SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

W Polsat Box pakiety z Disney+ i światłowodem od Plusa

Platforma Polsat Box wprowadza ofertę, w której oprócz usługi telewizyjnej są internet światłowodowy od Plusa oraz platforma streamingowa Disney+. Oferta składa się z trzech pakietów. Ponadto Polsat Box rozpoczyna promocję „Telewizja nawet 12 miesięcy bez opłat na start”.

Article

Każdy z wariantów nowej oferty obejmuje pakiet telewizyjny S od Polsat Box, w którym jest 55 kanałów (m.in. Polsat News, Polsat Sport, Polsat Film, Jim Jam, stacje 4K) oraz dostęp do platformy streamingowej Disney+.

Natomiast internet światłowodowy od Plusa jest dostępny w trzech opcjach prędkości:
- światłowód S z prędkością do 300 Mb/s,
- światłowód M z prędkością do 600 Mb/s,
- światłowód L z prędkością do 1 Gb/s.

Ceny nowej oferty są takie:
- ze światłowodem S: 19 zł miesięcznie przez pierwszy rok i 98,99 zł miesięcznie przez drugi,
- ze światłowodem M: 29 zł miesięcznie przez pierwszy rok i 108,99 zł miesięcznie przez drugi,
- ze światłowodem L: 39 zł miesięcznie przez pierwszy rok i 118,99 zł miesięcznie przez drugi.

W promocji „telewizja nawet 12 miesięcy bez opłat na start”

Ponadto Polsat Box wprowadza nową promocję „Telewizja nawet 12 miesięcy bez opłat na start” obejmującą usługę telewizyjną we wszystkich technologiach: satelitarnej, kablowej IPTV i internetowej z dekoderem.

Promocja dotyczy klientów podpisujących umowę na 24 miesiące. Bezpłatnie można korzystać przez 12 miesięcy z pakietu S z 55 kanałami, potem cena wynosi 30 zł miesięcznie.

Trzy bezpłatne miesiące są dostępne przy zakupie droższych pakietów: M z 77 kanałami, M Sport z 83 stacjami i L ze 136 kanałami. Po promocyjnym okresie opłata miesięczna za pakiet M wynosi 40 zł, za M Sport 70 zł, a za L też 70 zł.

Każdy z pakietów podstawowych można wybrać w wariancie z Disney+, który w ramach promocji jest dostępny przez rok bezpłatnie, a potem kosztuje 28,99 zł miesięcznie.

>>> Praca.Wirtualnemedia.pl - tysiące ogłoszeń z mediów i marketingu

W przypadku telewizji internetowej 12 miesięcy bez opłat można korzystać z pakietu Wygodnego z 33 kanałami, a potem cena miesięczna to 30 zł. Pakiet Komfortowy z 50 kanałami i Bogaty z 99 stacjami są dostępne za darmo przez trzy miesiące, potem miesięczna opłat wynosi odpowiednio 40 i 70 zł.

Na koniec czerwca br. grupa Cyfrowy Polsat świadczyła klientom indywidualnym 13,08 mln usług jednostkowych (RGU) w modelu abonamentowym, o 2 proc. mniej niż przed rokiem. W obszarze płatnej telewizji nastąpił spadek o 4,3 proc. do 4,89 mln RGU, w przypadku usług internetowych - o 1,6 proc. do 1,97 mln, a w przypadku telefonii mobilnej (oferowanej głównie przez sieć Plus) - o 0,2 proc. do 6,22 mln.

Liczba abonentów zmniejszyła się o 2,4 proc. do 5,85 mln. Średni przychód miesięczny od każdego (ARPU) wzrósł z 70,2 do 71,8 zł, a wskaźnik rezygnacji - z 6,8 do 7,3 proc.

W drugim kwartale br. grupa Cyfrowy Polsat zwiększyła wpływy sprzedażowe o 1,9 proc. do 3,29 mld zł, a jej zysk netto skurczył się z 282,7 do 8,1 mln zł, głównie wskutek 300 mln zł kosztów finansowych.

Dołącz do dyskusji: W Polsat Box pakiety z Disney+ i światłowodem od Plusa

5 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Piwowar
120 zł za internet ? haha
odpowiedź
User
Wódkosącz
120 zł za internet ? haha
Chyba 80..... ale co ja tam wiem o matematyce...
odpowiedź
User
curry 9
very good publish, i definitely love this web site, carry on it
[url=http://www.curry9.us]curry 9[/url]
odpowiedź