SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

TBWADATA SOLUTIONS w nowej strukturze

Natalia Bartoszewicz została Account Manager w TBWADATA SOLUTIONS. Jednocześnie zakończył się proces budowania struktury firmy

- Natalia posiada duże doświadczenie w pracy po stronie klienta, ale również, ze względu na specyfikę stanowiska, zna zasady współpracy z agencjami reklamowymi. Połączenie tych doświadczeń ułatwi jej zapewne sprawne kierowanie Działem Obsługi Klienta. Dołączenie do zespołu TBWADATA SOLUTIONS Natalii Bartoszewicz kończy proces kształtowania struktury i wzmacniania poszczególnych działów firmy. Intensywne zmiany związane z rozwojem agencji, które zachodziły w ostatnim czasie mają za zadanie ugruntowanie naszej pozycji rynkowej. Potwierdzeniem silnej pozycji jest niewątpliwie tytuł The Best Newcomer zdobyty w tegorocznym konkursie Boomerang i uznanie TBWADATA SOLUTIONS za najlepszą nową agencję na rynku w roku 2003 - powiedział Arkadiusz Piechocki Managing Director TBWADATA SOLUTIONS.

Natalia Bartoszewicz jest absolwentką Akademii Ekonomicznej w Poznaniu, kierunku Handel i Marketing oraz Holmes Institute (część James Cook University) w Melbourne, kierunku International Trade (Handel Zagraniczny). Przez ostatnie dwa lata przebywała w Australii, gdzie zdobywała doświadczenie pracując m.in. w Philip Morris jako Brand Manager Assistant zajmowała się rozwojem produktu i jego zarządzaniem, a następnie w Trendwest - do jej obowiązków należało przygotowywanie analiz rynku oraz budowanie wizerunku firmy.

W ramach zmian strukturalnych do Działu Client Service przechodzi także Anna Kopycka - Direct Marketing Specjalist. Oprócz kontaktów z klientami będzie odpowiedzialna za organizację oraz obsługę akcji wysyłkowych oraz fulfilment. Zmiana ta związana jest z nowym podziałem zadań pomiędzy poszczególnymi działami. Database Department stanie się jednostką jeszcze bardziej wyspecjalizowaną i skupioną na kreowaniu rozwiązań w szeroko pojętym zakresie IT.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: TBWADATA SOLUTIONS w nowej strukturze

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl