SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Tadeusz Żórawski pokieruje strategią w Molecular BBDO

Tadeusz Żórawski zajmie się rozwojem globalnej strategii w hubie eCommerce Molecular BBDO.

Tadeusz Żórawski Article

- Moją pasją jest biznes, rozwój marketingu i sprzedaży, pomaganie konsumentom w znajdowaniu i kupowaniu produktów moich klientów, w czym pomagają kanały komunikacji, media i teraz nowe technologie i rozwiązania. eCommerce łączy te światy - komentuje dla portalu Wirtualnemedia.pl Tadeusz Żórawski.

Jako global e-commerce strategy director w Molecular BBDO, Tadeusz Żórawski będzie pracował nad strategiami dla marek, które chcą rozwijać biznes e-commerce.

- Największe wyzwanie to ewolucja eCommerce w dCommerce, czyli digital commerce. To więcej niż tradycyjne „zwykłe” zakupy na komputerze, telefonie czy tablecie. To sCommerce - zakupy w kanałach social i komunikatorach, iCommerce (image) - z poziomu zdjęć w serwisach społecznościowych i nie tylko, aCommerce (automated) - za pośrednictwem inteligentnych urządzeń, takich o jakich mówię na konferencjach SmartHuman - opowiada Żórawski.

Molecular BBDO jest hubem konsultingowo-produkcyjnym dla sektora e-commerce. Oferuje usługi analityki, audytu, optymalizacji i strategii dla sklepów i marek w  internecie. Prowadzi też szkolenia i usługi eMerchandisingu (strona wizualna sklepu internetowego). Na rynku działa od 2018 roku. Od startu projektu funkcję global e-commerce strategy directora pełnił Michał Cortez. 

Tadeusz Żórawski wiele lat zarządzał domami mediowymi

Tadeusz Żórawski przez 22 lata kierował domem mediowym UM (IPG Mediabrands). Do lutego ubiegłego roku był dyrektorem zarządzającym domu mediowego PHD (OMD Poland). Wtedy zapowiadał rozwój własnych przedsięwzięć.

Niedługo po rozstaniu z PHD zajął się projektem „Kuria marketerów” w ramach IAA Polska Międzynarodowego Stowarzyszenia Reklamy. Skupia się tam m.in. nad pracami związanymi z projektem nowego badania mediów. Jest ekspertem IAB i członkiem Rady Programowej Forum IAB oraz konferencji Interact organizowanej pod auspicjami IAB Europe.

W lipcu ubiegłego roku Tadeusz Żórawski ruszył ze SmartHuman - cyklem spotkań o nowych technologiach służących rozwiązaniom z obszarów smart connections, health, home, travel, work and world. Partnerem projektu jest Brain Embassy.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Tadeusz Żórawski pokieruje strategią w Molecular BBDO

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl