SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Tańsza Nawijka

Wirtualna Polska obniżyła cenę usługi VoIP pc2phone, czyli połączeń z komputera na telefon

Wirtualna Polska zmieniła ceny i sposób naliczania opłat w Nawijce. Usługa VoIP pc2phone Portalu WP.pl umożliwia szybkie i tanie rozmowy głosowe na telefony stacjonarne i komórkowe na całym świecie. Od teraz koszt połączenia międzymiastowego wynosi zaledwie 9 groszy netto (11 groszy brutto) za minutę. Cena rozmów z USA, Niemcami, Francją, czy Wielką Brytanią, przeprowadzonych za pośrednictwem  komunikatora wpkontakt, jest teraz nawet do 91% niższa od cen oferowanych przez największego polskiego operatora telekomunikacyjnego. Z mieszkańcami tych państw można rozmawiać przez minutę tylko za 10 groszy netto (13 groszy brutto).

Z usługi korzystać można natychmiast po jej zainstalowaniu na swym komputerze. Użytkownik Nawijki  nie podpisuje skomplikowanych umów, nie płaci abonamentu, nie ponosi żadnych dodatkowych opłat. Oszczędza ponadto łącząc się z posiadaczami telefonów komórkowych. "Nawijając" przez minutę płaci 65 groszy netto (80 groszy brutto).

Zmiana nastąpiła także w sposobie naliczania opłat. "Zdecydowaliśmy się na naliczanie 30-sekundowe - mówi Andrzej Kiesz z Wirtualnej Polski - Za przekazanie krótkiej informacji rozmówcy w kraju użytkownik Nawijki płaci tylko 6 groszy. Jeżeli łączy się z telefonem stacjonarnym przez np. 1 min 25 sekund to zamiast 22 groszy płaci jedynie 17 groszy."- wyjaśnia.

Komunikator Wirtualnej Polski wpkontakt, pierwszy w Polsce, umożliwił przeprowadzanie tanich rozmów głosowych na telefony stacjonarne i komórkowe. Usługa dostępna jest zarówno dla posiadaczy łącz szerokopasmowych (takich jak Neostrada) jak i modemów. W obu przypadkach, dzięki zastosowaniu najnowszej technologii jakość rozmów jest doskonała, niczym nie ustępująca tradycyjnym połączeniom.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Tańsza Nawijka

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl