SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Telefonia przez sieć kablową

10 stycznia 2004 r. Aster, największa sieć internetowa i kablowa w Warszawie, rozpoczeła sprzedaż usługi telefonii cyfrowej

Pod koniec 2004 r. bardzo dobrym wynikiem zakończyły się prowadzone przez Aster testy usługi telefonii cyfrowej. Obecnie z usługi korzysta ponad 1000 abonentów.

Sprzedaż telefonii cyfrowej w ofercie Aster rozpocznie się na wybranych obszarach sieci (około 20 % obszaru sieci), gdzie abonenci sieci korzystają lub mogą korzystać z usługi szerokopasmowego dostępu do Internetu. Obszar ten będzie stopniowo poszerzany w kolejnych miesiącach. Abonenci  wyposażani są w nowoczesne modemy, posiadające gniazdo telefoniczne, port Ethernet i USB, pozwalające na podłączenie standardowego aparatu telefonicznego oraz komputera ze stałym dostępem do Internetu.

Aster jako publiczny operator telekomunikacyjny korzysta z nadanego przez URTiP własnego zakresu numeracji, ale równocześnie może korzystać z zakresów numeracji innych operatorów.

Usługa oferowana jest w dwóch planach taryfowych - minutowym oraz sekundowym. Zgodnie ze strategią integracji usług telekomunikacyjnych ASTER dla każdego, kto jest lub zostanie jednocześnie abonentem usług internetowych, pierwsza promocyjna oferta sprzedaży telefonii cyfrowej zapewnia bezpłatny dwumiesięczny abonament oraz 100 darmowych minut połączeń strefowych i lokalnych. Po zakończeniu promocji miesięczny abonament w planie minutowym będzie wynosił 23 zł brutto.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Telefonia przez sieć kablową

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl