SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Telewizja na ulicy

Z końcem maja w największych miast w Polsce będzie można oglądać najświeższe wiadomości przygotowywane przez TVN 24

Z końcem maja w centrach pięciu największych miast w Polsce będzie można oglądać najświeższe wiadomości z kraju i ze świata oraz informacje o pogodzie przygotowywane przez TVN 24 - pierwszą polską telewizję informacyjną. Jest to efekt umowy, którą TVN 24 podpisała z firmą Videowall Polska.

Cztery razy na godzinę na ekranach Videowall będzie można obejrzeć skróty wiadomości, pogodę i "bez komentarza", a w dalszej perspektywie również informacje sportowe i gospodarcze. Wielko-formatowe ekrany Videowall znajdują się w Warszawie (hotel Forum), Krakowie (teatr Bagatela), Katowicach (dom handlowy Zenit), Łodzi (dom handlowy Central) i Poznaniu (obok głównego budynku MTP).

"Po raz pierwszy najświeższe wiadomości z kraju i ze świata będzie można oglądać na ulicy. Widzowie będą mieli możliwość bycia na bieżąco nie tylko po włączeniu telewizora w domu czy w pracy." - powiedział Grzegorz Piekarski, Członek Zarządu TVN 24.

" Ta umowa potwierdza nasze pozycjonowanie na rynku mediów. Z jednej strony jesteśmy medium reklamy zewnętrznej, a z drugiej zbliżamy się do telewizji" - dodaje Sławomir Olejniczak, Dyrektor Marketingu Videowall.

TVN 24 jest pierwszą polską telewizją informacyjną. TVN 24 rozpoczęła nadawanie 9 sierpnia 2001. Obecnie kanał jest dostępny na platformie cyfrowej Nowa Cyfra+ oraz w sieciach telewizji kablowych, dynamicznie poszerzając swoją dystrybucję. TVN 24 jest własnością Grupy ITI, wiodącej polskiej grupy medialnej, która działa w obszarze produkcji telewizyjnej, posiada własne kanały telewizyjne, działa na rynku nowych mediów oraz w sferze rozrywki.
Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Telewizja na ulicy

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl