SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Cztery agencje wygrały przetarg na obsługę Tauronu w internecie

Spółka Tauron Sprzedaż rozstrzygnęła przetarg na obsługę reklamową w internecie, wybierając do współpracy 4 agencje - dowiedział się serwis Wirtualnemedia.pl. Będą dla niej pracować półtora roku. 

Przetarg Tauronu Sprzedaż dotyczył świadczenia usług polegających na przygotowywaniu (planowaniu, projektowaniu i produkcji), prowadzeniu i monitorowaniu efektów kampanii reklamowych w internecie oraz przygotowywaniu analiz dotyczących działań i kampanii reklamowych spółki oraz jej konkurentów (optymalizacja budżetów mediowych).

Zgłosiło się do niego 12 agencji. Spółka do współpracy wybrała 4 z nich: Mastermind Media, Novem, When i Fabrykę Marketingu. Zawrze z nimi umowy ramowe, a współpracować będzie 18 miesięcy. 

O wyborze zwycięzcy decydowały: prowizja agencji od zakupu powierzchni reklamowej (waga: 30), cena realizacji zadań (waga: 5), cena (waga:15), jakość media planu (waga: 35) oraz stopień realizacji celu kampanii (waga: 15). 

Budżet, jaki na współpracę przeznaczy Tauron wynosi 13,65 mln zł. 

Dołącz do dyskusji: Cztery agencje wygrały przetarg na obsługę Tauronu w internecie

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl