SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Fala chętnych do pracy w Telewizji Polskiej

W niedzielę 14 kwietnia zakończył się pierwszy etap nowego projektu rekrutacyjnego Telewizji Polskiej pod nazwą „Włącz się! Zmieniajmy się razem”. Na stanowisko dziennikarza/prezentera aplikowało 1913 osób z całej Polski - podała TVP w komunikacie.
 

Aplikujący kandydaci musieli przygotować i dołączyć do formularza krótkie wideo z autoprezentacją. Najwięcej zgłoszeń było z woj. mazowieckiego. Kilkadziesiąt aplikacji zostało wysłanych z zagranicy. Największym zainteresowaniem cieszyły się kategorie - rozrywka i kultura.

Teraz czas na kolejny etap akcji “Włącz się! Zmieniamy się razem” - jury złożone z ekspertów, wieloletnich dziennikarzy i doświadczonych redaktorów Telewizji Polskiej, a także przedstawiciele Biura Zarządzania Kapitałem Ludzkim, spośród nadesłanych zgłoszeń, wyłonią około 50 osób, które otrzymają szansę na pracę w roli dziennikarza/prezentera. Komisja wyłoni najlepszych spośród wszystkich zgłoszonych w pięciu kategoriach: informacja/publicystyka, sport, rozrywka, kultura i pogoda.

W następnym etapie wybrani kandydaci odbędą szkolenia i próby kamerowe, organizowane przez Akademię Telewizyjną.

>>> Praca.Wirtualnemedia.pl - tysiące ogłoszeń z mediów i marketingu

Wyniki akcji ogłoszone będą w “Pytaniu na śniadanie”

Nazwiska zwycięzców – przyszłych dziennikarzy/prezenterów Telewizji Polskiej - zostaną ogłoszone 4 maja br. w programie TVP2 „Pytanie na śniadanie”.

Po zmianie władz TVP do telewizji publicznej dołączyło wielu dziennikarzy - są to jednak głównie osoby pracujące w TVP w przeszłości, a także byli pracownicy Telewizji Polsat i TVN Warner Bros. Discovery.

Dołącz do dyskusji: Fala chętnych do pracy w Telewizji Polskiej

26 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
X
I to wszystko w firmie postawionej w stan "likwidacji" :)
46 8
odpowiedź
User
Wymagania
Główne wymagania: o prawicy masz mówić negatywnie i przedstawiać ją jako zagrożenie dla ustalonego porządku Polski i świata. Masz się skupiać na błędach i potknięciach polityków prawicy. Nie jest istotne czy są w opozycji czy w rządzie. Władzę Donalda Tuska przedstawiać jedynie w dobrym świetle. Dużo się, uśmiechać i mówić o wolności i demokracji
36 21
odpowiedź
User
para
A co, kolegów zabrakło?
18 10
odpowiedź