SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

„Technologiczna rewolucja w mediach”. Zapraszamy na konferencję Wirtualnemedia.pl

Streaming, subskrypcje, dezinformacja, nowe sposoby konsumpcji treści, sztuczna inteligencja – to tematy, które poruszymy podczas organizowanej przez Wirtualnemedia.pl konferencji „Technologiczna rewolucja w mediach”, która odbędzie się w środę 19 czerwca 2024 r. Już w poniedziałek 24 czerwca zapraszamy na retransmisję wydarzenia w naszym portalu. 

Konferencja „Technologiczna rewolucja w mediach” pozwoli zgłębić przyszłość branży medialnej. W obliczu dynamicznych zmian technologicznych, nasze wydarzenie będzie okazją do zrozumienia najnowszych trendów, wyzwań i możliwości, jakie niesie za sobą połączenie mediów z innowacjami technologicznymi.

Gośćmi naszych debat i rozmów będą świetni eksperci. Wśród panelistów się znajdą się m.in.: Magda Kotlarczyk (dyrektorka krajowa Google Polska), Artur Potocki (prezes zarządu Interia.pl), Julita Ziółkowska (country director Teads), Maciej Gozdowski (group vice president - streaming, Warner Bros. Discovery), Michał Brański (chief strategy officer Wirtualnej Polski Holding oraz prezes Audioteka Group), Bartosz Hojka (prezes Grupy Agora) czy Maciej Kossowski (prezes Związku Pracodawców Wydawców Cyfrowych). Debaty i rozmowy poprowadzą dziennikarze Wirtualnemedia.pl.

Pełny program konferencji „Technologiczna rewolucja w mediach” jest dostępny na tej stronie

Konferencja odbędzie się stacjonarnie w Warszawie w środę 19 czerwca 2024 r. Wszystkich, którym nie uda się zarejestrować na wydarzenie stacjonarne, zapraszamy w poniedziałek 24 czerwca na stronę główną portalu Wirtualnemedia.pl, gdzie znajdzie relacja wideo z całego wydarzenia.

Partnerem strategicznym konferencji jest adQuery.