SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Tarczyński zachęca "otwórz się na więcej"

Tarczyński, producent wędlin, kabanosów, parówek i przekąsek białkowych rozpoczął nową kampanię employer branding pod hasłem „Otwórz się na więcej”. Jej motywem przewodnim jest zaproszenie odbiorcy do „otwarcia się” na moc doświadczeń, możliwości i perspektyw, jakie firma oferuje jako pracodawca.

Article

Firma chce przyciągnąć najlepszych na rynku aktywnych oraz pasywnych kandydatów.

- Rynek pracy nieustannie ewoluuje – zmienia się zarówno charakterystyka pracowników, jak i sposoby komunikacji z nimi. Kandydaci poszukują informacji o pracodawcy w Internecie. Sprawdzają opinie o firmie w mediach społecznościowych i na forach. Szeroka obecność w tych kanałach jest dzisiaj czymś koniecznym i naturalnym. Dlatego chcielibyśmy wzmocnić wizerunek naszej organizacji, który ma kluczowe znaczenie w procesie rekrutacji – wyjaśnia Tomasz Tarczyński, członek zarządu, dyrektor marketingu i eksportu w Tarczyński.

Kampania skupia się na elementach ważnych i charakterystycznych dla pracy w firmie – wskazanych przez samych pracowników – od otwartości na wszystkie głosy i pomysły, poprzez możliwości rozwoju, aż po sposób, w jaki tworzy się zespoły w poszczególnych obszarach działalności firmy.

- Budujemy wizerunek naszej marki jako pracodawcy coraz odważniejszymi działaniami. Tym razem po raz pierwszy postawiliśmy na kampanię z udziałem naszych pracowników. Stawiamy na to, by komunikacja naszej marki była jak najbardziej rzetelna i wiarygodna, a nic tak nie buduje tego wizerunku, jak słowa i opinie osób związanych z firmą – mówi Dawid Tarczyński, członek zarządu, dyrektor ds. rozwoju.

Rozpoczęta kampania będzie wspierana działaniami wizerunkowo-rekrutacyjnymi prowadzonymi w internecie i mediach społecznościowych. Komunikacja będzie prowadzona przez cały rok i stale rozwijana o nowe elementy i formaty m.in. testimoniale z udziałem pracowników.

Za przygotowanie i realizację działań taktycznych i strategicznych w zakresie kampanii employer brandingowej odpowiada agencja Grow.

Dołącz do dyskusji: Tarczyński zachęca "otwórz się na więcej"

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl