SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

"Chronimy rodziny, obniżamy podatki" w rządowej kampanii Tarczy Antyinflacyjnej

Pod hasłem "Chronimy rodziny, obniżamy podatki" rusza kampania społeczna Kancelarii Prezesa Rady Ministrów na temat Rządowej Tarczy Antyinflacyjnej.

Article

Celem kampanii "Chronimy rodziny, obniżamy podatki" jest przybliżenie rozwiązań wdrożonych w ramach Rządowej Tarczy Antyinflacyjnej. Swoim zasięgiem obejmie spoty w radiu, telewizji i internecie.

"Kampania społeczna pokaże, jak wprowadzone obniżki podatków oraz dodatek osłonowy wpłyną pozytywnie na sytuację finansową Polaków" - podkreślono w komunikacie.

Spoty radiowe i telewizyjne będą emitowane od 21 grudnia 2021 r. do 31 stycznia 2022 r. W tym samym czasie w outdorze dostępnych będzie ok. 650 tablic reklamowych wyklejonych w całej Polsce.

Kampania to również reklama w prasie ogólnopolskiej i lokalnej – w najważniejszych dziennikach do końca stycznia 2022 r. opublikowanych zostanie prawie 100 reklam informujących o działaniach Rządowej Tarczy Antyinflacyjnej.

Sponsorowane posty ze spotami i grafikami publikowane będą w portalach. Ruszy również reklama w sieci Google Display Network. Utworzony został też specjalny portal internetowy chronimyrodziny.gov.pl/, zawierający szczegółowe informacje o Rządowej Tarczy Antyinflacyjnej.

Rząd w spotach informuje o Tarczy Antyinflacyjnej

Kampania będzie informować o działaniach podjętych przez rząd: obniżeniu stawki VAT na gaz ziemny i na ciepło,  zniesieniu akcyzy i obniżeniu stawki VAT na energię elektryczną, obniżeniu VAT, obniżeniu cen paliw oraz wdrożeniu dodatku osłonowego.

W mediach społecznościowych niektórzy przedstawiciele rządu, m.in. premier Mateusz Morawiecki, zamieścili infografiki podkreślające, że Tarcza Antyinflacyjna złagodzi podwyżki cen energii, które zostaną wprowadzone na początku przyszłego roku.

Dołącz do dyskusji: "Chronimy rodziny, obniżamy podatki" w rządowej kampanii Tarczy Antyinflacyjnej

4 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Gość
dziś tankowałem i faktycznie jest taniej.
odpowiedź
User
misiu
to że kampania jest, to sam zobaczę; bardziej bym się chciał dowiedzieć kto ją zrobił
odpowiedź
User
„jak masz wizje to idź do doktora"
dziś tankowałem i faktycznie jest taniej.


Nie tankowałem ale jesli ktos nie jest zacietrzewiony politycznie po jednej ze stron dostrzega że interwencjonizm państwa w walce z inflacja jest w Polsce na tle świata ponad przeciętny. Przy czym w przeciwieństwie do innych krajów jesteśmy mocno zalezni od surowców ze skonfliktowanego niedemokratycznego państwa jakim jest Rosja. Gdyby rządziła ekipa nastawiona liberalniej było by nicnierobienie i „radźta se", „nie mamy na to wpływu" itd.

Ciekaw też jestem jaki byłby sotunek takiego rzadu Tuska czy Kopacz do szczepień. Bo oprócz sporej części społeczeństwa czyli elektoratu nastawionego anty, to są też gigantyczne wydatki publiczne. Przy opcji „zero” czyli nie robimy nic. Nie byłoby lockdownów, nie byłoby tarcz łagodzących zatrzymanie gospodarki, szczepionka dla chętnych 250 złotych za jedną dawką.

Zastanówcie się ludzie trochę, a tym antyPiSowskich wyciu.
odpowiedź