SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Targi IFA w Berlinie we wrześniu w tradycyjnej formie. Bez publiczności, tylko zaproszeni goście

Organizatorzy targów technologicznych IFA zapowiedzieli, że tegoroczna edycja imprezy odbędzie się w tradycyjnej, a nie internetowej formie pomimo zagrożenia koronawirusem. W wydarzeniu nie będzie jednak uczestniczyła publiczność, a jedynie ograniczona liczba zaproszonych gości. Impreza zostanie podzielona na 4 oddzielne wydarzenia.

Article

Szerząca się pandemia koronawirusa spowodowała, że na całym świecie odwołano wiele branżowych imprez. W związku z tym pod znakiem zapytania stanęła także organizacja targów elektroniki użytkowej IFA, które są organizowane co roku w Berlinie.

IFA w specjalnej formule

Teraz poinformowano, że pomimo zagrożenia pandemią tegoroczne targi IFA odbędą się w tradycyjnej, a nie wirtualnej formie w Berlinie w dniach od 3 do 5 września.

W związku z epidemią impreza odbędzie się z pewnymi ograniczeniami, które mają zapewnić uczestnikom bezpieczeństwo. W targach nie będzie uczestniczyć szeroka publiczność, a jedynie grupa wybranych zaproszonych gości, wśród których znajdą się zarówno przedstawiciele producentów, jak też innych segmentów związanych z branżą elektroniczną.

Cztery osobne wydarzenia

Organizatorzy zapewniają że przygotowując tegoroczną imprezę są w ścisłym kontakcie z odpowiednimi niemieckimi służbami sanitarnymi.

Ze względów bezpieczeństwa IFA 2020 zostanie podzielona na 4 osobne wydarzenia:

  • globalna konferencja prasowej IFA, na której prezentowane będą najważniejsze marki
  • program zaopatrzeniowy IFA Global Markets
  • połączona platforma innowacji IFA NEXT z IFA SHIFT Mobility
  • IFA Business, Retail and Meeting Lounge

Według zapowiedzi IFA 2020 skupi się też na czterech globalnych funkcjach:

  • prezentacja innowacji dla marek
  • platforma dla najnowocześniejszych technologii
  • wydarzenie pozyskiwania dla OEM i ODM
  • rynek, na którym detaliści i marki mogą się spotkać

Zgodnie z planem w każdym z wymienionych wydarzeń dziennie nie będzie mogło uczestniczyć więcej niż tysiąc osób. Przed rozpoczęciem targów zaplanowano konferencję prasową z udziałem 800 dziennikarzy z 50 krajów, na której producenci będą mogli zaprezentować swoje nowości. Konferencja dla bezpieczeństwa odbędzie w dwóch lub trzech turach.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Targi IFA w Berlinie we wrześniu w tradycyjnej formie. Bez publiczności, tylko zaproszeni goście

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl