oferty. Dokonanie zmiany taryfy i aktywacja usługi zostaną potwierdzone SMS-em.

Do 27 czerwca 2023 r. użytkownicy taryfy Frii mogą również samodzielnie zmienić taryfę na GO! w dogodnym dla siebie momencie, wybierając jeden ze sposobów: aplikacja „Mój T Mobile”, SMS o treści GO na bezpłatny numer 8033, kod ekspresowy *530*1# lub aktywacja jednej z ofert „GO!” w taryfie GO! (zgodnie z tabelą poniżej).

Dołącz do dyskusji: T-Mobile zamyka jedną z taryf w ofercie na kartę. Co z użytkownikami?

3 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Damian
Wolę taryfę frii niż wciskaną na siłę Go , w taryfie frii był bynajmniej supernet video a tu nie ma
odpowiedź
User
MTracz
Wolę taryfę frii niż wciskaną na siłę Go , w taryfie frii był bynajmniej supernet video a tu nie ma

Supernet mógł powodować ograniczenie prędkości transmisji przez maksymalny dopuszczony warunkami bitrate, w Go nie ma tego ograniczenia, a dodatkowego neta jest tyle, że chyba nie powinno go zabraknąć.
odpowiedź
User
quba
Zdaje sie, ze zgodnie z dyrektowami UE operator NIE ma prawa zmieniac warunkow umowy w trakcie jej trwania bez zgody konsumenta. To ochrona praw konsumentow UE, podlegająca przepisom Unii Europejskiej. Operator moze jedynie zachecac konsumentow do zmiany taryfy uzywajac do tego np. bonusów.
odpowiedź