SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

T-Mobile: zmiany w usłudze Nowa Taryfa Domowa

Sieć T-Mobile obniża ceny telefonu i oferuje nowy model w usłudze Nowa Taryfa Domowa, a także wprowadza automatyczną aktywację strefy domowej.

T-Mobile: zmiany w usłudze Nowa Taryfa Domowa

Nowa Taryfa Domowa w T-Mobile to usługa działająca w oparciu o infrastrukturę GSM i umożliwiająca korzystanie z numeru stacjonarnego bez potrzeby instalowania w domu gniazdka telefonicznego. Klienci mogą odbierać i wykonywać połączenia z domu i poza nim w tzw. strefie domowej o promieniu około 500 metrów od domu. Miejsce świadczenia usługi można zmieniać w obszarze działania jednej strefy numeracyjnej.

W ramach zmian w usłudze Nowa Taryfa Domowa operator obniża ceny telefonu Panasonic KX TW201 oraz wprowadza do oferty w umowie na 24 lub 36 miesięcy model Emporia TALKcomfort.

Model telefonu

Umowa na 24 miesiące

Umowa na 36 miesięcy

Nowa Taryfa Domowa 150

Nowa Taryfa Domowa 500

Nowa Taryfa Domowa 150

Nowa Taryfa Domowa 500

Abonament

29 zł

39 zł

29 zł

39 zł

Abonament dla obecnych klientów T-Mobile

19 zł

29 zł

19 zł

29 zł

Minuty na krajowe numery stacjonarne

150

500

150

500

Panasonic KX TW201

119 zł

79 zł

49 zł

1 zł

Emporia TALKcomfort

109 zł

69 zł

39 zł

1 zł


Jednocześnie T-Mobile wprowadza automatyczną aktywację strefy domowej, która definiowana będzie na podstawie adresu świadczenia usługi podanego przy podpisywaniu umowy.

Dla osób przenoszących numer od innych operatorów T-Mobile proponuje także specjalne warunki aktywacji oraz pierwszy abonament za złotówkę.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: T-Mobile: zmiany w usłudze Nowa Taryfa Domowa

3 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Barubar
Ceny są bardzo przyjemne dla stałych użytkowników T-mobile jeszcze taniej, Jeszcze oferta dla przechodzących z abonamentem za 1 zł, do tego jeszcze bardzo duża ilość minut w cenie abonamentu.
odpowiedź
User
paveł
wszystko jest ok, dopóki się nie spieprzy i nie umieją naprawić. taki telefon mam od kilku lat i wszystko było spoko, jednak od pięciu dni nie mogę z niego korzystać. cały czas gada w nim, że jestem poza strefą i połączenie nie może być wykonane, że mam wrócić do strefy. nie rozumiem siedzę w domu, nigdzie się nie ruszam, więc o co chodzi. dzwoniłem już kilka razy do biura obsługi i niby zgłosili do działu technicznego, ale przepisowe 60 godzin upłynęło i dalej nic. TAKA OTWARTA NA KLIENTA SIEĆ I CO.....
odpowiedź
User
Były klient ERY
Umowa na 24 miesiące zawarta w dniu: 13.01.2011r obowiązuje do dnia 27.03.1013r .czyli nie 24 miesiące a 26 miesięcy. dot. NOWA ERA DOMOWA.
odpowiedź