SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Także IDMnet obsługuje reklamowo serwisy „Wprost” i „Do Rzeczy”

Należące do Platformy Mediowej Point Group serwisy Wprost.pl i DoRzeczy.pl będą obsługiwane reklamowo nie tylko przez Online Advertising Network, lecz również IDMnet. Poprzednio współpracowały z Evolution Media Net.

Także IDMnet obsługuje reklamowo serwisy „Wprost” i „Do Rzeczy”

W sieci IDMnet strony Wprost.pl i DoRzeczy.pl zostały dołączone do pakietów Top Management oraz SOHO sieci BizAd i jednocześnie kategorię Informacje samej sieci IDMnet.

W ofercie obu serwisów znajdują się wszystkie standardowe formaty reklamowe. Ponadto Wprost.pl oferuje mailingi (targetowane m.in. według kryteriów zainteresowań użytkowników) oraz newslettery (wysyłane raz w tygodniu wraz z premierą e-wydania nowego numeru „Wprost”) wysyłany do bazy liczącej 300 tys. adresów mailowych.

IDMnet odpowiada za obsługę reklamową Wprost.pl i DoRzeczy.pl na rynku agencyjnym i sieciowym. Umowę podpisano na czas nieokreślony. W takim samym zakresie współpracę z serwisami rozpoczęła niedawno Online Advertising Network.

W marcu br. Wprost.pl zanotował 860 tys. realnych użytkowników i 7,5 mln odsłon według Megapanelu PBI/Gemius - zobacz pełne wyniki), a działający od początku br. DoRzeczy.pl - 100 tys. unikalnych użytkowników i ponad milion odsłon.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Także IDMnet obsługuje reklamowo serwisy „Wprost” i „Do Rzeczy”

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl