SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Bauer wydaje „Tele Tydzień Ekstra – Pożegnania"

We wtorek, 5 października, w punktach sprzedaży ukaże się „Tele Tydzień Ekstra - Pożegnania" (Wydawnictwo Bauer). To specjalne wydanie „Tele Tygodnia”, poświęcone zostało wybitnym polskim i zagranicznym artystom, sportowcom i osobowościom kultury, odeszłym w ostatnich latach.

Redakcja przedstawi na łamach sylwetki aktorów (m.in. Piotra Machalicy, Katarzyny Łaniewskiej, Wiesława Gołasa, Bronisława Cieślaka, Andrzeja Strzeleckiego) i muzyków (Ewy Demarczyk, Romualda Lipki, Krzysztofa Pendereckiego, Marii Koterbskiej, Wojciecha Karolaka, Jerzego Dudusia Matuszkiewicza).

W numerze znajdą się także wspomnienia przyjaciół Pawła Królikowskiego, Krzysztofa Krawczyka, Krzysztofa Kowalewskiego oraz rozmowa z psychologiem o tym jak sobie radzić ze stratą, żałobą i pandemiczną traumą, a dodatkowo materiał o obyczajach żałobnych w różnych kulturach i przegląd najpiękniejszych nekropolii.

Cena magazynu wyniesie 2,99 zł, objętość 64 strony, a nakład 140 tys. egzemplarzy. Promocja - w magazynach Wydawnictwa Bauer.

 

Dołącz do dyskusji: Bauer wydaje „Tele Tydzień Ekstra – Pożegnania"

1 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
tro
"Odeszłym"??
odpowiedź