SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Telefon i MP3 za darmo w promocji Vectry

Od początku marca tego roku Vectra rozpoczęła wiosenną promocję pakietów obejmujących telewizję, internet i telefon.

Abonenci  mają do wyboru wiele różnych opcji – grupujących dwie lub trzy usługi - płacąc abonament tylko za jedną z usług. Promocja obowiązuje do 30 kwietnia br. i jest dostępna we wszystkich miejscowościach, w których działa Vectra.

„Staramy się stale proponować rozwiązania, które są korzystne cenowo dla naszych abonentów, a jednocześnie atrakcyjne pod względem zakresu usług. Doskonałym przykładem jest połączenie dostępu do internetu, telefonu oraz telewizji w zintegrowaną usługę i zaoferowanie jej w cenie samego internetu - co pozwoli znacznie obniżyć koszty. Mamy nadzieję, że nasz wiosenny prezent ucieszy naszych abonentów” – mówi Krzysztof Burmer, dyrektor departamentu sprzedaży i obsługi klienta Vetra.

Pakiety oferowane w ramach wiosennej promocji - których ceny zaczynają się od 39 zł - można zakupić podpisując umowę na dwanaście lub osiemnaście miesięcy.  W przypadku krótszego okresu, promocyjna cena będzie obowiązywała przez dziewięć miesięcy, po czym przez trzy kolejne opłata będzie zgodna ze standardowym cennikiem. Do pakietu abonenci otrzymają – w ramach prezentu - darmowy aparat telefoniczny.

Podpisując umowę na osiemnaście miesięcy oprócz aparatu telefonicznego abonenci otrzymują również darmowy odtwarzacz MP3 firmy Samsung.

Wiosenna promocja skierowana jest zarówno do nowych, jak i obecnych Klientów, pod warunkiem, że od min. 3 miesięcy nie są oni związani umową lojalnościową. Osoby, które zdecydują się na zakup nowej oferty skorzystają z preferencyjnej opłaty za aktywację w wysokości 9,90zł, a do końca miesiąca, w którym uruchomiono usługę, nie będą ponosić żadnych opłat abonamentowych.

Kampania reklamowa promująca wiosenną ofertę została zaprojektowana przez agencję A propos, zaś za zakup mediów odpowiedzialny jest dom mediowy Equinox. Kampania będzie się opierała głównie na działaniach ATL, obejmujących spoty w telewizjach lokalnych, a także reklamę w internecie i prasie oraz outdoor wielkoformatowy. Będzie również wspierana narzędziami BTL - plakaty, ulotki oraz zawieszki na terenie całej Polski oraz marketingiem wirusowym.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Telefon i MP3 za darmo w promocji Vectry

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl