SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Tauron planuje wybór agencji reklamowej

Spółka Tauron Sprzedaż zaprasza agencje do składania wstępnych ofert w związku z planem nawiązania współpracy w zakresie kompleksowej obsługi kreatywnej jej kampanii reklamowych - wynika z informacji Wirtualnemedia.pl.

Article

Prowadzone postępowanie nie ma formy przetargu, jest prowadzone w formie „zapytania o informację”.

Przedmiotem zapytania jest pozyskanie informacji o zainteresowaniu potencjalnych wykonawców nawiązaniem współpracy ze spółką Tauron Sprzedaż w zakresie kompleksowej obsługi kreatywnej w zakresie prowadzenia kampanii reklamowych oraz innych działań marketingowych oraz możliwości realizacji przez nich przedmiotu zamówienia w formie umowy ramowej.

Właściwy wybór agencji reklamowej zostanie poprzedzony przetargiem, w którym zostaną wybrane maksymalnie 4 agencje, a umowa zostanie z nimi podpisana na rok.

Wybrana firma będzie odpowiadać m.in. za  opracowanie strategii komunikacji kampanii reklamowych, opracowanie kreacji głównej kampanii reklamowych, hasła, opracowywanie scenariuszy reklam radiowych i telewizyjnych, audycji i filmów informacyjnych, prezentacji multimedialnych, reklam do centrów handlowych itp.

Tauron planuje nawiązać współpracę ze zwycięską firmą w maju br. Umowa zostanie zawarta na rok.  Terminu startu przetargu na obecnym etapie nie podaje.

Obecnie obsługą reklamową Tauronu zajmują się agencje Czart, S4, Fabryka Idei i Unlimited wybrane do współpracy w przetargu jesienią 2018 roku.

Z kolei za obsługę mediową spółki odpowiadają Starcom (Publicis Media) i ClickAd.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Tauron planuje wybór agencji reklamowej

3 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
DanielBumOB
Hello. And Bye. http://versant.us
0 0
odpowiedź
User
konkret
jakiś link do przetargu, cokolwiek?
skoro już piszemy o czymś..
0 0
odpowiedź
User
bg
jakiś link do przetargu, cokolwiek?
skoro już piszemy o czymś..


przetargi na platformie: https://swoz.tauron.pl/platform/HomeSer ... nd_notices
0 0
odpowiedź